Що подарувати на Новий рік 2015?

Зима тільки прийшла, і нам здається, що ще сила-силенна часу до Нового Року. Але скільки б ми не готувалися, свято завжди застає нас зненацька. Ось вже через тиждень торжество, а ми все ще не підготували подарунків! І взагалі виникає питання, що подарувати на Новий рік рідним людям. Хочеться, щоб подарунок був оригінальним, приносив користь.


podarok


Чого не варто дарувати?


Настійно не рекомендую дарувати різні порцелянові сувеніри, так як вони не приносять користі, а тільки служать додатковим джерелом пилу, також предмети одягу зі зрозумілих причин. Парфумерія та косметика - тут питання в тому, кому дарувати і питання, чи знаєте Ви смаки того кому даруєте.


Які подарунки оцінить кожен?


Якщо ви не обмежені у фінансах, то можна подарувати що-небудь з практичних і потрібних речей. Наприклад, щось із побутової техніки


Для жінок у подарунок завжди актуальні ювелірні прикраси, для дітвори, звичайно ж, безліч солодощів, ну, а для чоловіків підійдуть різні автомобільні аксесуари (якщо є автомобіль),або аксесуари для полювання, риболовлі. хоча б одна з цих слабкостей є у представників сильної статі.


Якщо ви маєте досить скромний бюджет, то


в якості скромного презенту завжди здорово отримати баночку улюбленої кави або чаю, ну, або коробочку цукерок. Скромно, але приємно.


Хороший варіант подарунка - настільна гра. Таким чином, ви не тільки здивуйте, але і організуєте дозвілля на новорічний вечір.


Але ж не тільки матеріальні подарунки можуть оцінити ваші рідні та близькі. Ви також можете підготувати цікаві конкурси, щоб у святковий вечір провести час весело і з користю.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: