ГоловнаКонтакти

Фільм Дюнкерк 2017

Рекламний блок

Фильм Дюнкерк 2017

ЗМІСТ

 • «Дюнкерк» — операція на реальних подіях
 • Сюжет
 • Реальна Дюнкеркская операція
 • Акторський склад і знімальна група
 • Виробництво та новини
 • Трейлер до фільму
 • «Дюнкерк» — операція на реальних подіях

  Новий проект Крістофера Нолана не має фантастичних зав'язок. Фільм «Дюнкерк» в 2017 році розповість про операції з морської евакуації, що сталася під час Другої Світової. Більше 300 000 солдатів були врятовані при виконанні цієї операції. І тепер Крістофер Нолан збирається розповісти глядачеві всю її таємницю! Звичайно, зібравши своїх основних акторів, з якими вже працював. І виписавши Ханса Циммера для написання музики. Дата виходу призначена на липень 2017 року.

  Країна: США, Великобританія
  Режисер: Крістофер Нолан
  Жанр: драма, військовий, історичний
  Дата виходу: 19 липня 2017

  Операція відбувалася у самому початку війни. Її називають героїчною, а саме порятунок союзників — чудесним. Вона згадувалася і описувалася в декількох книгах по мотивах яких були зняті фільми. Один з таких фільмів — «Спокута» з Кірою Найтлі і Джеймсом Макевоєм в головних ролях. Але там Дюнкеркская операція була просто доповненням до основного сюжету, Нолан ж повністю концентрується на ній.  Перші подробиці про проект почали з'являтися ще в 2015 році. Повідомлялося, що Нолан знову зніме у себе Кілліана Мерфі, вже засвітився у режисера в «Темному лицарі» і «Початку». Актор зіграє другорядну роль, також на другорядних ролях засвітяться і інші актори, вже знімалися у Нолана. Ханс Циммер з режисером працювати буде ось вже в шостий раз, музика композитора вже нерозривно зв'язується з нолановскими фільмами.

  Сюжет

  Фильм Дюнкерк 2017

  Сюжет фільму розгортатиметься в 1940-му році минулого століття, на самому початку Другої Світової. Місце дії — Франція. Операція з порятунку солдатів від союзників була названа «Динамо». Тоді було врятовано понад триста тисяч солдатів з Франції, Бельгії та Англії. Загинуло, а також пропало безвісти за час проведення операції близько двох тисяч солдатів різних національностей. Військова техніка, задіяна в операції, також була частково втрачена. Але результати значно перекрили втрати. Саме про цю вражаючу рятівної інформації і буде розповідати нова стрічка Крістофера Нолана, дивитися яку підуть не тільки шанувальники його творчості, але і цікавляться історичними подіями люди.

  Реальна Дюнкеркская операція

  До того, як з'явиться онлайн перший трейлер фільму Нолана, які цікавляться подіями історичної стрічки, можуть дізнатися подробиці цього неймовірного порятунку багатьох солдатів від союзників. Російською фільм вийде в кінотеатрах 20 липня 2017 року, прокатник — «Каро Прем'єр».

  У районі міста Дюнкерк на початку війни виявилися заблокованими військові частини. Рішення евакуювати військові з'єднання було висловлено в травні 1940 року. Планувалося евакуювати на Британські острови. Планування операції «Динамо» було віддано в руки Бертрама Рамсі. Евакуація проводилася рассредоточенно, під розгорнулися в межах Дюнкерка активні військові дії. З 26 травня до 4 червня 1940 році проводилися основні дії, в результаті яких британська армія отримала важливий бойовий досвід, а наступ противника було зупинено.

  У мистецтві ця операція не отримала широкого відображення, далеко не всі про неї знають чи пам'ятають. Але тепер, коли за Дюнкерк взявся Крістофер Нолан, про подвиг героїв Дюнкерка стане відомо більшості. Перші відео традиційно з'являться по закінченню основних зйомок.

  Акторський склад і знімальна група

  Фильм Дюнкерк 2017. Актеры, дата выхода в России, смотреть трейлер

  Акторський склад фільму вже оголошено, ролі в історичній картині Нолана виконають:

 • Кілліан Мерфі
 • Том Харді
 • Гаррі Стайлз
 • Кеннет Брана
 • Анейрин Барнард
 • Робін Райт
 • Режисером і одним з продюсерів виступає Крістофер Нолан. Також Нолан самостійно написав сценарій. Музику вже в шостий раз для фільмів цього режисера пише композитор Ханс Циммер. Акторський склад і знімальна група традиційно вражають, шанувальникам залишається тільки дочекатися, коли вийде фільм, щоб побачити роботу Нолана, не пов'язану з фантастикою (в останні роки він знімав саме наближені до реалізму, але все ж фантастичні фільми).

  Виробництво та новини

  Нова картина Крістофера Нолана була анонсована в 2015 році, незабаром був оголошений і основний акторський склад з першим синопсисом. Ролі акторів оголошено не було. Початок зйомок заплановано на травень 2016 року, воно ж дає старт появі перших матеріалів, що стосуються безпосередньо фільму.

  Крістофер Нолан збирає під своїм початком не тільки акторів, з якими вже працював. У його новому фільмі візьме участь співак Гаррі Стайлз, відомий за популярною серед підлітків групи «One Direction». Для співака ця стрічка стане першою в акторській кар'єрі, раніше він в кіно не знімався.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...