ГоловнаКонтакти

Що подарувати хлопцеві на Новий рік 2017 Півня

загрузка...

Что подарить мальчику на Новый год 2017

ЗМІСТ

 • Новорічні подарунки для самих маленьких хлопчиків
 • Подарунки на Новий рік для хлопчиків 4-8 років
 • Новорічні подарунки хлопчикам 9-12 років
 • Новий рік – свято дитинства і час виконання бажань! А що бажають побачити під ялинкою наші улюблені хлопчаки: сини, онуки, племінники, хрещеники, молодші братики? Про це вони розкажуть тільки доброму старому Морозу. Нам залишається лише уважно прислухатися, щоб осягнути жваву хлоп'ячу душу і вгадати, що зробить її щасливою. Це не складно! Всі маленькі чоловіки – великі витівники і відважні герої. Кожен з них мріє підкорити космос, стати великим гонщиком, мореплавцем або мандрівником. Ось це невгамовне дитяче прагнення пізнати світ і взяти участь у всіх його проявах і використовуйте, щоб знайти відповідь на головне питання: що подарувати хлопцеві на Новий рік 2017?


  Новорічні подарунки для самих маленьких хлопчиків

  Головна вимога у виборі подарунка діткам до трьох років – безпека. Іграшки повинні бути з натуральних матеріалів, без гострих куточків і дрібних деталей. Дитині в цьому віці будуть корисними ігри, які реалізують його пізнавальні інтереси і задовольнять потреби в розвитку.

 • Недорогі подарунки: Іграшки для ванни, розвиваючі іграшки (кубики, шнурівки, рамки-вкладиші, посібники Монтесорри), ігровий центр з кермом, абетка, м'які книги, книги з барвистими об'ємними ілюстраціями, альбоми для творчості.
 • Подарунки середньої вартості: Ходунки, кінь-качалка, дерев'яні підлогові конструктори, пальчикові фарби, м'ячики, м'які іграшки з улюблених мультфільмів, автопарк, намет з кульками, будиночок з тунелями та кімнатами.
 • Необмежений бюджет: залізниця (класична модель або паровозик з мультика), велика машина на акумуляторі (для будинку або вулиці), надувний басейн, багатокомпонентні інтерактивні іграшки, які співають, сяють і розважають.
 • Что подарить мальчику на Новый год 2017

  Подарунки на Новий рік для хлопчиків 4-8 років

  Новорічний подарунок для хлопчика дошкільного і молодшого шкільного віку підібрати простіше, оскільки така дитина вже може сказати, що хотів би отримати від Дідуся Мороза. Як правило, в цьому віці хлопчики сприймають себе як самостійну особистість і вже мають певний коло інтересів.

 • Недорогі подарунки: Іменні речі (чашки, футболки, альбоми, календарі), диски з підбіркою улюблених мультиків, набори для творчості, розвиваючі настільні ігри, колекція автотранспорту.
 • Подарунки середньої вартості: Іграшкові музичні інструменти (барабан, гітара, ксилофон, сопілка), моделі транспорту на радіокеруванні (машинки, катери, танки, вертольоти), спортивний інвентар (санки, ковзани, бадмінтон), глобус, конструктори Лего, набори юного космонавта, детектива або фокусника.
 • Необмежений бюджет: робототехніка, особистий планшет з іграми та мультфільмами, ляльковий театр, телескоп, підзорна труба, бінокль, нічні лампи (проектор зоряного неба, планетарії на дистанційному керуванні), ігрові приставки, дитячий миниавтомобиль або квадрацикл.
 • Что подарить мальчику на Новый год 2017

  Новорічні подарунки хлопчикам 9-12 років

  У цьому віці юні чоловіки скептично ставляться до дитячих казок про Діда Мороза, але все ще продовжують сподіватися на новорічне чарівництво. Не сумнівайтеся, хлопчики й у 9 років, і в 10 років і навіть в 12 проявлять дитячий захват, отримавши дорослий подарунок.

 • Недорогі подарунки: Головоломки, логічні ігри, предмети для хобі, стильна майка або футболка, Лего-книги для складання конструктора, колекція солдатиків, монстрів, динозаврів або роботів, практичні предмети для інтер'єру дитячої кімнати.
 • Подарунки середньої вартості: домашні улюбленці (щеня, кошеня, рибки, мурашина ферма), творчі набори (для випалювання, різьблення по дереву, гончарний круг, мольберт і фарби), ігри для великих компаній друзів (Монополія, Твістер, Мафія), футбольна або хокейна форма улюбленого клубу, снежкострелы або пневматичні безпечні гармати.
 • Необмежений бюджет: збірні моделі космічних кораблів, станцій, танків чи літаків, сучасні гаджети та комп'ютерні аксесуари (електронні книги, розумні годинник, навушники, флешки), спортивна стінка в кімнаті, фотоапарат і абонемент на курси фотографа, абонемент на спортивні заняття, квиток на концерт улюбленого виконавця, сертифікат для придбання подарунку на свій смак.
 • В будь-якому віці хлопчики залишаються дітьми. Однак їх смаки стрімко змінюються, а переваги дорослішають разом з ними. Відповідно, і новорічні подарунки повинні підходити їм за віком. Але яким би дорослим не намагався здаватися маленький чоловік, завжди буде доречним прикласти до подарунка солодкий сувенір, оформлений в стилі Нового 2017 року.

  загрузка...

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:  


  -
  загрузка...
  загрузка...