ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 ВОДОЛІЙ - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Гороскоп 2017 ВОДОЛЕЙ

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз на 2017 рік для Водолія
 • Гороскоп. Жінки
 • Гороскоп. Чоловіки
 • Любовний гороскоп для Водолія
 • Гороскоп здоров'я
 • Гороскоп 2017 року для Водолія свідчить – рік Вогняного Півня може виявитися для представників цього волелюбного знака зодіаку роком серйозних випробувань. Занадто багато протиріч між ґрунтовним і цільним Півнем і мінливим Водолієм. Але якщо знайти ключик до серця вогненної птиці, то вона може проігнорувати метання повітряного знака, і рік в цілому складеться для нього сприятливо.

  Дата народження 21.01 -19.02
  Стихія повітря
  Вплив небесних сил Уран і Сатурн
  Символ водолій, мудрець, зигзаги, крила
  Кольори фіолетовий, сірий, зелений, ліловий, блакитний
  Дорогоцінні камені лазурит, сапфір, рубін, гранат, аметист, агат, гіацинт, сардонікс
  Талісмани ключ, ікона
  Квіти фіалка, мирт, нарцис
  Дерева в'яз, тополя, кипарис, сосна, осика
  Сприятливі числа 2, 4, 8, 9, 11, 13

  Загальний прогноз на 2017 рік для Водолія

  Водолій – дуже складний, суперечливий знак зодіаку. Його власники – яскраві особистості, одержимі почуттям справедливості, прагненням переробити світ, наповнити її новими смислами та ідеями. Вони активні, доброзичливі, товариські. Однак їх внутрішня мінливість і самодостатність часто породжує конфлікти і нерозуміння оточуючих. Незважаючи на зовнішню відкритість, всередині Водоліїв завжди йде інтенсивна, напружена робота, народжуються сміливі задуми, вирує нестримна фантазія. Політ думки, помножений на незалежність і волелюбність знака, втілюється в непередбачуваних вчинках його власників, проявляється в амбіціях і життєвих устремліннях.

  Процес оновлення і прагнення до змін не по душі Півневі-традиционалисту. Він буде прискіпливий до реформаторам-водоліям, але якщо вони зможуть приборкати свою фантазію або направити її у віртуальні світи, на письменницьку стезю і інші «безпечні» сфери діяльності, благородний Півник змилостивиться і підтримає їх.  Павло Глоба попереджає інтелектуалів-водоліїв – 2017 рік зажадає від них високого рівня організованості. Особливо актуально це в середині року. Щоб уникнути перевтоми необхідно протягом року робити короткочасні перерви. Також Павло Глоба пророкує, що наступний рік принесе Водолію нових цікавих людей, дружба з якими триватиме все життя. Стосунки з близькими будуть складатися не найкращим способом, але до кінця року все стане на свої місця.

  Василина Володіна радить представникам знака уникати зайвої запальності і тримати себе в руках – вогненний Півень не потерпить проявів чужих амбіцій на своїй території.

  Гороскоп 2017 ВОДОЛЕЙ

  Гороскоп. Жінки

  Жінка-Водолій – прекрасна подруга, весела, відчайдушна, легка на підйом. Вона волелюбна і самостійна; навіть серйозні, глибокі відносини не можуть перетворити її в домоседку. На відміну від чоловіків цього знака, «водолейки» більш прагматичні. В роботі вони прагнуть досягти професійних висот і вельми амбітні.

  Для Водоліїв-жінок 2017 рік буде наповнений яскравими зустрічами і грандіозними подіями. У першій половині року холості «водолейки» можуть зустрітися з давнім шанувальником, і ця зустріч обернеться тривалою романтичною зв'язком. З приходом осені заміжні представниці цього знаку відчують охолодження до супутника життя, і тут важливо не йти на поводу у мінливих почуттів. Скоро все прийде в норму, і колишнє розчарування буде сприйматися як безглузде непорозуміння.

  На роботі можливі як підвищення, так і зміна виду діяльності – такий норов цього мінливого знака. Слід пам'ятати про це і не робити поспішних вчинків.

  Гороскоп. Чоловіки

  Гороскоп 2017 року для Водоліїв-чоловіків досить категоричний: потрібно забути про життєві експериментах і пригасити енергію авантюризму. Вогненний Півень не схвалює будь-які новації, і власникам знака слід пам'ятати про це.

  Чоловік-Водолій – гарні товариші, дружба для них має особливе значення. Їх не можна назвати кар'єристами, робота для них – це скоріше не реалізація амбіцій, а можливість застосувати свій винахідливий розум.

  Прийдешній рік дуже нерівна і неоднозначний: якщо в початку від представників знаку будуть вимагати сімейних і трудових подвигів, то до кінця року їх чекають приємні сюрпризи.

  Любовний гороскоп для Водолія

  У любові Водолії цінують свободу і не поспішають вступати в подружні відносини. В той же час вони влюбливі і з задоволенням віддаються новому почуттю. Закохатися у представників цього знака легко, але утримати складно. Як тільки сімейне життя здасться їм прісної і нудною, вони тут же кинуться в нову любовну пригоду.

  Любовний гороскоп на 2017 рік для Водоліїв попереджає: якщо не гасити на корені сімейні та любовні конфлікти, то життя перетворитися на кошмар: Вогненний Півень цінує подружню гармонію і родинний спокій і не терпить розбрат і егоїзм.

  Водолії повинні забути про свою самоцінність і піти назустріч другій половинці, приділяючи їй увагу і турботу. До кінця року така уважність обернеться приємним почуттям сімейної гармонії і внутрішнього спокою.

  Гороскоп для Водолеев на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Гороскоп здоров'я

  Водолії мають вузьку кістка, довгі руки і ноги, вузьке обличчя, неслухняне волосся. Неправильне керування енергією Урана і Сатурна може призвести до того, що в 2017 році їм можуть загрожувати:

 • хвороби серцево-судинної системи – інсульти, інфаркти;
 • тромбофлебіти;
 • нервові розлади;
 • порушення сну;
 • защемлення сідничного нерва;
 • розтягнення гомілковостопних зв'язок;
 • судоми ніг;
 • хвороби жовчного міхура.
 • Можливі нещасні випадки з електрикою, радіацією, ударом блискавки.

  Для того щоб здоров'я Водоліїв у майбутньому році було міцним, необхідно уникати перевантаження нервової системи та більше уваги приділяти спілкуванню з близькими людьми, комфортним видів відпочинку.

  Гороскоп 2017 Водолій звертає увагу представників цього мінливого знака зодіаку на необхідність самодисципліни і планування.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...