Сценарій на Новий рік 2017 для корпоративу з приколами - все для Нового року 2017

Сценарий на Новый год 2017 для корпоратива с приколами

ЗМІСТ

 • Нюанси організації
 • На старт, увага, марш!
 • Пора розважатися!
 • Звичне гуляння з танцями набридло? Сучасний новорічний корпоратив може бути стильним та яскравим. Він здатний згуртувати колектив, надати можливість проявити таланти і навіть знайти нове хобі. Не забудьте доповнити свято корпоративними сувенірами та веселою лотереєю з подарунками. Відмінний сценарій на Новий рік 2017 для корпоративу з приколами перед вами!

  Нюанси організації

  Сценарій повинен враховувати головні цінності компанії і особливості колективу. Але коригують його в залежності від місця проведення. Бюджетно відзначати майбутній Новий рік в офісі. Серед варіантів:

 • ресторан або кафе;
 • заклад з незвичайним оформленням;
 • котедж;
 • боулінг з банкетним залом;
 • нічний клуб;
 • картинг центр;
 • розважальний комплекс;
 • клубний автобус.
 • Придумайте спосіб новорічного свята. Стилягами, червоною доріжкою і піратами вже нікого не здивуєш. Сценарій може бути створений за мотивами відомого фільму або казки. Як і раніше в моді новорічні маскаради і бали. Також можна зробити «кольоровий» корпоратив – вибирається певний відтінок, і відповідно з ним – вбрання та частування. А може бути, по душі Японія, Франція, Великобританія або спекотна Іспанія? Свято можна провести в стилі однієї з країн. Східна казка з шоколадними фонтанами, крижаними фігурами, слугами з факелами, наметом і опахалами – як мінімум, оригінально.  З тематикою визначилися? Пора підбирати ведучого, який стане на новорічному корпоративі душею компанії, скласти перелік сценок і конкурсів. Враховуйте вік співробітників: людям постарше потрібні і конкурси спокійніше, для молодіжної компанії підійде динамічна програма. Важливі інтереси й особисті якостей співробітників – з їх урахуванням підбираються розваги. Заздалегідь підготовляють інвентар і деякі номери. Епізоди сценарію потрібно розбавляти інтерактивом і коригувати залежно від настрою співробітників.

  На старт, увага, марш!

  Про прийдешнє корпоративі зазвичай сповіщають усно. Оригінальний підхід – ефектно виготовлені запрошення з анонсом програми. Листівка теж може бути тематичною. Якщо тематика, наприклад, морська – з брелоком у вигляді черепашки. Для французької вечірки можна використовувати шоколадку з «смачним» анонсом. Сучасним майстрам під силу таке створити. Маленький сувенірний Дід Мороз з листком-програмою теж заінтригує.

  Отже, свято майже почався – співробітники передчувають корпоратив і поспішають приєднатися до свята. Подбайте, щоб вже із самого початку вони були оточені увагою. На вході їх зустрічають. На вибір – Дід Мороз і Снігуронька, один-два активних працівників у тематичних костюмах свята або навіть сам шеф. Керівник може не просто вітати підлеглих, а відзначати кожного значком «найвеселіший співробітник», «найяскравіша особистість фірми» та іншими. Можна при вході запропонувати лотерейні квиточки з моментальним розіграшем.

  Сценарий на Новый год 2017 для корпоратива с приколами

  Співробітники зібралися? Передчувають цікаві конкурси? Зазвичай слово бере ведучий – яскравими фразами вітає з закінченням року, коротко розповідає про програму свята, а потім передає слово керівнику компанії. Офіційна частина – подяка за активну роботу, досягнення, підбиття підсумків у декількох реченнях. Необов'язково робити це в офісній атмосфері. Глава фірми може з'явитися після слів ведучого в тому ж костюмі Діда Мороза. Вручаючи сувеніри-подарунки, попутно хвалить співробітників. Недбайливих колег теж можна згадати у нагородженні в жартівливій формі – наприклад, вручити краватку тому, хто регулярно порушує дрес-код. Людині, який постійно спізнюється – будильник.

  Після цього можна перейти до легкого фуршету. Обов'язково перший тост – за главою компанії. Якщо співробітники соромляться першими піднімати келих, можна запропонувати придумати загальні тости у віршованій формі. Звичайно, вони повинні стосуватися компанії.

  Пора розважатися!

  Колектив трохи розслабився, перемкнув думки на відпочинок – пора переходити до веселощів! Співробітники зазвичай не готові повністю продумувати костюми – їм можна допомогти. Кожному дається роль. Якщо тематика – новорічна казка, то атрибути підбираються для Снігуроньки, Баби Яги та інших персонажів. Можна розділити учасників на кілька команд, запропонувати речі і реквізити – нехай створять яскравий образ прямо на місці. Наприклад, поділити добрі і злі сили.

  Подальші розваги на корпоративі можна об'єднати новорічних квестом. Вони припускають загальний сюжет і багато різних загадок. Співробітники компанії діляться на команди або грають в квест всі разом. Якщо територія велика (наприклад, заміський будинок або декілька офісних кімнат), можна дати людям можливість порухатися. Якщо ні, сценарії передбачається спокійний квест. Наприклад, головна ідея – врятувати Діда Мороза.

  Ролі, які попередньо роздали, можна використовувати в цьому розвазі. Головне, не затягувати по часу – кілька веселих і смішних завдань, 30-40 хвилин в цілому буде достатньо. Квест також може передбачати конкурси, виконання яких дозволяє отримати доступ до наступного завдання.

  Після квесту доречно перейти до банкету. Жарти, веселощі, спілкування – люди вже повністю налаштовані на відпочинок. Пора зробити акцент на тому, що попереду – рік півня! Деякий час потрібно відвести на тости і бесіди, а потім атмосферу можна розбавити. Серед запрошених гостей можуть бути:

 • співаки;
 • танцюристи;
 • фокусники;
 • вогняне шоу;
 • караоке.
 • Якщо співробітники талановиті, можна попросити їх виступити на корпоративі. Наприклад, зіграти на гітарі або заспівати гімн фірми.

  Сценарий на Новый год 2017 для корпоратива с приколами. Идеи

  Звичайно, новорічний корпоратив 2017 не зможе обійтися без танців і конкурсів. Після банкету пора переходити до розваг. Підійдуть забавні змагання в командах. Можна зав'язати їх на офісну тематику. Наприклад, хто швидше доїде до фінішу на пересувних візках або збере з мозаїки логотип компанії.

  Позитивний конкурс – з повітряними кульками. Після надування кожен зображує одного зі співробітників компанії. Потім повітряні «портрети» по черзі забирає ведучий пропонує веселій компанії вгадати, хто намальований. Виграє той, хто намалював найбільш впізнаваний портрет.

  Конкурси важливо чергувати з танцями, тоді гості не втомляться. Приємним розвагою для нетверезої компанії стане та караоке. Також можна заздалегідь подбати про танцювальних майстер-класах – навчити співробітників компанії танцювати румбу, танго та інші танці. На «ура» піде дискотека з елементами змагань. Наприклад, можна витягнути папірці з завданнями: «Танець маленьких каченят», «Лезгинка» та інше. Ще один варіант – насолоджуватися танцями під сучасну музику і перекидатися кулькою. Коли вона зупиняється, новорічне побажання говорить той, у кого повітряна кулька.

  Ближче до закінчення свята пора приділити час тематичної фотосесії. Краще всього, якщо реквізити припасені заздалегідь. Кращі знімки можна використовувати для корпоративного календаря. Також можна запропонувати гостям лопнути кульки з лотереєю. Для більшого ефекту можна наповнити їх конфетті. Таким чином легко розіграти жартівливі новорічні подарунки.

  Ближче до фіналу можна дістати хлопавки і серпантин, а також організувати на вулиці феєрверк. Не забувайте, що весь сценарій має тісно переплітатися з прийдешнім Новим роком. Конкурси можна пов'язати з ялинкою, подарунками. Дідом Морозом та іншими атрибутами свята.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: