Тенденції модних сумок на 2015 рік

Не одна жінка не може обійтися без модної сумки, а в гардеробі жінки можна зустріти величезну кількість цього необхідного аксесуара. Природно, що дизайнери не залишають без уваги сумки, а навпаки, приділяють їм велику увагу, постійно вносячи корективи в нові моделі та оновлюючи лінійки.


Derek Lam і багато інші дизайнери, віддають перевагу в цьому сезоні дизайни з використанням геометричних елементів. Домогтися геометрії можна використовуючи різні за фактурою і кольором матеріали. Для таких моделей найбільш підходять моделі спокійних і глибоких кольорів, таких як, сірий, шоколадний, смарагдовий і бежевий.


Подарок на Новый год


Ще одним видом модних сумок є рюкзак. Форми рюкзаків, так само можуть бути різноманітними, актуальні і рюкзаки у вигляді мішка, які оздоблені безліччю різноманітних принтів, воланів і кистей.


Не залишає пік моди та вироби, виготовлені з тканин під шкіру рептилій, таких як крокодил, змія. Так само дуже модно поєднувати такі сумки з рукавичками такий же фактури і кольору. Хітом майбутнього сезону є яскраві та насичені кольори.


Подарок На Новый Год


Навесні і влітку 2015 року будуть модні сумки незвичайних форм, яскравих кольорів, можливо поєднання декількох яскравих кольорів одночасно. Так само модні сумки з лакованої шкіри, що повторює малюнок шкіри крокодила, така сумка може бути дуже яскравого кольору, наприклад як сумки від Dior. Сумки - тоут, запропоновані Valentino теж будуть дуже популярними навесні і влітку 2015 року. Відмінності цих сумок - яскравий колір, це може бути яскраво - червоний, або білосніжний, які буде виділяти вас з натовпу.


Для зимового сезону актуаьны помітні сумки. Такі сумки можуть бути оброблені довжиною бахромою, як у колекції Michael Kors. Так само взимку 2015 року в тренді будуть сумки з колекції Donna Karan, виготовлені з довгої шерсті вугільно - чорного кольору. Дуже модні розкішні маленькі сумочки, запропоновані Versace.


Для повсякденного побуту відмінно підійдуть сумки, доповнені незвичайними ручками, виконаними у вигляді кісок. Так само популярні клатчі. Елегантні жакети, запропоновані Phillip Lim підійдуть на кожен день для ділових і елегантних жінок. Для любительок всього яскравого підійдуть клатчі від Chanel, виконані в яскравих, соковитих і помітних колірних гамах. В якості вечірніх сумочок модні клатчі, оброблені величезним безліччю блискучих страз.


Подарок на Новый год


Вибір сумок 2015 року дуже великий, найголовніше вибрати сумку яскравого кольору, яка додасть яскравого настрою в будь-який час року.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-