ГоловнаКонтакти

Вибираємо новорічні подарунки для друзів

Рекламний блок

Новий рік – це дуже веселий і радісний для всіх свято, але коли починається проблема вибору подарунків для всіх, особливо для друзів, тут вже досить важко. Подарунки для друзів вибирати дуже важко, а ось зовсім інша справа – своїм рідним. Адже ти знаєш, що любить кожен окремий член сім'ї, і взагалі, в крайньому випадку, можеш у нього запитати, що він хоче. І зовсім інша справа – друзі. Адже у них не запитаєш, що тобі подарувати? По-перше, тому, що це буде просто неввічливо і не надто приємно, навіть якщо ви дуже близькі товариші. Ваш друг може не знати, на яку суму ви розраховуєте придбати подарунки, і випадково може заявити занадто велика вимогу, чим вас і спантеличить і ще поставить у глухий кут – що ж робити?


разноцветные коробочки с подарками

Тому, в цій статті написані поради для тих, хто просто не знає, що подарувати своєму другові чи подрузі на Новий рік.

Якщо ви робить подарунок на свято одному хлопчикові, вам варто знати, що він воліє або любить. Якщо він займається спортом, не важливо, футболом, баскетболом або тенісом, тоді ви можете подарувати йому що-небудь спортивне. Наприклад, красиву статуетку про спорт. Також ви можете подарувати модну, або не обов'язково модну, футболку з зображенням якого-небудь відомого спортсмена, який подобається вашому другу.

Тут ви повинні не просто купувати одяг, а саме простежити, якщо ваш друг займається футболом, то йому напевно подобається якийсь відомий футболіст, а не баскетболіст або той, який грає в теніс. Але ви можете полегшити собі завдання, просто запитайте, як ніби ненароком, який відомий чоловік зі спорту подобається вашому другу. Так буде набагато легше вам, тому не ламайте голову. Можна подарувати м'яч, або якийсь спортивний інвентар, такий як скакалку або каску, також ракетку і спеціальний для цього, м'ячик.

Інша справа, якщо ваш друг інтелектуал, тобто людина, яка любить читати книги, і взагалі всебічно розвиватися. Напевно такий чоловік розумний і критичний. Якщо ваш друг зразок, то йому можна подарувати футболку або статуетку, тому що він оцінить це критично і глузливо. І, повірте, це буде виглядати смішно. Такій людині, навпаки, потрібно дарувати що-небудь розумне чи загадкове. Наприклад, книгу. Але жанр потрібно підібрати правильно, або ви повинні знати, що любить ваш друг, в сенсі який жанр, або запитайте його про це самі.

Якщо ж ваш друг – дівчинка, краще дарувати що-небудь красиве і витончене. Звичайно, навіть дівчата діляться на кілька типів. Вони можуть також бути дуже інтелектуальними, а можуть, навпаки, бути дуже жіночними. Але головне одне, якою б ваша подруга не була, вона завжди буде залишатися жінкою. Нехай вона навіть буде це приховувати, і соромитися цього, але в душі буде радіти вашому милому девчачьему подарунку.


Тому не турбуйтеся, якщо реакція вашої подруги буде не та, на яку ви розраховували. Можна подарувати що завгодно. Наприклад, парфуми з таким ароматом, який подобається саме вашій подрузі. Також гарні дрібні речі, які можуть належати лише жінкам. Якщо ваша подруга зачитується книгами, подаруйте їй літературу, тільки знайдіть правильний для неї жанр. Також можна подарувати браслет або перстень, недороге, але гарне і миле.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...