ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 СКОРПІОН - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Гороскоп 2017 СКОРПИОН

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз
 • Гороскоп. Жінки
 • Гороскоп. Чоловіки
 • Любовний гороскоп
 • Гороскоп здоров'я
 • Потужний і войовничий Скорпіон і сильний Вогненний Півень можуть доповнювати один одного, а можуть зійтися серйозної сутички – ось головна дилема, представлена в Гороскопі 2017 для Скорпіона. Результат протистояння залежить від життєвої мудрості водяного знака, його здатності до дипломатії і самотворення.

  Дата народження 24.10 – 22.11
  Стихія вода
  Вплив небесних сил Плутон, Марс
  Символ орел, скорпіон, знак смерті, піраміда
  Кольори червоний, коричневий, жовтий, малиновий
  Дорогоцінні камені олександрит, топаз, пірит, турмалін, корал, кришталь, рубін
  Талісмани жук, скорпіон, знак смерті
  Квіти кактус, гвоздика, півонія, хризантема, гладіолус
  Дерева акація, дуб, осика, калина, ясен
  Сприятливі дні 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21, 100, 666

  Загальний прогноз

  Скорпіон – загадковий знак, лякаючий і притягальний; його представники мають лідерською харизмою, до них прислухаються, але й побоюються. Магічна привабливість цього знака пояснюється ореолом смерті, розбіжним навколо нього. Руйнування і творення – ось аура, притаманна улюбленцям Плутона. Багато з них володіють екстрасенсорними здібностями, їм відкриваються таємниці життя і смерті.

  Енергія, властива представникам цього знаку, б'є через край. Вони обожнюють ризикувати, ходити по межі. Гороскоп на 2017 рік попереджає – у рік Вогняного Півня ігри зі смертю можуть закінчитися трагічно, східна птах не терпить легковажності і знайде спосіб покарати гравця. Якщо ж утриматися від постійної напруги і пригасити бурхливу енергію, рік пройде спокійно і благополучно.  У 2017 році особливо важливо допомагати друзям і близьким. Скорпіони дуже часто захоплені собою, і навколишні сприймають це як належне, але в майбутньому році енергія знака, спрямована на допомогу і підтримку, подвоїться і знайде творчу міць.

  У середині року обов'язковий невеликий відпочинок – бажано в знайомих місцях і без екстриму. Тривалий відпустку для Скорпіонів в прийдешньому році необов'язковий – бездіяльність може обернутися депресією та апатією.

  Гороскоп. Жінки

  Жінка-Скорпіони в стані спокусити кого завгодно. Якщо у Скорпионши немає моральних заборон, її сексуальна міць приймає масштаби стихійного лиха. У майбутньому році руйнівна енергія може обрушитися на джерело. Однак якщо у народжених під цим знаком, є сім'я, то вони служать їй всім серцем, віддаючи чоловікові та дітям всю свою любов та відданість. Секрет такої зміни проста: жінка-Скорпіон виходить заміж тільки по великій любові, і хоча вимагає від обранця дуже багато, сама також віддає себе без залишку.

  Василина Володіна попереджає – Скорпионши в майбутньому році будуть дуже ранимі, і велика небезпека отримати від них отруйний укол.

  Гороскоп 2017 СКОРПИОН

  Гороскоп. Чоловіки

  Для чоловіків-Скорпіонів прийдешній рік повний несподіваних поворотів долі. Якими вони будуть щасливими чи ні – залежить від їх внутрішньої зібраності і самоконтролю.

  В перші місяці року можливий конфлікт на роботі, що, на думку Павла Глоби, може призвести до нервового зриву. Щоб уникнути цього, необхідно усунути зерно суперечностей вже в цьому, 2016 році.

  У чоловіків-Скорпіонів нюх на гроші, і хоча їх не можна назвати трудоголіками, 2017 рік буде вдалим у фінансових питаннях. Вони зможуть дозволити собі придбати нерухомість, створити новий комерційний проект.

  Скорпіони – вірні друзі, це прекрасна якість принесе в майбутньому році грошові дивіденди і закладе фундамент для майбутнього. Величезна здатність до виживання народжених під цим знаком допоможе їм подолати кар'єрні негаразди, але любов до саморефлексії може призвести до тимчасового занепаду сил.

  Любовний гороскоп

  Скорпіон – найсексуальніший знак зодіаку. В любовній сфері представники цього знака великі знавці. Однак є один великий недолік в списку їх грандіозних звершень – вони не завжди вміють вчасно зупинитися, і прагнення до сексуального екстазу може перерости в хворобливу одержимість. Зацикленість на партнері і почуття на межі призводить до конфліктів і спалахів люті.

  У майбутньому році Павло Глоба застерігає Скорпіонів від сімейних конфліктів через облаштування будинку. Ці дрібні непорозуміння можуть виснажити життєві сили, привести до самопізнання і внутрішнього негативу. В цілому сімейні представники цього знаку відрізняються вірністю та надійністю.

  Любовний гороскоп від Василини Володіної також попереджає – сімейні сварки в змозі зруйнувати шлюб, а нові відносини не принесуть душевного спокою. Однак у самотніх Скорпіонів шанс зустріти свою любов досить високий, але тільки якщо вони заховають своє жало і довіряться долю.

  Гороскоп для Скорпионов на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Гороскоп здоров'я

  Головна небезпека для здоров'я Скорпіона – нерозтрачена енергія. Або енергія, спрямована не в конструктивне русло. Конституція представників цього знака широка і могутня. Найбільшої небезпеки піддаються наступні органи і частини тіла:

 • сечостатева система;
 • прямий кишечник;
 • ендокринна система;
 • психіка.
 • Існує загроза захворювання на рак. Подолати недуги допоможе гармонійний розподіл сил, профілактика і заняття фітнесом або йогою. У харчуванні Скорпіонам слід утримуватися від гострої їжі, і віддавати перевагу бобовим і грибів.

  Гороскоп 2017 року для Скорпіонів радить представникам цього зодіакального знака; вони повинні присвятити себе іншим і приборкати свої пристрасті, і тоді Вогненна Півень пошле їм фінансове благополуччя і міцне здоров'я.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...