ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 РАК - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Гороскоп 2017 РАК

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз
 • Гороскоп 2017. Жінки
 • Гороскоп 2017. Чоловіки
 • Любовний гороскоп
 • Гороскоп здоров'я на 2017 рік
 • 2017 рік сприятливий для багатьох знаків, але гороскоп 2017 попереджає Рак – Вогненний Півень буде відчувати чутливих і вразливих Раків як у фінансовій, так і любовної сферах. Якщо вогонь, вода і мідні труби, приготовані східної птахом, не зламають представників цього знака, вони отримають нові знання про себе і світі, стануть сильнішими і впевненішими в собі.

  Дата народження 22.06 – 22.07
  Стихія вода
  Вплив небесних сил Місяць
  Символ рак, краб, серце
  Кольори білий, блакитний, ліловий, синій, срібний
  Дорогоцінні камені перли, місячний камінь, кришталь, смарагд
  Талісмани конюшина, серце
  Квіти жасмин, латаття і інші білі квіти
  Дерева в'яз, ялиця, яблуня, береза
  Сприятливі числа 2, 4, 5, 8

  Загальний прогноз

  Провідні астрологи, підкреслюючи залежність від Раку мінливою Місяця, пророкують йому фінансову нестабільність і радять позбутися від надмірної сором'язливості і контролювати перепади настрою. Готовність поступитися і відмовитися від результатів власних зусиль вогненний Півень буде розглядати як істотний недолік і стане карати невдачами в кар'єрі та іншими неприємностями. Кожен раз, коли самий вразливий і емоційний знак гороскопу буде сумніватися і сумувати, рішучий Півник буде методично клювати і нагадувати – дорогу подужає той, хто йде; не чекай, не бійся, не проси; дій. Ця мантра допоможе не позбавлений честолюбства Раку зібратися з силами і знайти упевненість в собі і стабільність у сім'ї і на роботі.  Павло Глоба рекомендує для такого прориву літні місяці 2017 року. Саме в цей період водний знак знайде енергетичну рівновагу і проявить себе з кращого боку, що допоможе йому піднятися по службових сходах. Навколишні оцінять його зусилля і винагородять визнанням і повагою. Скромний Рак з радістю прийме похвалу і попрямує до нових цілей, відкинувши притаманну йому невпевненість і недовірливість.

  Гороскоп для Рака на 2017 рік від Василини Володіної радить займатися тільки улюбленою справою, інакше успіху не буде. Необхідність зміни роботи або навіть сфери діяльності не повинна бентежити та приводити в замішання. Без цього рішучого вчинку не досягти душевного і фінансового спокою. Тим більше що Півень любить і цінує тих, хто не сидить на місці, а діє і прагне до мети.

  Гороскоп 2017. Жінки

  Жінка-Рак знаходиться під особливим заступництвом Місяця. Здавна Місяць вважається жіночої планетою і символом материнства. У 2017 році представниці цього знака проявлять себе насамперед як чудові матері, доньки, сестри. Сім'я буде для них на першому плані, а це може обернутися конфліктами на роботі. Не можна сказати, що ця обставина не торкнеться честолюбства багатьох з них, але компроміс, на який вони підуть, і терпіння, з яким вони будуть слідувати зірок, вознаградиться ладом сім'ї і благополуччям дітей.

  Гороскоп 2017 РАК

  У самотніх жінок-Раків може не тільки статися доленосна зустріч з прекрасним принцом, але і несподівано виявляться далекі родичі чи знайдуться друзі дитинства. Ці події суттєво змінять життя і принесуть зміни в кращу сторону.

  Гороскоп 2017. Чоловіки

  Чоловік-Рак – хороший друг і сім'янин. Він чуйний, обов'язковий, відповідальний. Його сентиментальність і вразливість може сприйматися як недолік, але це тільки для тих, хто не знає його близько.

  2017 рік зажадає від представників цього знака зібраності і рішучості. Він повинен стати оплотом сім'ї, притому не тільки для близьких родичів, але і далеких – двоюрідних бабусь і дідусів, братів і сестер і т. д. Це вимагатиме фінансової стабільності і міцного здоров'я, так що доведеться багато і важко працювати, мало відпочивати. Але благородний Півень принесе в кінці року не тільки заслужений відпочинок, але і бонус у вигляді поїздки в заморські краї або іншого радісної події.

  Любовний гороскоп

  Любовний гороскоп на 2017 рік суперечливий. Крок вперед, два кроки назад – тактика багатьох Раків у сфері романтичних стосунків, хоча любов для більшості з них – бажане відчуття. Емоції, переживання, нюанси відносин – найсприятливіша атмосфера для цього сентиментального знака.

  Майбутній рік зажадає від водяного знака рішучості в питаннях любові: всі тривалі відносини без штампа в паспорті повинні закінчиться походом в ЗАГС або розставанням. Нові закоханості, як вважає Павло Глоба, необхідно перенести на кінець року.

  Василина Володіна, навпаки, рекомендує довіритися долі і покладатися на інтуїцію і почуття такту партнерів. Справжня любов завжди знайде вихід і правильні слова. У самотніх Раків є чудовий шанс зустріти другу половинку, причому станеться це, швидше за все, на відпочинку. Не потрібно боятися курортних романів. Також варто придивитися до товаришів по службі – цілком можливо щастя так близько.

  Гороскоп для Раков на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Рак, мабуть, самий сімейний знак зодіаку. Немає більш затишного і турботливого сім'янина, ніж цей чутливий і доброзичливий знак. Будинок для нього – оплот і улюблене гніздечко. Турбота про дітей – також одна з головних рис цього знака. Надмірна опіка і контроль можуть, звичайно, призводити до конфліктів, але у все, що дорого і значимо для Раку, він буде вкладати душу і тримати всіма клешнями.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  Емоційні та вразливі Раки схильні до депресії і меланхолії. Основні загрози для здоров'я в 2017 році:

 • простудні захворювання;
 • проблеми з щитовидкою;
 • хвороби печінки;
 • проблеми зі спиною;
 • можливість алергії;
 • хвороби шлунка.
 • На жаль, хворіють представники цього знаку часто. Їх вразливість і недовірливість часом призводить до хронічних захворювань. У майбутньому році їм слід пройти профілактику та диспансеризацію.

  Гороскоп 2017 Рак радить представникам цього чутливого і ранимого знака залишити сумніви, а гарний настрій, терпіння і працьовитість гарантують успіх у майбутньому році.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...