ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 ОВЕН - все для Нового року 2017

загрузка...

овен-2017

ЗМІСТ

 • Знак Овна
 • Загальний астрологічний прогноз на 2017 рік
 • Гороскоп для жінки-Овна
 • Прогноз для чоловіків
 • Любовний гороскоп 2017
 • Гороскоп здоров'я
 • Активний, впертий Овен і гордий, норовливий Вогненний Півень дивно схожі вдачею. І хоча Півень – символ східного гороскопу, а Овен – зодіакального, таке зближення невипадково. Прагнення бути у всьому першим і щосили утримувати це першість – ось головна риса цих знаків, а їх «вогненність» посилює її в сто крат. Схожість характеристики знаків, однак, не робить їх друзями чи ворогами. У них, швидше, паритетні відносини – вони не змагаються між собою, а шанобливо придивляються один до одного і зберігають дистанцію. Гороскоп 2017 Овен розкриває секрети взаємин двох вогняних символів.

  Дата народження 21.03 – 20.04
  Стихія вогонь
  Вплив небесних сил Марс, Сонце
  Символ баран
  Кольори червоний, жовтий, золотисто-жовтий
  Дорогоцінні камені рубін, алмаз, діамант, гранат, аметист
  Талісмани золоте руно, молот Тора, жук-скарабей
  Квіти молочай, герань, бегонія
  Дерева клен, горобина, ліщина
  Сприятливі числа 4, 7, 9, 11

  Загальний прогноз для Овнів на 2017 рік

  Визнаний корифей астрології Павло Глоба розглядає 2017 рік сприятливий для Овнів період. Але великих перемог і великих звершень очікувати не варто. Фінансовий успіх можливий тільки за однієї важливої умови – Овни повинні приборкати свій неспокійний норов і холоднокровно, методично підніматися по кар'єрних сходах. Для нетерплячого Овна це складне завдання, але іншого виходу немає.  Прогнозами Павла Глоби вторить відома телеведуча і астролог Василина Володіна. Вона також вважає, що для Овнів 2017 рік буде вдалим, якщо вони наберуться терпіння і спокою.

  Слід визнати, що прислухатися до рекомендацій Павла Глоби та Василіси Володіної і втілити їх у життя Овнам вкрай важко. Адже Овен – природжений лідер, схильний до автократизму, безапеляційний і категоричний у судженнях. Прагнення всіх контролювати – природний для нього стиль спілкування. Найменші спроби з боку близьких чинити опір тиску Овна сприймаються ним як неповагу і невдячність.

  гороскоп-овен-2017

  Однак властива Півневі сімейність допоможе Овну подолати диктаторські риси й пом'якшить відносини в будинку. Важливо пам'ятати – це відноситься тільки до сімейному колі, в інших сферах задерикуватість і войовничість Півня може призвести до відкритих конфліктів. Овнам необхідно враховувати цю обставину і завчасно нейтралізувати можливі ризики негативних наслідків спірних ситуацій.

  Крім того, Овнам слід якомога частіше звертатися до думки оточуючих і не покладатися тільки на себе. Це приверне до них нових друзів і товаришів.

  Прогноз 2017 для жінок-Овнів

  Жінка-Овен має сильний і незалежний характер, але в 2017 році вона розкриється як хороша мати і вірний друг. Успіхи в роботі не зможуть відвернути її від домашніх клопотів, а самотні представниці жіночого племені Барани зустрінуть свою долю. Відбудеться це, швидше за все, в осінні місяці під час подорожі. Жінка-Овен любить відкривати незвідані країни, нових людей. У 2017 році несподіваним відкриттям може стати власний талант, дарує жінці-Овну нові можливості і захоплення.

  Прогноз 2017 для чоловіків-Овнів

  Чоловік-Овен – активний, напористий, харизматичний. Його прямолінійність і порядність часто призводять до конфліктів. У той же час Овни, незважаючи на вибухове і запальний характер, дуже швидко остигають. Головне для них – перемога справедливості. Максималізм Овна робить його хорошим другом – на нього можна покластися в усьому, він завжди допоможе і підтримає. Гороскоп 2017 Овен попереджає: у майбутньому році чоловіка-Овна треба бути уважним і обережним, не вступати в конфліктні ситуації. На роботі слід дотримуватися нейтралітету, нікому не захищати, але й ні з ким не сваритися.

  Любовний гороскоп 2017

  love-2017

  Овни закохуються всерйоз і надовго. Вони – вірні дружини, хоча запальний і ревнивий характер часто призводить до скандалів. Для Овнів цілком природно віддаватися почуттям цілком такої ж самовіддачі вони вимагають і від своїх половинок.

  2017 рік для Овнів буде наповнений любовними переживаннями, перемогами і розчаруваннями. Любовний гороскоп Павла Глоби попереджає захоплених кар'єрою Овнів про необхідність підтримувати романтичний настрій в любовних відносинах, інакше партнер відчує себе самотнім і нещасним.

  Василина Володіна рекомендує нетерплячим Овнам перевіряти відносини часом і не поспішати вступати в шлюб.

  Головне, що повинні пам'ятати Овни на любовному фронті 2017 року, – це необхідність довіряти другій половинці, не мучити її докорами і підозрами, бути чуйними та уважними.

  Прогнози здоров'я 2017

  Трудоголікам Овнам слід не забувати про здоров'я. На жаль, Овни не вміють відпочивати: лежання на дивані або на морському пісочку – не про них. За гармидером справ і турбот вони часто не звертають уваги на перші симптоми хвороб, що може призвести до лікарняного ліжка і хронічних захворювань.

  здоровье-2017

  У 2017 році Овнам слід звернути пильну увагу на:

 • раціон харчування. Стрімкі Овни часто їдять на бігу, що загрожує захворюваннями шлунка;
 • здоровий сон. Більшість Овнів – жайворонки, а так як лягають спати Овни пізно, недосип – часта проблема багатьох з них;
 • періоди відпочинку і розслаблення. Імпульсивний спосіб життя може призвести до переутомлениям і депресій, тому обов'язково чергування відпочинку і роботи;
 • обережність під час відпочинку. Не секрет, що Овни люблять ризикувати. Щоб повернутися з відпустки живим і здоровим, слід відмовитися від занять екстремальними видами спорту та інших травмонебезпечних розваг;
 • Дотримуючись цих правил, Овни проживуть 2017 рік стабільності та достатку, а спільна вогненна енергія знаків Барана, Півня додасть їм сили і вбереже від бід і нещасть. Головне, чого має навчитися Овен в майбутньому році, – це вміння чекати і стриманості.

  загрузка...

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:  


  -
  загрузка...
  загрузка...