ГоловнаКонтакти

Оскар 2017

Рекламний блок

ЗМІСТOskar-2017-1

 • Потенційні номінанти
 • Дати виходу фільмів
 • Фільм «Сноуден»
 • Фільм «Славні хлопці»
 • Фільм «Дівчина в поїзді»
 • Фільм «Хай живе Цезар!»
 • Фільм «Мовчання»
 • Фільм «Засновник»
 • Фільм «Вільний штат Джонса»
 • Анімація «У пошуках Дорі»
 • Спасибі Кіноакадемії: Оскар у 2017 році

  Найголовніша кінематографічна премія миру традиційно буде видаватися на початку 2017 року. На Оскар в 2017 році будуть номіновані фільми, що вийшли в 2016 році. Кіноакадемія нагороджує американські і британські стрічки, а також регулярно вводить номінацію за кращий іноземний фільм року. Номінуються та анімаційні фільми, короткометражні стрічки.

  Кожен рік ми чекаємо, коли буде видаватися Оскар. Кожен рік ми дивимося безліч фільмів, які теоретично можуть бути номіновані. Кожен рік традиційно ворожимо, хто ж отримає, а хто знову залишиться не при справах. Жарти про відсутність статуетки у Леонардо Ді Капріо залишилися в минулому на початку 2016 року. Прийшла пора розглядати потенційних претендентів, адже дата 89-й церемонії вже оголошено: результати стануть відомі 26 лютого 2017 року.

  Потенційні номінанти

  Oskar-2017-2

  Претенденти, які найімовірніше вийдуть в шорт-лист самої головної премії, зазвичай стають відомі десь до осені. Міркувати завчасно про те, які фільми і актори будуть номіновані, досить складно. Але у Кіноакадемії є свої критерії, за якими передбачати і можна.

  Потенційні номінанти за 2016 рік з датами виходу фільмів:

  Сноуден 16 вересня 2016
  Славні хлопці 2 червня 2016
  Дівчина в поїзді 27 жовтня 2016
  Хай живе Цезар! 3 березня 2016
  Мовчання 2016
  Засновник 5 серпня 2016
  Вільний штат Джонса 24 червня 2016
  У пошуках Дорі 17 червня 2016

  Оскар в 2016 році вийшов по-справжньому скандальним. І не з-за Ді Капріо, який нарешті став володарем премії. Скандал розрісся з-за відсутності темношкірих номінантів, з соціальних мереж навіть ходив хештег #OscarsSoWhite. Темою расизму церемонія так обросла, що в майбутньому році, швидше за все цей момент буде перекриватися. Присутній ймовірність того, що в номінації «краща чоловіча роль» або в аналогічній жіночій будуть представлені не тільки білошкірі претенденти.


  Сноуден

  Фільм про Едварда Сноудене, розкрив велику кількість засекреченої інформації пресі, безумовно приверне увагу Кіноакадемії. На «Оскарі» люблять байопік (біографічні картини). Виходить їх безліч, але цей - один з самих очікуваних проектів, який як мінімум збере величезну касу і кінематографічні фестивальні нагороди.

  Але тут є один сумнівний момент. За фільм, порожній і документальний, про Сноудене премію вже давали, в 2015-му році. Документальна стрічка вийшла відмінною, художній фільм також може вийти чудовим, привертає увагу і навіть стати в перспективі культовим. Але чи дадуть так скоро байопику про Сноудене нагороду - велике питання.

  Славні хлопці

  Проект «Славні хлопці» також може вистрілити. У ньому знімаються Рассел Кроу і Райан Гослінг, сам фільм представлений в жанрі кримінального трилера. Сюжет розповідає про приватному розслідуванні самогубства порно-зірки в сімдесятих. Приваблює не порно, не сеттінг і не сюжет, привертає каст. У фільми-номінанти стрічка навряд чи увійде, але акторські номінації можуть бути зібрані.

  Дівчина в поїзді

  Екранізації книг привертають увагу Кіноакадемії. Правда, детективні зазвичай зачіпаються остільки оскільки. У «Дівчини в поїзді» з Емілі Блант і Ребеккою Фергюсон є шанси потрапити під номінацію «краща жіноча роль», але малоймовірно, що він побореться з іншими стрічками за звання кращого.

  Хай живе Цезар!

  Брати Коени представили амбітний проект з відмінним кастом. Тут і Джош Бролін, і Скарлетт Йоханссон, і Тільда Суїнтон. Багато хто засвітився, Коени традиційно постаралися, фільм може з'явитися в якихось окремих, нехай і навряд чи головних номінаціях.

  Oskar-2017-3

  Мовчання

  «Мовчання» Скорсезе - один з найбільш ймовірних номінантів на премію. І головний фаворит. Ймовірно, він увійшов би вже в списку претендентів на премію в 2016 році: всі прогнози це гарантували. Але до кінця 2015-го Скорсезе випустити фільм не встиг. Новий фільм режисера, з Ліамом Нісаном, Адамом Драйвером і Ендрю Гарфилдом у провідних ролях, розповість про єзуїтських проповідників в Японії.

  Засновник

  Є ймовірність, що у списку номінантів виявиться і цей фільм. Знову ж байопік, тільки тепер - про Рэе Кроці, створив глобальну мережу ресторанів швидкого харчування. У минулому році такими сучасними особистостями в байопиках були Трамбо і Стів Джобс. У 2017 році оскароносним байопіками цілком можуть стати «Засновник» і «Сноуден».

  Вільний штат Джонса

  Просто звичайний фермер Меттью Макконахі у громадянській війні в Америці. Американська Кіноакадемія любить історичні фільми, а якщо вже вони розповідають про події тієї війни - особливо. Тут виходить ще і фільм про те, як звичайний чоловік зібрав свій загін для боротьби з конфедератами, що виступали за рабство темношкірих. А був би головний герой конфедератом, до фільму члени Кіноакадемії напевно і придивлятися б не стали.

  У пошуках Дорі

  Мультиплікаційний фільм від студії Pixar, без якого церемонія навряд чи обійдеться. Незважаючи на те, що цей мультфільм - продовження гучного свого часу «У пошуках Немо» (а до других частинах з сумнівом ставляться завжди, якщо це не другий культовий «Термінатор»), він з великою часткою ймовірності увійде в список претендентів. Без Pixar Оскари не обходяться, але значну конкуренцію Дорі може скласти «Зверополис» від Діснея.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...