ГоловнаКонтакти

Передбачення Нострадамуса на 2017 рік

Рекламний блок

Нострадамус 2017

ЗМІСТ

 • Промінь світла з середньовіччя
 • Секрет успіху провісника
 • Чого нам чекати в майбутньому?
 • Україна. Пророцтва Нострадамуса
 • Пророк і провидець Мішель Нострадамус жив у Франції, в епоху інквізиції. Це були похмурі часи в Європі. Мракобісся і хвороби забирали життя тисяч людей. Найпотужнішу силу представляла церква, яка була далека від істини проповіді писання Біблії. Головне завдання церковних служителів тих років - тримати в страху і покірності вижили мільйони людей.

  Будь-яке інакомислення і нестандартний підхід в міркуваннях каралися на багатті. Йшла смертельна сутичка протестантства і католицизму. Те, що Нострадамус вижив у ті роки, залишив слід в історії, вже багато значить. Адже його передбачення та вчення можна розглядати як історичні спостереження або трактування. Грамотний історик ніколи не буде байдужий до праць такого рівня.  За свою трагічну життя (у нього померла дружина і діти) він написав 10 Центурій, які складаються з 942 катренів. Це щось в дусі віршів, в яких описується майбутнє. Є ряд незалежних катренів, які не входять до складу Центурій. А ще Мішель випускав щороку астрологічні альманахи. Астрологія на той час була в пошані, вивчення зірок і неба не переслідувалося церквою.

  Секрет успіху провісника

  Великим плюсом того часу було стрімкий розвиток друкарства. Інтернет тоді був розвинений тільки в мріях, а китайський виробник доступною побутової техніки не радував. Єдиним культурним розвагою людей були книги. Народ читав усе підряд, інформаційний голод був величезний. На цій хвилі і зміг «розкрутитися» геній.

  Предсказания Нострадамуса на 2017 год

  Якби він жив на 50-100 років раніше, його таємниці померли б з ним в один день. Навіть при більш значущою геніальності. Те, що його твори написані віршами, алегоріями, метафорами - зайвий раз підкреслює необхідність «шифруватися» від всевидючого ока інквізиції. Якщо би він писав дослівно - довго б він не простягнув. Адже розповідати майбутнє і передбачити - це страшний гріх у багатьох, куди більш лояльних релігіях.

  Одні вважають його великим пророком і провісником, інші - шарлатаном і божевільним. Є навіть фан клуби та наукові організації, які вивчають і розшифровували його катрени. Найважче - точно визначити дату і місце наступного важливого події. Багато з них вже збуваються на наших очах.

  Чого нам чекати в майбутньому?

  Більшість праць Мішеля було розгадано й обґрунтовано. Ще за життя стали збуватися його передбачення, він був помічений правлячою елітою того часу. Основна маса історичних подій за 450 років відображена в його працях.

  Розшифровані страшні пророкування про виникнення і звірства ИГИЛ. Дуже багато катренів присвячено Близькому Сходу, який був, є і буде "гарячою точкою" планети.

  Що передбачене для Росії в його творах на найближчі роки? Чітких дат і подій немає. Знаменні події будуть однозначно. Тим більше, що 2017 рік - це рік Вогняного Півня! Багато пророкування Мішеля засновані на історичних циклах, які завжди повторюються. 2017 рік - рік сторіччя Великої Жовтневої революції. Що чекає Росію в найближчому майбутньому? Зміни на політичному поприщі будуть обов'язково. Ну а що стосується природних катаклізмів і потрясінь, то переживати за відхід під воду території Сибіру не варто. А незначні лиха у вигляді пожеж і повеней були і будуть. Адже країна величезна!

  Предсказания Нострадамуса на 2017 год. Что ждет Россию и Украину

  Україна. Пророцтва Нострадамуса

  Вже кілька років Україна не виходить із поля зору світових інформаційних агентств. Що говорять пророцтва Нострадамуса про цій багатостраждальній країні? Навіть без пророцтв всі знають, що у 2017 році в Україні будуть вибори. Це стало національною традицією. Та і долар до гривні не впаде. Військовий конфлікт на Україні був передбачений їм, як і війна в Югославії та в Перській затоці. Навіть якщо активна фаза бойових дій буде згорнута, народ ще довго буде гинути від мін, розтяжок і великої кількості зброї, яке розійшлося просторою людям. Але точно можна стверджувати, що є сало і садити картоплю населення не перестане.

  Маючи свою обґрунтовану наукову або духовну точку зору, безглуздо піддавати анафемі творіння Мішеля. Думаючий і раціональний людина завжди знайде розумну думку. Самий тонкий натяк нагоді для оцінки минулого і зустрічі загадкового майбутнього. Адже навіть Нострадамус передбачив свою смерть.

  Роки життя 1503 - 1566
  Передбачені події
 • теракти у США 11.09.2001
 • звільнення Європи у 1945 році Червоною Армією
 • смерть французького короля Генріха
 • освіта США
 • революції у Європі
 • Передбачені історичні особистості
 • Адольф Гітлер,
 • Іван Павло другий,
 • Наполеон Бонапарт,
 • династія Романових в Росії
 • Явні противники пророкувань
 • християнство,
 • теорія «Ефекту метелика»,
 • науковий комунізм,
 • іслам
 • Дата закінчення пророцтв 2242-2243 роки

  На епіграф

  Будь-які прогнози мають можливість існувати. Кожна людина має право вибору: вірити чи ні, серйозно ставитись або з іронією. Головна місія будь-якого провісника - нагадувати людству про неминучість певних подій. А люди не повинні втрачати своєї пильності і бути готовими до будь-яких випробувань, маючи на руках план А, план B або план C.

  Дивіться багато цікавого на цьому відео:

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...