ГоловнаКонтакти

Знак зодіаку Рак - секрети гороскопу на 2017 рік

Рекламний блок

Рак – четвертий знак Зодіаку, що вступає в свої права з 21 червня по 22 липня. Люди, які народилися в цей період, відзначаються особливою чутливістю. Тому в спілкуванні з ними представники інших знаків повинні бути гранично акуратними, адже навіть грубе слово здатне ввести Раків в депресію. При цьому Раки відрізняються сильною внутрішньою енергетикою, тому їх настрій легко передається оточуючим.знак зодиака Рак


Життя Раків являє собою низку злетів і падінь. При настанні негараздів люди, що народилися під цим знаком Зодіаку, вирішують на деякий час відступити, щоб використовувати затишшя для відпочинку та пошуку вирішення проблеми. Ракам не властивий напір, вони воліють діяти хитро і наполегливо.

Раки шляхетні й безкорисливі, але оточуючим цього воліють не показувати, щоб не заробити імідж самозакоханих осіб. Представники цього знака дійсно мають високу думку про власної персони, тому навіть у великих компаніях незнайомців здатні вести себе невимушено. Але при цьому світському житті вони воліють затишний сімейний дозвілля.

Найбільш яскравими представниками цього знаку є: Жан-Жак Руссо, Жорж Санд. Франц Кафка, Ліон Фейхтвангер, Сильвестр Сталлоне, П'єр Карден, Джорджіо Армані, Джордж Буш, Анна Ахматова, Принцеса Діана, Лія Ахеджакова.

Що принесе Раку заступництво Вогняного Півня?

Події не будуть вимагати від Раків морального і фізичного напруження. Але це не означає, що можна розслабитися і просто плисти за течією. Не виключено, що їм доведеться зіткнутися протягом наступних 365 днів з не самими приємними життєвими моментами, тому в певний момент доведеться підключити всі свої внутрішні резерви для вирішення проблеми. Вогненний Півень буде прихильний до хоробрим особистостям, тому не здавайтеся і сміливо вступайте в боротьбу з труднощами. Навіть незважаючи на те, що вашому знаку Зодіаку сміливість не властива. Проявіть характер і силу волі, і тоді жодні випробування долі не зможуть зломити.

2017 рік стане для Раків період великих можливостей, які не варто упускати. Вам вдасться придбати набагато більше, ніж втратити. Не бійтеся залишати зону комфорту, щоб скористатися шансом, що представився.

Найбільш яскраво проявити себе Ракам згідно гороскопу вдасться вже взимку 2017 року. Астрологи наполягають на тому, що у вас з'явиться чудовий шанс домогтися бажаного. Тому, якщо ви давно мрієте забути про шкідливі звички, підкоригувати вага або зробити вибір на користь правильного харчування, зима стане для цього оптимальним періодом. Будьте заздалегідь готові, що перше півріччя простим назвати не вдасться. Але Раку виявиться під силу впоратися з будь-якими проблемами завдяки внутрішньому запасу енергії. Врахуйте, що якщо рішення ситуації безпосередньо від вас не залежить, не варто перенапружуватися.

Влітку вашим миролюбністю і добродушністю в корисливих цілях можуть захотіти скористатися оточуючі, але не дозволяйте нікому залізти собі на шию. Завжди пам'ятайте про розумному егоїзмі, який дозволить вам знайти баланс між особистими потребами, допомогою близьким і відпочинком.


В кінці літа сплануйте поїздку на один з улюблених курортів. Головне, щоб поблизу нього знаходився водойму, адже саме водна стихія дозволить заповнити внутрішні енергетичні резерви. Намагайтеся весь рік більше бувати на свіжому повітрі, гуляйте в парках поблизу ставків, пам'ятайте про користь розслаблюючих домашніх ванн. Осінній період для Раків буде спокійним. Ідеальним він здасться домосідів.

Вогненний Півень також дозволить вам розтопити лід у стосунках з родичами.

Гороскоп на 2017 рік Рак - чоловік

Чоловіки Раки схильні до накопичення. Для них важливо мати непоганий запас грошових коштів на «чорний день», який дозволяє їм комфортно відчувати себе в життєвих реаліях. На перший погляд вони можуть здатися оточуючим жадібними, але їх скупість пояснюється раціональністю. Раки не люблять марнотратство, їм по душі довгострокові вкладення. Чоловіки, народжені під цим знаком Зодіаку, не витрачають сили на дрібниці, не прагнуть у будь-якій справі викладатися по максимуму, але при цьому поставлених цілей їм вдається домогтися.

За гороскопом 2017 рік для чоловіків Раків стане символом сім'ї. Навіть якщо вас будуть переслідувати певні труднощі на роботі, завжди пам'ятайте про те, що у вас є надійний сімейний тил.

Відносини

Цей період любовного гороскопу ознаменується позитивними змінами в особистому житті. Якщо у вас є дружина, ви будете приємно здивовані романтикою та пристрастю, які повернуться у ваші відносини. Якщо ж ви ще не оформили стосунки, 2017 рік стане ідеальним для цього періодом. Шлюби, укладені в рік Півня, приречені на щастя.

Але думайте не тільки на долю, розмовляйте зі своєю коханою, надайте їй знаки уваги, не скупіться на щедрі вчинки.

Ділова сфера

Восени на роботі Раки зможуть почути відлуння своїх минулих помилок. Але це не привід опускати руки і сумніватися у власних можливостях, адже при бажанні ви зможете розібратися з проблемами навіть без особливих тимчасових витрат. Максимально направте свою енергію на пошук нових професійних контактів, відвідуйте різні тренінги і семінари. Все це позитивно позначиться на вашій кар'єрі.

Фінансовий прогноз передрікає, що цей рік в грошовому плані буде для чоловіків Раків досить стабільним. Але при виникненні непередбачених життєвих моментів, допомоги з боку вам чекати не доведеться, тому розраховувати можна лише на власні накопичення. До кінця 4-го кварталу ситуація стане більш позитивною. Можливий виграш у лотерею або отримання премії у великому розмірі.

Здоров'я

Астрологи рекомендують чоловікам Ракам уважно поставитися до очищення організму. Придивіться до овочевій дієті, яка дозволить позбутися від шлаків і зміцнити імунітет.

Що очікує жінку Раку?

Жінки-Раки володіють урівноваженим і м'яким характером, вони вірні і уважні. Але їх настрій може змінюватися в залежності від навколишньої обстановки. Їм важлива підтримка і схвалення рідних і близьких. Для прекрасних представниць цього знака Зодіаку жіноча дружба не є абстрактним поняттям. Яким буде гороскоп на 2017 рік, символом якого стане Вогненний Півень, для жінки Раку?

Він передрікає ніжним представницям Раків пильна увага з боку протилежної статі. Але не забувайте про те, що Півень досить легковажний, тому занурюватися з головою у вир любовних пристрастей не варто.

Любовний гороскоп на 2017 рік Рак - жінка

Світила пророкують жінкам Ракам гармонію в особистому житті. Якщо ви вільні, цілком ймовірно, що на вашому шляху зустрінеться цікавий чоловік. Заміжнім жінкам зірки рекомендують стримати кокетство, яке здатне викликати ревнощі з боку другої половинки. Півень – галасливе тварина, тому навіть сама маленька сварка здатна перерости в гучний і тривалий конфлікт.

Влітку і восени жінки відповідно з любовним гороскопом пізнають справжні чудеса взаєморозуміння у стосунках. Тому вам залишиться лише насолоджуватися затишним емоційною рівновагою.

Сімейним дамам слід приділяти достатньо часу сім'ї, особливо дітям. Цікавтеся їхніми успіхами в навчанні, так як саме це питання в 2017 році буде стояти гостро.

Ділова сфера

У прийдешньому році жінкам Ракам важливо слухати і чути своїх колег. Навіть якщо ви зажили страшенним консерватором, будьте готові до змін, вони обов'язково відбудуться. Робочі завдання вже буде не особливо актуально вирішувати старими методами, інноваційні рішення принесуть більший успіх.

Фінансовий гороскоп передрікає певні труднощі, пов'язані з бюрократичними процедурами. Поставтеся з звичної педантичністю до цих моментів, саме вони дозволять вам добитися успіху. Гроші у вашому гаманці будуть цілий рік, але це ще не привід робити безглузді витрати, інакше можна злякати фінансову удачу.


Здоров'я

Астрологи радять жінкам, які народилися під знаком Рака, зробити вибір на користь правильного харчування і спорту. Наповніть раціон свіжими овочами та фруктами, почніть бігати, запишіться в спортивний зал. Але будьте уважні до своєї серцево-судинної системи, так як саме вона буде перебувати в зоні ризику. На думку зірок візити до косметолога бажаного ефекту не принесуть, тому вкладіть гроші в більш корисні процедури.x
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...