Що не варто дарувати коханому чоловікові

Щороку, напередодні дня народження, 23 лютого, ювілею, річниці весілля або Нового року, ми, жінки, вибираємо подарунок своєму коханому чоловікові. І, звичайно ж, нам хочеться піднести коханому щось незвичайне, щоб йому сподобалося. Ніяк не хочеться розчарувати коханого.


Табу-подарунки


Не варто дарувати коханому рушники і носові хустки, так як цей подарунок використовують на похоронах, а здорової людини підштовхує до горя і страждання. Забороняється дарувати годинник своєму коханому, вони як би відраховує час до останнього побачення, останнього поцілунку або останньої сказаної фрази. Годинник підносять тільки в тому випадку, якщо хочуть розстатися з людиною. Презентувати такий дорогий подарунок як портмоне - не найкраща ідея, адже знаком цього може бути банкрутство. Якщо вирішили все ж подарувати гаманець, необхідно вкласти в нього гроші. Не варто підносити здоровому чоловікові щось куплене в аптеці. Це погана прикмета, так як такі подарунки асоціюються з хворобою. Дзеркало також забороняється дарувати. Воно є містичним об'єктом, тому краще відкласти такий подарунок в бік. Ножиці, кинджали, ножі, предмети зброї навіть зроблені під замовлення першокласним майстром, дуже гарні або старовинні не можна дарувати коханому чоловікові. Згідно з прикметами, вони обрізають життєві сили.


Подарок на Новый год


Не рекомендується дарувати коханому


Самим не оригінальним подарунком вважаються подаровані шкарпетки, хоч вони корисні і затребувані для чоловіків. Але якщо все ж таки ви вирішили подарувати своєму чоловікові шкарпетки, підійдіть до цього з гумором, якщо ви не перебуваєте в серйозних відносинах, такий дарунок даремний. Що стосується одягу, то можна подарувати чоловікові светр, футболку, сорочку, пальто тільки в тому випадку, якщо ви добре знаєте його смаки і розмір. Окремо потрібно сказати про краватці. Такий предмет гардеробу чоловіка слід дарувати лише тим, хто носить краватку на роботу, віддає перевагу строгий класичний стиль в одязі. Якщо ваш чоловік краватки не носить, то і не варто їх йому дарувати. Домашнє тварина також не рекомендується дарувати своєму кавалеру. Це зобов'язує чоловіка доглядати за ним: годувати, водити до ветеринара і т. д. Зазвичай, чоловіки вважають за краще, щоб за домашнім тваринам доглядала жінка. Інтимні подарунки - оригінальні подарунки, але вибирати їх краще удвох, так як подарунок може спровокувати сварку або бути зрозумілим як докір. Подарунки на майбутнє, з одного боку - це гарний подарунок, наприклад авіаквитки в тур-поїздку, квитки на концерт або абонемент в спортзал. Але пам'ятайте, подарунок повинен бути саме для вашого чоловіка, а не для вас двох.


Що ж подарувати


Подарунок для улюбленого чоловіка можна вибрати виходячи з його хобі, професії, перевагам. Людині, яка працює за комп'ютером можна подарувати бездротову мишу, клавіатуру або веб-камеру, інші складові для комфортної роботи біля комп'ютера. Водієві можна подарувати автомобільний холодильник, магнітофон в машину або аксесуар в машину. Спортсмену подаруйте футболку, спортивну сумку або кухоль з емблемою футбольного клубу, фанатом якого він є. Військовому можна подарувати флягу, оригінальний медальйон, загалом, проявіть фантазію.


Оригінальні подарунки


Подаруйте чоловікові романтичний вечір. Це привнесе у ваше життя частку романтики і пристрасті, і чоловікові напевно запам'ятається. Також, можна спекти торт або зробити подарунок своїми руками. Оригінально виглядає подарунок - спогад, зроблений самостійно у вигляді альбому з фотографіями.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: