ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 КОЗЕРІГ - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Гороскоп 2017 КОЗЕРОГ

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз
 • Гороскоп на 2017 рік. Жінки-Козероги
 • Гороскоп на 2017 рік. Чоловіки-Козероги
 • Любовний гороскоп для Козерогів
 • Гороскоп здоров'я
 • Вогненний Півень додасть Козерогові потужний приплив енергії, але Гороскоп на 2017 рік для Козерогів попереджає представників цього цілеспрямованого знака зодіаку: у майбутньому році важливо не тільки підкорювати нові вершини, головне – навчитися керувати потрійною енергією Сатурна, Марса і Півня.

  Дата народження 22.12 – 20.01
  Стихія земля
  Вплив небесних сил Сатурн, Марс
  Символ гірський козел з крилами і риб'ячим хвостом, оленя з золотими рогами
  Кольори зелений, чорний, синій, жовтий
  Дорогоцінні камені гранат, рубін, онікс, місячний камінь
  Талісмани чорний кіт
  Квіти троянда, біла гвоздика, чорний мак
  Дерева яблуня, в'яз, ялиця
  Сприятливі числа 3, 5, 7, 8, 14

  Загальний прогноз

  Козеріг – самий практичний знак зодіаку. Його земні прагнення визначає серйозний, вольовий характер. Представники знаку ніколи не прагнуть до примарним химерам, а кожен їх вчинок продуманий з усіх боків. Уміння довго чекати і концентруватися на головному, а також працьовитість і внутрішня зібраність дозволяють їм робити кар'єру і швидко досягати матеріального благополуччя. І, хоча представники цього ґрунтовного знака потайливі і незалежні, вони хороші і вірні друзі, приємні в спілкуванні люди.

  Однак у 2017 році є небезпека, що амбітні Козероги можуть піддатися впливу вогненної харизми східного символу року і пуститися в авантюру. Тому представникам цього знаку в 2017 році потрібно з обережністю ставитися до переповнює їх енергії. Неправильне розподіл сил може відбитися і на здоров'я.  Гороскоп 2017 Козеріг від Павла Глоби радить взяти невелику відпустку вже на самому початку 2017 року. Провідний російський астролог впевнений, що коротка передишка просто необхідна після важкого минулого року. Набравшихся сил Козерогів чекає хороший, плідний рік, тільки якщо вони не будуть надмірно напружуватися. Слід утриматися від кредитів та інших сумнівних фінансових зобов'язань.

  Василина Володіна також вважає, що Козерогам в 2017 році слід більше розважатися – зустрічатися з друзями, подорожувати, займатися саморозвитком. Фінансові справи будуть складатися найсприятливішим чином, особливо навесні. У березні відбудуться важливі зустрічі, і за підтримки начальства можливий вихід на нові обрії. Єдине, що в силах перешкодити кар'єрного зростання, – це прямолінійність власників цього знаку і зайва критичність. Якщо контролювати цю рису характеру і знати міру – рік складеться самим сприятливим чином.

  Гороскоп 2017 КОЗЕРОГ

  Гороскоп на 2017 рік. Жінки-Козероги

  Жінка-Козеріг має потайним, норовливим характером. Вона схожа на неприступну скелю. Емоційна закритість перетворює її в Снігову Королеву, лякаючу і залучає одночасно. На жаль, прохолода почуттів часто заважає гармонійних подружніх відносин.

  Згідно гороскопу на 2017 рік від Василини Володіної, прекрасним представницям цього знаку слід довіритися своєму внутрішньому голосу і дати волю емоціям. Василина Володіна вважає, що сімейний і велелюбний Півень допоможе їм пом'якшити суворість вдачі і вибрати правильний градус у стосунках з близькими.

  У кар'єрі жінку-Козерога чекає підвищення. Її терпіння, відповідальність, вимогливість до себе і оточуючих допоможуть досягти великих досягнень у роботі. А своєчасний відпочинок дозволить зберегти життєвий тонус і гарний настрій.

  Гороскоп на 2017 рік. Чоловіки-Козероги

  Гороскоп для Козерогов на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Чоловік-Козеріг – працьовитий і прагматичний. Головні риси його характеру – спокій, грунтовність і розсудливість. Він завжди ввічливий, але досить замкнутий і мовчазний. Козеріг амбітний і честолюбний; його життєвий план складений на роки вперед, а цілі – високі і грандіозні. Вміння чекати і домагатися бажаного допомагає йому досягати їх, навіть якщо на це піде не один десяток років. Дивно, але представники цього знака схильні до депресій, а чоловіки навіть більше, ніж жінки. Тільки «зрілість» знака і внутрішня робота над собою допомагають Козерогам подолати похмуре світовідчуття.

  2017 рік принесе їм впевненість і оптимізм. Джерелом цих приємних почуттів буде сфера особистих відносин. Павло Глоба радить не боятися відкритися коханій жінці з несподіваного боку. Найкращий спосіб таких екстравагантних для Козерога вчинків – спільна поїздка на море.

  В роботі власників цього знаку чекає стабільність, а якщо їх прямолінійність не зіпсує стосунки з начальством, то і підвищення. Начальникам також слід утриматися від трудового завзяття і поберегти себе і співробітників.

  Любовний гороскоп для Козерогів

  Скритність Козерогів заважає їм повністю розкриватися в любовній сфері, а також є причиною конфліктів і сварок у родині. Рік Вогняного Півня може послужити відправною точкою для покращення сімейного клімату, пожвавлення романтичних відносин.

  Спільні поїздки і розваги, прискіплива увага один до одного, щирість почуттів і емоційна теплота зблизять подружжя, а народження дитини може стати ще одним щасливим фактом сімейної гармонії.

  Активність одиноких Козерогів додайте часом винагородиться зустріччю з другою половинкою. Любовний гороскоп 2017 року обіцяє їм романтичні пригоди і гармонійний шлюб.

  Гороскоп здоров'я

  Постійна зібраність і внутрішня стриманість формують загрози для здоров'я Козерогів. У майбутньому році слабкими місцями виявляться:

 • хребет і суглоби;
 • зуби;
 • шкіра;
 • психіка.
 • Можливі переломи кісток, крововиливи, розриви жовчного міхура. Хворіють Козероги довго, повільно відновлюються. Щоб уникнути цього, представникам знака необхідно більше відпочивати на природі, відчувати під ногами землю. Обов'язково плавання, щоденні прогулянки, повноцінне харчування.

  Гороскоп 2017 Козеріг обіцяє представникам цього самого практичного знака зодіаку хороший рік, але тільки за умови повноцінного відпочинку і гармонійних відносин з близькими.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...