ГоловнаКонтакти

Якими будуть діти, народжені в рік Півня

Рекламний блок

Покровителем 2017 року стане Червоний вогняний Півень. Батькам дітей, народження яких планується у цей період, слід враховувати особливості цієї стихії – яким характером «символ висхідного сонця» нагородить малюка. Всім відомо, що рік народження впливає на становлення і особливості особистості. Хоча не варто недооцінювати і інші чинники.


девочка. которая родилась в год огненного петуха

Якими вони будуть?

Почне управління 2017 роком Вогненний Півень з 28 січня, яке триватиме до 15 лютого 2018 року. Його символ переплітається з хоробрістю і відвагою, вибуховим і трохи егоїстичним характером, організаторськими і лідерськими здібностями. Така людина вже з малих років буде відстоювати свою точку зору будь-якими шляхами.

За китайським календарем Півень працьовитий, сміливий, цілеспрямований. З самого раннього дитинства така людина замріяний, може на ходу вигадати будь-які небилиці. Але, незважаючи на любов до подорожей і пригод, такі діти консервативні. Вони не люблять багато переїжджати, велике скупчення людей і часті зміни будь-якого плану. Стабільність і сталість – це те, що потрібно для нормального розвитку дитини, народженої в 2017 році.

Якщо на шляху маленького представника цього року будуть стояти перешкоди, він може проявляти агресію і жорстокість. Також багатьом дітям властивий вибуховий характер, вміння аналізувати, сприймати і навіть прогнозувати ті чи інші ситуації. Вони навіть дуже цілеспрямовані, що може доводити виконання певної операції до ідеалу. Природно, це перевага характеру. Але з іншого боку такі діти (також як і дорослі) вимагають стовідсоткової самовіддачі від інших і можуть дуже засмутиться, не отримавши очікуваного.

Виховання дитини

Безумовно, як і символ Півня, його представники в будь-якому віці будуть наділені бойовим характером. Але якщо в такому «комплекті» дитина отримає хитрість і зможе почекати «клюнув» жертву в самий несподіваний момент, він буде непереможний і доб'ється будь-яких поставлених висот.

Рекомендації: батькам варто берегти нервову систему таких дітей «з пелюшок». Природне бажання контролювати всіх оточуючих переросте у сильні лідерські якості в будь-яких дитячих колективах, але якщо мама з татом не будуть занадто опікати своє чадо, втручаючись у всі його справи.

Ще одну особливість варто враховувати практично з самого народження малюка – через явно виражених лідерських якостей членів сім'ї таких малюків повинні не порушувати подібні прояви (які, безумовно, допоможуть у подальшому житті), але і не бігати на поводу у маленького диктатора.


Основним критерієм до формування життєвих цінностей стане батько, незалежно від того, чи виховуєте ви хлопчика або дівчинку. Для юної леді її тато стане зразком сильної статі, надійною підтримкою і опорою. Тому мамі не варто сердитися і ревнувати на підвищений інтерес до батька. Для хлопчика тато – це, безумовно, зразок для наслідування, життєвий приклад.

Матері дітей, народжених в рік Півня 2017, є моделлю прихильності, любові, ніжності та чутливості. Такі почуття вони пронесуть на протязі всього свого життя. У рік Півня народжуються творчі особистості

малыши играют в кубики

Маленькі діти, народжені в рік Півня, ні хвилини не можуть всидіти на місці. Вони цікаві, винахідливі, постійно чимось зайняті. Кмітливість, винахідливість, бадьорість – їх обов'язкові риси. До того ж багато з них народжуються творчими людьми. Тому з ранніх років придивляйтеся до їх здібностей. Можливо, у вашого малюка розвинений музичний слух або ж у майбутньому він може стати знаменитим спортсменом.

Згідно зі спостереженнями, серед народжених у рік Півня багато артистів, музикантів, письменників і політиків.

Наділені риси характеру і таланти дають можливість ставати їм режисерами, підприємцями, літераторами і співаками. Багатогранність, широта сприйняття, глибоке пізнання дають великий творчий потенціал. Завдання кожного батька – розпізнати його і направити в правильне русло. Запишіть для цієї дитини в один з гуртків, які вважаєте підходящим для його розвитку. Але не наполягайте на його відвідування, якщо не побачите зацікавленість в очах свого чада.

Врахуйте, крім творчого потенціалу дитина-Півень схильний до лінощів, тому з ранніх років слід привчати у ньому дисципліну. Якщо вам вдасться закласти в характері хоча б ази порядку, почуття виконання деяких зобов'язань, режиму, в майбутньому він зможе подолати багато перешкод і досягати нові й нові висоти.

Діти, народжені в 2017 році: якими вони будуть? Неодмінно, це розумні і креативні створення, що будуть «схоплювати все на льоту». При цьому в дитячому віці вони злегка неуважні і не можуть довго зосередитися на одному і тому ж.

Порада: і хлопчикам, і дівчаткам характерне аналітичне мислення та творчий потенціал, тому астрологи не рекомендують налаштовувати їх на робочі професії. Вже з ранніх років направляйте навчання в сторону мистецтва або науки.

В перспективі таких дітей чекає кар'єрний ріст і багатство, але це за умови дисципліни і якщо вони зможуть перебороти свою лінь.
Основні якості, які найчастіше притаманні дитині-Півневі, можна назвати:

 • творчий початок;
 • відкритість;
 • лідерство;
 • допитливість;
 • мрійливість;
 • щирість;
 • емоційність.
 • При цьому існують особливості, які можуть заважати вашому маленькому чаду:

 • лінь;
 • егоїзм;
 • примхливість;
 • силова позиція;упертість.
 • Не дивуйтеся, якщо ваше чадо буде розвиватися не за роками. Півневі належить життєва мудрість, яка проявляється на всіх стадіях життя. Погляди і переконання іноді дивують оточуючих, іноді їх просто не розуміють. Але де шукати підтримку, якщо не у своїх батьків. Любіть свого малюка таким, який він є, з усіма його особливостями.

  Дети играют на траве

  Поради фахівців

  Діти-Півні – дуже товариські і відкриті. Де б вони не опинилися, з першої хвилини починають досліджувати навколишній простір, проявляти цікавість. Вони ведуть себе як світові дослідники, вивчаючи будь-який предмет, що потрапляє їм під руку. Вони мають розум, спритність і мудрість від природи, тому в навчанні їм легко. Те, що найбільше заважає навчального процесу – невміння зосередитися і неуважність. Незважаючи на це, такі дітки досить цілеспрямовані. Завдання батьків – допомогти їм вибрати таку мету.

  Якщо досягнувши бажаного дитина розчарується, він може впасти в депресію, так і не почавши шукати нове заняття. Відмінно, якщо інтереси батьків і дітей збігаються. Але не варто сердитися, якщо ви музикант сьомого покоління, а ваша дочка бажає займатися боксом.


 • Забезпечте комфортом
  Діти, народжені в 2017 році, будуть вимогливі до комфорту і затишку. Якщо ви не маєте можливості обладнати свою кімнату, відведіть хоча б невеликий дитячий куточок, в якому дитина буде відчувати себе господарем. Такі діти просто потребують свободу вибору і особистої незалежності, причому з малих років. Постарайтеся їм частіше довіряти і не обмежувати в прийнятті рішень, хоч невеликих.
 • Розкажіть про гроші
  Діти-Півні занадто рано починають розуміти силу грошей» і велике значення у своєму розвитку відводять матеріальних благ. У такому випадку мати або батько повинні пояснити їм їх фінансовий стан, показати, як часом непросто заробляти на життя.
 • Допоможіть подружитися з однолітками
  Незважаючи на комунікабельність, відкритість і товариськість у дитячому віці завести постійних друзів таким хлопцям надзвичайно складно. Не кожен зрозуміє агресивних, різких, вимогливий і прямих діток. В деяких випадках і дівчатка, і хлопчики поводяться як хулігани і шибеники. Запасіться терпінням. Але і самотності маленькі півники не люблять. Їм подобається бути лідерами, тому відмінно, якщо у вашій родині будуть брати або сестри.
 • Забезпечте свободу вибору і частіше хваліть
  Не рекомендується виховувати дітей, що народяться у 2017 році в жорстких умовах. Гордовита строгість і регулярний контроль в результаті зроблять з них справжніх бунтарів.
  Незважаючи на вимогливість і примхливість, діти, які народилися в 2017 році, будуть добрими помічниками. Ви можете сміливо довірити їм будь-яку справу. Якщо вони зрозуміють, як їх допомогу важливо для батька, матері, бабусі та ін., вони зроблять все, щоб завдання було виконано ідеально. Після його виконання не забудьте похвалити помічника перед усіма – це для нього найкраща нагорода!
 • Діти-Півні дуже різні: вони можуть народитися справжніми «тихонями», а можуть і «распетушиться», не даючи спати по ночах і вимагаючи до своєї кандидатури посиленої уваги.  x
  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...