ГоловнаКонтакти

Вибори Канцлера в Німеччині 2017

Рекламний блок

выборы-в-германии

ЗМІСТ

 • Дух епохи німецької
 • Ближче до дати. Хто переможе?
 • Рік великих змін
 • Внутрішньополітична криза
 • Думка Путіна. Відео
 • Останні новини світової політики все частіше зачіпають тему виборів у Німеччині. Виявляється, не тільки на Україні вони трапляються. Обирають політиків і там, де життя благополучна і ситна. Чому всіх нас цікавлять ці вибори? Німеччина і її канцлер завжди надавали великий вплив на світову політику, міжнародний розклад сил. Країна ця цікава багатьом, особливо росіянам. Там живе багато колишніх співгромадян і бізнесменів, а санкції шкодять економікам обох держав. Арабський світ завжди цікавило - скільки ще біженців зможе прийняти блакитне небо з хмарами в шеренгу. Німеччина визначає політику в Європі, а значить і у всьому світі.

  Дух епохи німецької

  Наступні вибори будуть складні.  На них вплинуть деякі дуже важливі фактори і розклади:

 • Протестні настрої населення, пов'язані з деякими економічними труднощами.
 • Наплив мігрантів з близькосхідних країн.
 • Відродження неофашизму.
 • Невдоволення тим фактом, що за рахунок Німеччини виживають багато країн Євросоюзу, особливо Греція.
 • Санкції проти Росії. Вони згубно позначаються на справах багатьох бізнесменів, які втратили ласий шматок збуту.
 • Бажання бачити свіжі обличчя в політиці.
 • Ближче до дати. Хто переможе?

  Парламентські вибори в Німеччині пройдуть у вересні або серпні 2017 року. Точна дата виборів ще не названа. Той, хто переможе, той і буде впливати на багато процесів. Нова коаліційна більшість висуне кандидата на пост канцлера країни. Залишиться на цій посаді Ангела Меркель чи ні - питання з інтрижкою. Ця дама добре відома на світовій політичній арені. Провідна країна Євросоюзу і її керівник завжди надавали вплив в Європі і світі. З думкою Меркель вважається президент США. До неї прислухається вождь Росії Ст. Путін. У неї любить клянчити гроші прем'єр України.

  Выборы Канцлера в Германии 2017

  Але німці від неї втомилися. За даними соціологічних опитувань - майже половина жителів ФРН не хочуть бачити на посаді канцлера Ангелу. Її політика відкритих дверей щодо мігрантів зі Сходу дістала звичайних громадян, які терплять незручності від нахабнуватих біженців. Та й жертвувати своїм добробутом заради порятунку Греції та інших слабких країн Євросоюзу хочеться одиницям.

  Коли починає страшно виходити на вулицю, а на твоє робоче місце претендують дешеві працівники - тут вже не до жартів і лояльності. Не варто забувати, що саме Німеччина стала джерелом Другої світової війни. Проблема націоналізму і неонацизму залишається в силі. І дані лояльні дії щодо біженців підливають масла у вогонь. Прогнози політологів поки скупі. Вся справа в тому, що всі чекають проведення місцевих виборів. Вони відбудуться навесні 2016 року. Саме кандидати від федеральних земель будуть впливати на формування нового парламенту через рік. Німеччина - країна федеральна, місцевий обранець вирішує дуже багато.

  Рік великих змін

  Взагалі, 2017 рік буде черговий історичною віхою в житті всього людства. Крім виборів у Німеччині це буде рік сторіччя Жовтневої революції. Які ще ознаки та знакові події відбудуться в світі:

 • Останній рік правління Путіна перед новими виборами. Відмінний шанс продовжити свій термін автоматично розв'язати повномасштабну війну і оголосити воєнний стан.
 • Перший рік правління нового президента США.
 • Можливий референдум про вихід Британії з Євросоюзу. Якщо це станеться - буде крах неминучий.
 • 2017 рік - рік Червоного Вогняного Півня. А такі роки завжди були знаковими у житті народів.
 • Повне знищення ИГИЛ і вирішення Сирійської проблеми.
 • Точно стануть відомі ті, хто збив малайзійський Боїнг 2014 року.
 • Вибори на Україні. Не важливо, які вони будуть, але вони будуть!
 • Выборы Канцлера в Германии 2017. Когда следующие, дата. Кандидаты, кто победит

  Внутрішньополітична криза

  Деякі вагомі німецькі політики відкрито виступають проти свого канцлера. Прем'єр Баварії Хорст Зеехофер направив на адресу Ангели ряд ультиматумів. Він вимагає відновити законність на межі своїх територій, дотримання правових норм. Він навіть готовий судитися з вищестоящими владою щодо порушення прав і свобод своїх людей. Якщо і проводиться подібна політика лояльності по відношенню до мігрантів, то Бундестаг зобов'язаний субсидувати федеральні округи для вирішення проблем мігрантів.

  Багато російські політологи і політики пророкують розпад Європейського співтовариства під тиском міграційної хвилі. А деякі філософи і мислителі бачать руку таємної змови світових сірих кардиналів. Розв'язані війни на близькому сході та Північній Африці повалили ці території в стан хаосу. А тепер цей процес переходить на Європу.

  На цьому відео президент Росії Ст. Путін висловлює свою думку і бачення того, що відбувається:

  Всім нам варто запастися терпінням і силами, щоб дізнатися цю інтригуючу розв'язку. Завжди є позитив - або добре, або буде про що говорити.

  Кількість депутатів Бундестагу 631
  Рік створення німецького парламенту 1871
  Частота виборів 1 раз в 4 роки
  Кількість депутатів до об'єднання Німеччини 520
  Мінімальний прохідний бар'єр для партії 5%
  Офіційна зарплата депутата 770 євро
  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...