ГоловнаКонтакти

«Кіборг City» — очікуємо в 2017 році

Рекламний блок

«Щоб знайти себе, треба загубитися» такий слоган майбутнього фільму Кіборг Сіті, що виходить на екрани кінотеатрів в 2017 році. Дата виходу поки невідома. Статус виробництва фільму теж. Але у картини вже багато фанатів. Виною всьому короткометражне відео, викладене в мережу в 2014 році. Ролик з нехитрою назвою «Посланець» є ще й тизером до виходу майбутнього фільму.кадр из ролика киборг city


Про сюжет

Виходячи з ролика, можна припустити, що сюжет майбутньої картини буде розповідати про цивілізації, що відправила робота на нашу планету, де він вдало зустрів хлопчика...

Отже, фільм розповідає про хлопчика на ім'я Кайл, який втратив батьків. Під час прогулянки біля кукурудзяного поля разом зі старшим братом, хлопчик помічає щось незвичайне. Він кидає в кущі кукурудзи баскетбольний м'яч. Через кілька секунд той прилітає до нього назад. З кукурудзи виходить кіборг, але, всупереч побоюванням дітей, він не збирається шкодити їм.

На цьому моменті закінчується тизер, але творці стверджують, що подальша історія буде дуже цікава і незвичайна.

Творці короткометражки називають її посланням фантастичних фільмів 80-х, хоч і виглядає короткий метр дуже сучасно.

У мережі багато інформації про знімальному процесі, але є подробиці, що стосуються дизайну кіборга і спецефектів.

атака робота

Творці

Тізер, який швидко перевели на російську мову, розбурхав світ наукової фантастики. Короткий дев'ятихвилинний метр з невідомими акторами і простий графікою став справжньою бомбою. Відразу ж пішли коментарі про те, як круто було б зняти повноцінну стрічку на цю тему. Питання про дату виходу фільму «Кіборг City», що виходить в 2017 році, задають постійно. Але поки тиша. Зате відома знімальна команда картини.


Режисером буде Девід Вайнштейн, оператором Маріо Контіні, композитором Едвін Ведлер. Імена цих хлопців поки нікому не відомі, але вони мають намір голосно заявити про себе. Адже для майже всіх з них майбутній метр — дебют у великому кіно.

Актори

Чи повернуться в фільм, що виходить в 2017 році, актори, які виконують головні ролі в короткометражці, невідомо. Але для шанувальників головне, щоб майбутня картина виправдала покладені на неї сподівання.

Нагадаємо, в короткометражці знімалося всього три актора. Двоє грали братів: молодшого і старшого. А один виконував роль військового.

Роздуми

Багато хто сподівається, що майбутня стрічка стане якісним продуктом, здатним увійти в історію кінематографа. Трейлер (тизер) вже встигли проаналізувати і вивчити в деталях всі кому не лінь. Виявилося, що звуки, які видає кіборг, дуже схожі на шум, відтворений Хижаком. А хтось і зовсім сказав, що у творців фантазія скінчилася, і вони створили робота, повністю схожого на хижака. Отакого кіборга-Хижака. Візуально, робот і правда справжній Мисливець.

Але численні позитивні відгуки у фільму неспроста. Тому «Кіборг City» 2017, дата виходу якого поки не ясна, є однією з найбільш очікуваних кінострічок майбутнього року.x

Після перегляду ролика стає ясно, що ідея картини не нова. Вона вже зустрічалася нам в фільмі «Інопланетянин». Але творців хвалять за свіжий погляд на старе творіння і сміливі спроби створити оригінальний продукт.

Спецефекти зроблені на рівні, недоступному деяким режисерам великого кіно. Це перше, що кидається в очі при перегляді ролика.

Судячи з нечисленним негативних відгуків, головне, чого бояться фанати — це бездумне і бездушне копіювання ідей кількох фільмів заради того, щоб зрубати грошей на ностальгуючих за старими фільмами глядачів.


Рейтинг стрічки буде 13 , тому експерти радять йти на фільм всією сім'єю. А критики пророкують успіх картини у глядачів будь-якого віку. Адже тут є все, що цікаво кожній людині: дружба, екшен-сцени, красива зйомка. Так що касу кінострічка 100 відсотків зірве.


У творців вийшло випадково створити сильний комерційний хід, про який вони і не підозрювали. Створений трейлер (тизер) — ефектний прийом, що дозволяє заявити про себе глядачеві.

x

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...