Фільм Відьмак 2017

Ведьмак 2017

ЗМІСТ

 • «Відьмак» тепер і в кіно
 • Знімальна група
 • Сюжет майбутнього фільму
 • Інші появи героя
 • Відео
 • Одне з важливих кіно-подій року — «Відьмак» в 2017 переміщається на великий екран з книжкових сторінок, з серії популярних відео-ігор. Шанувальників історія Геральта з Ривии збирала ще до того, як з'явилася перша комп'ютерна гра. Автор, пан Анджей Сапковський, випустив цілу серію захоплюючих книг в жанрі фентезі, які розповідають про пригоди відьмака-найманця.  Серед шанувальників жанру, особливо в рольової частини спільноти, суворий герой у жорстокому світі популярність знайшов швидко. За мотивами книг навіть знімався серіал. Але найбільшу популярність у широких масах всесвіт «Відьмака» набула вже після того, як вийшла гра. Про те, щоб зняти екранізацію, говорили давно. Фанатів хвилювало, коли вийде фільм і яка студія їм взагалі буде займатися. Точної дати ще не призначили, так і подробиць проекту відомо не так багато, але повнометражний фільм вже перебуває на стадії виробництва. Чекати залишилося не надто довго!

  Країна: США, Польща
  Жанр: фентезі, бойовик, пригоди
  Режисер: Томаш Багиньский
  Дата виходу: 2017 рік

  Займається фільмом студія Platige Film. Це дочірній проект фірми Platige Image, яка займалася розробкою CGI-роликів для серії ігор з «Відьмак». Планується, що фільм стане першим, але не останнім. Може вийти серія фільмів або серіал, творці будуть дивитися вже по тому, як перший «Відьмак» злетить.

  Фильм Ведьмак 2017

  Знімальна група

  Режисерське крісло зайняв Томаш Багиньский, чия анімаційна стрічка одного разу навіть номінувалася на премію «Оскар». Він також займає місце творчого директора самої випускаючої компанії Platige Film. Сценарій пише Таня Ст.Джон, яка пише сценарії до деяких серій таких шоу, як «Грімм» (міське фентезі), «Пожежні Чикаго» (процедуральная драма про життя працівників пожежної частини) і «Баффі» (що стало культовим міське фентезі про вампірів і чарівної героїні, їх винищує).

  Таким чином відомі імена розробників на сьогодні:

 • Томаш Багиньский — режисер.
 • Таня Ст.Джон — автор сценарію.
 • Анджей Сапковський — автор оригінальних романів і оповідань.
 • Актори і члени решті знімальної групи ще не відомі перші подробиці кастингу поки не розкривалися. Фанати можуть тільки будувати власні здогадки і складати фанкасты, припускаючи, кого б їм найбільше хотілося бачити у головних ролях.

  Сюжет майбутнього фільму

  В основі сюжету — один з розповідей про Геральте, який можна вважати своєрідним ориджином героя. Це оповідання «Менше зло», в якому описується, яким чином Геральт Ривийский став носієм свого прізвиська. Фільм стане окремою історією, в якій ще немає спокусливою чарівниці Йенифер, не розкривається історія Цириллы, та й взагалі про неї головний герой ще навіть не чув. Інші ключові персонажі з'являться надалі в нових фільмах або серіалах. А тим, кому їх не вистачає вже заздалегідь, можна буде подивитися відео з ігор про Відьмака або пограти в них.

  Фильм Ведьмак 2017. Актеры, дата выхода в России, смотреть трейлер

  Через перший фільм буде розкриватися всесвіт, де існує безліч вражаючих істот і важливу роль займає справжня магія. Його завдання — познайомити навіть необізнаних з цим світом перш, ніж розвивати історію головного героя далі ориджина. У кіно ж підуть не одні шанувальники. Проект планується масштабний, здатний скласти значну конкуренцію багатьом іншим масовим франшизам, які виходять від великих студій типу Sony або WB.

  Інші появи героя

  Поки точна дата виходу повнометражного «Відьмака» ще не оголошена, з персонажем можна все одно вже познайомитися. Якщо немає часу на те, щоб перечитувати всі книги (а їх досить багато, цикл про пригоди Геральта налічує вісім книг, з яких шість — повноцінні романи, а дві — збірки оповідань), можна подивитися повнометражку і серіал 2001 року.

  Фільм і серіал знімалися в Польщі, роль Геральта тоді дісталася акторові Михайлу Жебровскому. Серед шанувальників книжкової серії вони викликали бурю невдоволення, та й сам пан Сапковський залишився незадоволений результатом. Але дивитися його варто: у Польщі серіал номінувався на ряд премій, та й виглядає не настільки погано, як кажуть критики-фанати. Онлайн «Відьмак» 2001 року цілком доступний.

  Випускалися серії коміксів ще в дев'яностих, була поставлена рок-опера. «Відьмак» в культурі широко відомий, але ще не отримував повноцінного фільму: повнометражка 2001 року була компіляцією з серіалу, своєрідним превью, а не самостійної стрічкою. Але найвідомішими є ігри, трейлер останньої переглядали навіть люди, далекі від світу комп'ютерних ігор. Щоб познайомитися з героєм, можна не йти грати, а дивитися проходження російською в мережі. Таким чином очікування виходу фільму цілком скрасится!

  Фільм «Відьмак» в 2017 році готується до виходу. За основу взяті короткі розповіді Анджея Сапковського. Розробляється проект компанія Platige Film.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: