ГоловнаКонтакти

Фільм Тяжіння 2017

Рекламний блок

Фильм Притяжение 2017

ЗМІСТ

 • Інопланетне «Тяжіння» Бондарчука
 • Знімальна група
 • Актори
 • Сюжет
 • Новини зі зйомок
 • Трейлер до фільму
 • Інопланетне «Тяжіння» Бондарчука

  Фільм «Тяжіння» до 2017 стартує по всіх кінотеатрах Росії. Це — новий фантастичний проект вітчизняного виробництва, займається яким Федір Бондарчук. Зйомки велися в режимі найсуворішої секретності з різних районах Москви, на сьогоднішній день вони вже завершені, а перший тизер доступний до перегляду. І оголошена дата виходу — відправитися в кіно дивитися цей фільм можна буде вже в січні 2017 року.

  Країна: Росія
  Жанр: фантастика
  Режисер: Федір Бондарчук
  Дата виходу: 26 січня 2017

  Бондарчук знову взявся реалізовувати фантастичний сюжет. Раніше він знімав «Залюднений острів» за мотивами книги Стругацьких. Фільм у двох частинах, який добре виглядав по трейлерах, не припав до смаку ні критиків, ні шанувальникам творчості братів-фантастів. Він виявився дуже далекий і по ідеям, і по окремим важливим дрібниць від оригіналу. Нова фантастика від Бондарчука знову зачіпає інопланетні цивілізації, перші подробиці про фільм дозволяє отримати сюжетний синопсис.  Засекреченість знімального процесу обґрунтована тим, що деякі сцени знімали в Міністерстві оборони. І в кадр регулярно потрапляла новітня військова техніка. Але актори і знімальна команда були оголошені давно. А крім цього фільм увійшов у список кінострічок, у фінансуванні яких може зацікавитися Фонд Кіно. «Тяжіння» стало одним з найбільш очевидних претендентів на отримання державної субсидії. І це при тому, що на виробництво було витрачено 380 мільйонів рублів.

  Фильм Притяжение 2017

  Знімальна група

  Основна знімальна група:

 • Федір Бондарчук, режисер проекту.
 • Олег Маловічко — сценарист.
 • Андрій Золотарьов — сценарист.
 • Іван Бурляєв — композитор.
 • Бондарчук також частково продюсує проект, а разом з ним — Михайло Врубель, Дмитро Рудковський та багато інших. Операторською роботою займається Михайло Хасая. Дивитися, яким вийде новий російський фантастичний фільм, ми зможемо вже взимку 2017 року. Проект виходить одним з найбільш масштабних сучасних російських.

  Актори

  Ролі в «Тяжінні» виконають:

 • Олег Меньшиков.
 • Сергій Гармаш.
 • Ірина Старшенбаум.
 • Риналь Мухаметов.
 • Олександр Петров.
 • Персонажі акторів не розкриваються, до виходу фільму не будуть відомі навіть імена їхні. Гармаша і Меншикова знають навіть ті, хто зовсім далекий від російського кіно. А от інші молоді актори практично не світилися далі серіалів або озвучення мультфільмів. Винятком може стати тільки Риналь Мухаметов, який зіграв у 2013 році д'артаньяна в одній з нових екранізацій (в тому числі — серіальної).

  Сергія Гармаша на екрані ми бачимо досить часто. А ось Олег Меньшиков прискіпливо вибирає проекти, в яких буде зніматися. Частково його присутність може стати гарантом того, що фільм у Бондарчука вийде якісним. Але поки доступний тільки перший трейлер російською, який вільно можна подивитись онлайн. Та й перші відео зі зйомок вже почали з'являтися, репортажі звідти навіть транслювалися по федеральних каналах країни. Основний знімальний процес завершено, проект перебуває на стадії пост-продакшну.

  Сюжет

  Над Москвою збивають непізнаний об'єкт. Стає відомо, що він може бути неземного походження. Місце аварії в Чертаново оточене, до нього активно підтягуються військові. Місцевих жителів намагаються спішно евакуювати. Представники Міністерства оборони повідомляють, що проводяться спроби вступити в контакт з передбачуваними прибульцями, які прибули на планету.

  Фильм Притяжение 2017. Актеры, дата выхода в России, смотреть трейлер

  Фільм розповість про першому контакті жителів нашої Москви з позаземною цивілізацією. Подібні сюжети вельми популярні, але наш глядач давно звик вже до того, що ссаживаются інопланетяни зазвичай десь в Нью-Йорку, а ніяк не в Росії. Тут не буде першого контакту, як у фантастичному «Зоряному шляху», творці планують представити більш реалістичний варіант зустрічі з прибульцями з далекого космосу. Але реалістичність не скасовує антиутопичности сюжету. Чим обернеться відкрита зустріч росіян і інопланетянами в Чертаново, нам належить дізнатися, коли вийде фільм. А поки можна насолоджуватися представленим тизером російською.

  Новини зі зйомок

  В стадії пост-продакшну фільм відправлено тільки 20 травня 2016 року, що означає, що основні роботи над ним вже завершилися. В кінотеатрах він виходить в кінці січня 2017 року і стане четвертим фільмом за всю історію російського кіно, переведеного у формат IMAX.

  Зйомки проходили за участю сучасної самої нової військової техніки на об'єктах Міністерства оборони. Репортаж зі зйомок вдалося отримати лише кореспондентам телевізійної програми «Вести». І з цього репортажу стає зрозуміло, що в центрі сюжету не тільки інопланетний розум, але і любовна історія.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...