ГоловнаКонтакти

Сценки на Новий рік 2017 - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Сценки на Новый год 2017

ЗМІСТ

 • Дитячі сценки в рік Півня
 • Студентський капусник
 • Смішні сценки корпоративні
 • З середини осені всі починають готуватися до Нового року. Буквально всі: діти від молодших до старших груп у дитячому садку, школярі, студенти, співробітники організацій. Хтось готує сценарії, хтось- конкурси, а хтось репетирує смішні сценки до Нового 2017 році.

  Дитячі сценки в рік Півня

  Сценки в дитячих садах грають на святах, приурочених до якого-небудь свята. Головним персонажем у сценках, розігруються дітьми в Новий 2017 рік, є червоний півень. За основу корисно взяти народні казки з участю символу року в головній ролі. Малюкам буде цікаво брати участь у казці, і спостерігати за персонажами зі сторони залу.  При підготовці до виступу, всі герої сценки вибирають собі костюми. І якщо з Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими новорічними персонажами питань поряд не виникає, то костюм півня потребує детальної проробки.

  Оперення головній ролі

  Одяг дитини, що грає Півня, виглядає так:

 • червона пілотка – гребінь.
 • золотистий хустку на шию – як пір'я півня;
 • атласна сорочка з широким рукавом (крила) темно-оранжевого або червоного кольору;
 • смугасті штани в синьо-зелено-чорний колір – різнобарвний півнячий хвіст;
 • червоні чоботи – червоні лапи півня.
 • Крім слів ролі, з дитиною необхідно прорепетирувати важливість ходи, позу «руки в боки», яка нагадує крила і голосисте «ку-ка-ре-ку».

  Моральна користь від свята

  Сценки в старших класах школи можна розіграти на основі казки Пушкіна про золотого півника. Казка досить довга, тому її легко розбити на невеличкі сценки. Репетируючи віршовані мови, підростаюче покоління не тільки підготуватися до сценці, але і отримає корисний сенс казки. Також, діти зможуть проявити фантазію при підборі образів Золотого півника, Царя, Шамаханською цариці, та інших чинних героїв.

  Сценки на Новый год 2017

  Студентський капусник

  «Про іспит»

  Аудиторія. Викладач розкладає здані роботи на своєму столі, підходять троє студентів, один з них каже:
  - Професор, я закінчив, – інші студенти кивають і показують свої роботи, підтверджуючи, що вони теж закінчили.
  - Ви не вклалися у встановлений час, я більше не приймаю! – відповідає викладач.
  - Професор, ви пам'ятаєте? – несміливо питає балакучий студент.
  - Мені все одно, хто ви. Я не приймаю роботи, - повторює професор, не звертаючи уваги на настирливих студентів і продовжуючи далі зосереджено розкладати здані роботи.
  - Професор, ви пам'ятаєте наші прізвища і номери наших квитків? – суворим тоном запитує студент, забираючи у товаришів їх листи, одночасно пильно дивлячись в очі викладачеві.

  Змінився тон недбайливого студента привертає увагу викладача. Він зацікавлено дивиться на юнака і каже:
  - Так будь ви хоч спадкоємці царської династії, мені все одно! Я не прийму роботи!!!
  - Він не знає, хто ми! – сміливець швидко кладе роботи на стіл, одним рухом руки змішує їх так, що «запізнилися роботи» вже не знайти, і кричить: - Біжимо!!!

  Студенти зриваються з місця і тікають, як кажуть, «тільки п'яти виблискують».

  Сюжетів для коротких і смішних сценок у студентському житті вистачає. Можна обіграти поведінка колоритних і харизматичних викладачів, розігравши короткий фрагмент пари або іспиту. Додати інтриги і запалу можна тим, що особистість викладача потрібно буде відгадати.

  Смішні сценки корпоративні

  Багато організації завершують календарний рік тим, що влаштовують корпоративи. Відповідальні за розважальну частину готують новорічні конкурси, веселі ігри, репетирують смішні сценки. Якщо ігри та конкурси носять змагальний характер, то мініатюрні смішні сценки повеселять і розслаблять глядачів, давши можливість перекусити після активних ігор або танців. «Хліба і видовищ!» і свято буде на висоті.

  Зацікавити і повеселити кожного співробітника компанії можна зобразивши його самого. Для цього потрібно заздалегідь підготуватися. Проаналізувати звички, слова-паразити, улюблені висловлювання, жестикуляцію людини і т. п. Іншими словами, спародіювати членів організації. Нові сценки до Нового року підкаже саме життя з робочих моментів.

  У програванні сценок можуть бути задіяні всі служби. Так, наприклад, відділ кадрів може розіграти уривок робочого моменту юристів компанії. Юристи у свою чергу, про бухгалтерів, бухгалтери про готують інженерів і т. д. Тут потрібно тільки розподілити ролі, щоб всі відділи були задіяні на сцені.

  Сценки на Новый год 2017 петуха. Новые и смешные

  Якщо активістів в компанії кілька осіб, то їх ентузіазм можна направити на підготовку сценок про кожен відділ. Це можуть бути різні періоди компанії або просто веселі випадки з робочих буднів:

 • «День зарплати» (коли всі тільки й питають про те, прийшла зарплата на карту або немає),
 • «Неприйомний день» (коли відвідувачі заходять з одним і тим же питанням «Я тільки запитати»),
 • «Летючка або нарада» (завжди є хтось, хто не виконав завдання і вигадує кумедні відмовки),
 • «Час, коли пора додому» (так швидко не збираються навіть солдати в армії),
 • «Ранок. Початок робочого дня» (чергу до кавового автомату і спізнілі, з їх історіями про те, що «було пізно виходити раніше»),
 • «Понеділок» (співробітники йдуть в сплячий режим швидше комп'ютерів),
 • «Передсвятковий день» (жіночий колектив обговорює, хто що одягне, чоловічий – хто, що буде пити) і т. п.
 • Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...