ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 БЛИЗНЮКИ - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Гороскоп 2017 БЛИЗНЕЦЫ

ЗМІСТ

 • Загальний гороскоп на 2107 рік
 • Прогноз на 2017 рік для жінок-Близнюків
 • Прогноз на 2017 рік для чоловіків-Близнюків
 • Любовний гороскоп
 • Гороскоп здоров'я
 • Гороскоп 2017 Близнюки пророкує зоряним двійникам успіх і процвітання. Короткозорий Півень пробачить їм багато помилок, а навіть найменші зусилля винагородить подвійно. Незважаючи на непрості і суперечливі обставини першої половини року, його друга частина надолужить згаяне і обдарує небесну пару численними благами.

  Дата народження 21.04 – 21.05
  Стихія повітря
  Вплив небесних сил Меркурій
  Символ близнюки, руки, зірка
  Кольори жовтий, фіолетовий, блакитний, помаранчевий, білий
  Несприятливі кольору зелений
  Дорогоцінні камені аметист, хризоліт, берил, аквамарин, александрін
  Талісмани змія, маска
  Квіти конюшина, берізка, жасмин, нарцис, жовтець, маргаритка
  Дерева ялівець, волоський горіх, береза
  Сприятливі числа 3, 5, 12, 18

  Загальний гороскоп на 2107 рік

  Легкі і рухливі Близнюки успішні у багатьох сферах, пов'язаних з комунікацією, спілкуванням з людьми. Проте не варто розраховувати у відносинах з ними на міцність уз і довгострокові союзи. На жаль, вони мінливі як флюгер, причому причини цього непостійності дуже часто невідомі для них самих. Тільки особиста чарівність двоїстого знака дозволяє змиритися з його непростим характером, але Півневі до вподоби така мінливість. Для нього це прояв свободи і незалежності, веселості духу, настільки близьких йому. В принципі, незважаючи на суперечливість натури, цей знак невибагливий і відхідливий.  Як вважає Павло Глоба, початок 2017 року принесе Близнюкам напруженість у робочих справах, сильну завантаженість справами, що може обернутися занепадом сил і схильністю до хвороб. Щоб уникнути цього, слід піти у відпустку якомога раніше або взяти короткостроковий тайм-аут. Вчасно відпочив парний знак з подвоєною силою візьме вершини кар'єри і подолає всі негаразди.

  Василина Володіна також пророкує двійнята успіх у справах, а початок кар'єрного зростання відносить до весни. Чим складніше проекти, тим краще. Ризик окупиться загальним визнанням і грошовою винагородою.

  Любов Близнюків до подорожей і пригод обернеться для них новими сферами діяльності – загранкомандировками, роботою в ЗМІ, дипломатичною службою, створенням туристичного або рекламного агентства.

  Гороскоп 2017 БЛИЗНЕЦЫ

  Прогноз на 2017 рік для жінок-Близнюків

  Жінка-Близнюк – чарівна, іскриста як шампанське, кружляє голови багатьом чоловікам. 2017 рік не буде винятком. Її весела вдача приверне до неї безліч шанувальників, а безжурний і непередбачуваний характер не дасть нудьгувати ні їй, ні її оточення. Однак потрібно пам'ятати – ревнивий Півень може не пробачити, якщо близнючка буде будувати відносини відразу з двома кавалерами. Звичайно, це в логіці вчинків цього непостійного знака, але краще утриматися від подібних фривольностей і не дражнити задиристого Півника.

  В роботі жінка-Близнюк легко подолає всі труднощі, тим більше що не буде надавати їм великого значення. Товариськість і широке коло знайомих допоможуть їй у справах.

  Прогноз на 2017 рік для чоловіків-Близнюків

  Головне в 2017 році для зоряних двійнят чоловічої статі – не втратити шанс через нерішучість і недовірливості. Чоловік-Близнюк повинен зібратися з духом і відповісти згодою на ризикована справа, запропоноване кимось із близьких. Природна допитливість і живий розум також допоможуть близнят досягти фінансового благополуччя. Але зайвий ризик небажаний, в цьому подвійному знаку допоможе властива йому інтуїція. Мобільність знака відкриває йому нові горизонти, але непослідовність в діях можуть збити з пантелику ділових партнерів. Особливо актуально це в першому півріччі, тому двійнята слід вже з січня місяця приборкати легкість вдачі і намагатися бути більш обов'язковими.

  Любовний гороскоп

  На жаль, непостійність зоряних двійнят не дозволяє їм вибудовувати міцні сімейні відносини. Якщо вони і люблять, то недовго і неглибоко. Звичайно, вони можуть бути пристрасними коханцями, прагнути до сімейного щастя, але подвійність знака «розриває» їх навпіл і породжує суперечливість у всіх відносинах, тим більше любовних.

  Гороскоп для Близнецов на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Вихід з можливих конфліктів Василина Володіна бачить в безперервному з боку Близнюків процесі залицяння – постійні знаки уваги, трепетне ставлення до другої половинки зациклит непостійного коханця на об'єкті бажання і, можливо, продовжать відносини.

  У Павла Глоби теж є секрет, як допомогти близнят побудувати міцний шлюб, необхідно сприйняти його як нову і бажану мету, що гарантує спокій і стабільність. Така мотивація допоможе примирити несерйозних Близнюків з необхідністю вносити свій внесок у фундамент сім'ї.

  У романтичних стосунках легкі на підйом двійнята відчувають себе як риба у воді. Флірт, компліменти, цукерково-букетні залицяння – їх стихія, а в мистецтві кокетства жінки-Близнюки – визнані майстри.

  Любовний гороскоп для одиноких двійнят цілком оптимістичний: вони набудуть супутників життя, і є надія, що їх союз буде тривати все життя.

  Гороскоп здоров'я

  Головні проблеми зі здоров'ям у подвійного знака стосуються подвійних органів. У 2017 році можливі захворювання:

 • легенів;
 • нирок;
 • очей;
 • статевої сфери;
 • парних кінцівок.
 • Василина Володіна попереджає – в літні місяці можливі вірусні інфекції і застуди.

  В цілому в плані здоров'я майбутній рік безпечний для близнят, але не слід запускати і провокувати хронічні захворювання, в осінні і зимові місяці не допускати переохолоджень, а в ожеледицю бути гранично обережним.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...