ГоловнаКонтакти

Євробачення 2017де буде проходити, буде учасник від Росії?

Рекламний блок

За традицією на країну-переможницю в наступному році покладається організація конкурсу та прийняття гостей. Переможцем в 2016 році стала українська виконавиця, з піснею «1944». Міська влада Києва вже вирішують питання про місце проведення 62-го за рахунком світового конкурсу пісень – «Євробачення-2017».логотип евровидения


Місце проведення

Для України така честь випадає вже 2-ий раз. «Палац спорту», що вміщає до 10 тисяч відвідувачів, в 2005 році став місцем проведення «Євробачення», тепер вже не зможе «взяти» гостей і учасників. Найбільш ймовірним місцем проведення мер столиці і міністр культури вважають МСК «Олімпійський» (місткість до 100 тисяч)

Де пройде Євробачення 2017? На цей рахунок свою думку висловили і влади Львова, Одеси і ще 9 міст-кандидатів, які подали офіційну заявку. Українська переможниця конкурсу в 2004 році, Руслана, погодилася з думкою мера Львова Андрія Садового: головний стадіон міста здатний вмістити всіх учасників і гостей. За офіційними даними «Арена Львова» розрахована не більше 30 тисяч відвідувачів. Багато стадіони і спортивні комплекси країни «можуть похвалитися кращим показником. Наприклад, стадіон Дніпра, місткістю до 35 тисяч. Або «Чорноморець» в Одесі, стадіон «Кристал» в Херсоні.

Підтверджені учасники

Враховуючи, де за планом буде проходити Євробачення-2017, у світової громадськості виникло резонне питання: чи прийме в цей раз участь Росія? На даний момент свою участь у майбутньому конкурсі вже підтвердили багато країни: Португалія, Швеція, Німеччина, Франція, Іспанія. Але не Росія.

Не дивлячись на минулу 14 травня в Стокгольмі зустріч глав делегацій, на якій були визначені дати проведення півфіналу і фіналу конкурсу, досі не підтвердили своєї участі 22 країни, включаючи Російську Федерацію.

Через борги перед Європейською мовною спілкою була дискваліфікована Боснія і Герцеговина, з тієї ж причини, можливо, не зможе брати участь і Румунія (вибула ще в минулому році).

Не виключено участь Туреччини, США, Косово (остання ніколи не брала участь в «Євробаченні»). Казахстан в цьому році офіційно вступає в ЄВС, нарешті, заявка країни на участь у конкурсі буде розглянута. Офіційно підтверджений відмова від участі Люксембургу і Андорра. Відклали прийняття рішення Словаччина, Австралія, Албанія. Всерйоз громадськість стурбована питанням, чи буде Росія брати участь у Євробаченні 2017. Чутки про її відмову виникли із-за невдоволення попередніми результатами голосування, їх політичного підґрунтя.певица джамала

Участь Росії під питанням

Палкі суперечки ведуться в країні з тих пір, як були оголошені результати попереднього конкурсу. Текст пісні української виконавиці «1944», за твердженням російських аналітиків, має явний політичний контекст. Це грубе порушення правил конкурсу естрадної пісні, чомусь залишився без уваги. Багато переконані: під час голосування глядачі неодноразово віддавали бал на користь Росії, а журі в кінцевому підсумку не врахував безліч відданих Росії голосів. І, дійсно, який сенс брати участь у конкурсі, якщо його правила так явно порушує саме журі?


Гідний кандидат

І хоча Уряд РФ переконливо радить ЗМІ не поспішати з висновками, говорити про те, хто буде в підсумку представляти Росію на Євробаченні 2017 ще рано. Можна лише робити власні припущення і прислухатися до висловлювань на форумах, в шоу-бізнесі і представників влади.

На численних форумах в якості найбільш ймовірного кандидата називають Нюшу і переможців конкурсу «Голос» (Олександра Воробйова, Ярослав Дронов, Олександр Бон). І якщо в здатності першої співати без фонограми сумніваються, то про останній відгукуються особливо приємно: харизматичні, оригінальні, добре тримаються на сцені, зможуть гідно виступити на Євробаченні. Подейкують, що переговори з Нюшею вже почалися (їх веде Філіп Кіркоров).

Також звучало ім'я Палажки. Зустрічаються і божевільні думки, і малоймовірні думки: представляти Росію міг би Кобзон, Лепс, Юрій Лоза та Сергій Шнуров зі своєю групою «Ленінград». Жириновський запропонував послати хор ЛДПР. Активісти інших партій – ченця Фотія з молитвою до Володимира Благовірному (Путіну). Сказали форумчани і про можливості ще кілька разів, як і Білана колись, відправити на «Євробачення» Сергія Лазарєва.

Українські форумчани готові побачити у себе і Таїсію Повалій, Ані Лорак, і Андрія Макаревича. Депутат Антон Геращенко нагадав своїм співвітчизникам про існування «чорного списку» російських артистів. Не кожен діяч культури зможе в'їхати на територію України. Причому Уряд країни залишило за собою право доповнювати список, в нього не ввійдуть лише ті музиканти, які не ображають національну гідність». Так будь запропонований від Росії учасник «Євробачення» може виявитися «у чорному списку». Кожен, хто хоч раз виступав у Криму, публічно висловлював позитивну оцінку політиці президента Путіна, визнається в Україні персоною «нон грата».

Якщо все ж таки вдасться знайти гідного артиста і домогтися його допуску до конкурсу «Євробачення-2017» виявиться для нього найважчим з усіх, що досі проводилися. Не варто сумніватися, що на Україні йому будуть чинити всілякі перешкоди для участі.

Свою готовність брати участь і відстояти честь Росії висловила Наташа Корольова. На що форумчани висловили великі сумніви: чи не в таланті співачки, а в можливості хоч щось довести на настільки ворожою чужій території.

До конкурсу ще майже рік. Хто поїде від Росії на «Євробачення 2017»? Можливо за цей час буде запропоновано декілька кандидатів.

x

Умови конкурсу

Кого б не висунула країна, поїде на «Євробачення» дійсної гідний кандидат, що відповідає жорстким вимогам конкурсу:


 • ніяких фонограм, тільки виконання «наживо»;
 • ретельний вибір виконавця (кількома різними способами);
 • пісня повинна бути новою і тривати не довше 3-х хвилин (може виконуватися на будь-якій мові);
 • на сцені не повинно бути більше 6-ти осіб;
 • переможець визначається за набраними балами;
 • вік учасника не молодше 16-ти, національність не важлива;
 • уклав з ЄВС контракт учасник зобов'язаний з'являтися на всіх влаштовуються організаторами заходах.
 • Як пройде найпопулярніше, грандіозне і масштабне неспортивну захід в майбутньому році? Час покаже. Завдання російського виконавця, якщо зважимося, виступити гідно, без порушення правил. Глядачі Росії зможуть спостерігати за номером, транслювати конкурс довірено двох каналах: «Першого» і «Росії 1».

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...