Доступний відпочинок на Новий 2017 рік в Білорусії

Республіка Білорусь стала відкриттям поточного туристичного сезону. Ця країна завжди приваблювала мандрівників, але сьогодні Новий рік в Білорусії 2017 так само популярний, як Різдво в Чехії або Німеччині, а в міжсезоння тут так само цікаво, як в Данії, Норвегії чи Швеції. Давайте розглянемо можливості подорожі в цю країну взимку – в період різдвяних і новорічних канікул.Дед Мороз Встречает гостей


Як правило, відправною точкою для відпочинку в Білорусі на Новий рік 2017 стає Мінськ. Схоже на те, що всі дороги ведуть в Рим, але в цієї Республіки всі дороги починаються з Мінська. Комбіновані тури з Мінська в Брест, Вітебськ, Гродно, Гомель або Могильов мають давно пророблений набір пам'яток і місцевих цікавинок, які туристам продемонструють по дорозі.

Огляд новорічних турів 2017 в Білорусію

Який порядок цін на святкування Нового року в Білорусії в 2017? Давайте розглянемо найпопулярніші пропозиції.

 • Новорічний тур, який починається в Мінську, знайомить туристів з пам'ятками по дорозі в Брест, а потім знову повертається в столицю. У програмі – оглядові екскурсії по обох містах, візит в Дудуткі – один з найкрутіших центрів народних ремесел на території колишнього СНД, Біловезька пуща. Ціна задоволення – близько 21 тисячі рублів. Якщо що, то в Біловезькій пущі знаходиться одна з 3 офіційних резиденцій Діда Мороза, тому святкування Нового року 2017 в Білорусії буде повністю витриманим у слов'янських традиціях відзначення цього свята. За бажанням туристів знайомлять з експозицією Брестської фортеці.прогулка на санях
 • Подорож з Мінська до Вітебська обійдеться туристу в 18-19 тисяч рублів. У програму входить ознайомлення з обома містами, комплекс Дудуткі – з ним ознайомлюють практично всіх гостей Республіки, музей Іллі Рєпіна в Здравнево і пару замків по дорозі. Благо, кількість застарілих і реставрованих фортифікаційних споруд в цій країні лише трохи поступається французькій долині Луари, Польщі та західній Україні. Щоб бути точніше – в невеликій країні 115 замків, які в різній мірі готові прийняти гостей.
 • Якщо ви шукаєте щось недороге, то на Новий рік в Білорусії в 2017 можете запланувати подорож з Мінська в Гродно, через Ліду, з відвідуванням туристичного комплексу Коробчицы. Ціна – 12 тисяч рублів.
 • Окремої уваги заслуговують тури з Мінська в Мирський і Несвіжський замок. Гостей знайомлять зі столицею, підвозять в замок, в якому вони мають можливість провести ніч. На території саме цих замків працюють повноцінні готельні комплекси, тому Новий рік в Белоруссиии в 2017, проведений у стінах середньовічного замку, можна апріорі вважати вдалим. Атмосфера, страви епохи Радзивіллів, сніг і розкішні «звітні фотографії справлять враження на кого завгодно. Ціна триденного туру з Мінська з відвідуванням одного з замків складе близько 15 тисяч рублів.
 • Новогодний Минск

  Що подивитися

  Гостинна столиця

  Мінськ – столиця, досить цікавий в плані святкування Нового року місто. По-перше, він ще з Різдва прикрашений чудовою ілюмінацією, тому тут явно відчувається легендарний Spirit of Christmas.

  По-друге, тільки в Мінську знаходиться легендарний Червоний костел. Це – поєднання нормандської готики з модерном. Будівлю звели у 1905 році, воно відмінно збереглося, тому справляє враження на усіх поціновувачів історії та сакральної архітектури.

  Гірськолижний центр

  горнолыжный центргірськолижний центр «Силичів»

  А ця забава для туристів розташована недалеко від Мінська. Всього 36 км. гірськолижний центр «Силичів», в межах якого опрацьовані 4 траси, функціонує 4 підйомника, школа їзди на лижах та сноуборді, відкритий каток, ресторани, кімнати для дітей. Погодьтеся, що навіть якщо зима видалася малосніжна, то відпочинок в Білорусії на Новий – 2017 рік можна провести з толком і задоволенням.

  Дудуткі

  Дудуткі – ми вже писали про це центр ремесел, розташований на відстані 40 км від Мінська. Величезна територія, кілька майстерень – гончарна, ковальська, бондарна, ресторани і готель. Час від часу тут проводять етнічні фестивалі і історичні реконструкції, а на Новий рік тут регулярно розігрують театральні дійства, присвячені всьому циклу зимових свят. Дегустація національних страв та участь у виконання колядок тільки вітається.


  Резиденція Діда Мороза

  А тепер головний об'єкт, без якого важко уявити Новий рік. Так, це Дід Мороз, резиденція якого збудована в Біловезькій пущі. Крім резиденції і можливості сфотографувати дитину на колінах біля улюбленого казкового героя, туристам надається можливість покататися у санях Діда Мороза. Ціна – 8 тисяч рублів. Погодьтеся, що це зовсім недорого, за можливість перенестись у казку.

  Беловежская ПущаБілоруська Резиденція Діда Мороза в Біловезькій Пущі

  5 причин відпочити в Білорусії

  Якщо ціни на тури можуть змінюватися, тобто речі, які незмінні, в який би час не приїхав турист в Білорусію. По-перше, не маючи значних природних ресурсів, ця країна на державному рівні вирішила розвивати свій туристичний потенціал. Так зона зараження радіацією була перетворена в Національний заповідник, який сьогодні користується підвищеним попитом у туристів з Європи.

  По-друге, в маленькій країні в ідеальному стані – у всякому разі між обласними центрами і цікавими туристам об'єктами, що знаходяться всі автомобільні траси.

  У третіх, тутешня готельна мережа відповідає рівню привабливою для туризму країни. Ви можете забронювати номер в п'ятизірковому готелі в центрі Мінська – наприклад «Європа» на вулиці Інтернаціональній, або зарезервувати зовсім недорого місце в хостелі за 300-600 рублів.


  отель Европа
  Готель "Європа" у Мінську
  номер в Отеле 3 звезды

  Hampton by Hilton Minsk City Centre (***) - Ціна номера на новорічні канікули - від 6300р. за номер


  Renaissance Hotel
  номер в отеле Renaissance

  Renaissance Minsk Hotel (*****). Орієнтовна ціна номера на новий рік 2017 - від 5700 грн. за номер


  Доступний відпочинок на Новий 2017 рік в Білорусії

  Готель Турист (***) - ціна номера від 3500 р. на новорічні свята 2017


  По-четверте, кожен туристичний об'єкт оточений відповідною інфраструктурою – готелями з різною кількістю зірок на фасаді, ресторанами, кафе, інформаційними центрами та сувенірними магазинами.

  По-п'яте, радянські традиції народних гулянь в Білорусії сплелися із західними, тому туристи почувають себе не чужинцями, а бажаними гостями. Їх розважають, запрошують в коло, навчають колядок і пригощають обрядовими та національними стравами – дерунами з м'ясною начинкою, тушкується з капустою м'ясом, грибним супом, сальтисоном, супроводжуючи поїдання цих чарівних страв розпиванням Зубрівки і квас з березового соку.традиционное блюдо Драники


  Крім того, провести вихідні в Білорусії на Новий 2017 рік буде недорого – ціни тут на 30-40% нижче, ніж в Росії. Додаткові плюси – російська мова, європейський сервіс і дивовижне гостинність місцевих жителів.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: