ГоловнаКонтакти

Ігри на Новий рік 2017 - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Игры на Новый год 2017

ЗМІСТ

 • Правила організації новорічних розваг
 • Кращі новорічні розваги для дорослих
 • Кращі розваги для дітей
 • Як ви плануєте зустріти Новий рік Вогняного Півня? У тихому сімейному колі або серед друзів-витівників, які будь-яку зустріч здатні перетворити на веселе шоу? А може, ви самі мрієте побувати в ролі шоумена або шоувумен? Підбірка найкращих конкурсів і рад по організації розважальної частини новорічної ночі – вам в допомогу! Цікаві забави та веселі ігри на Новий 2017 рік гарантують організатору репутацію душі компанії, а його гостям – яскраве та незабутнє свято.


  Правила організації новорічних розваг

 • Розважальна програма свята має бути орієнтована на вік, інтереси і активність зібраної компанії.
  Для старшого покоління Інтелектуальні ігри, пісенні конкурси
  Для молоді Активні забави, веселі танці, жартівливі пісні
  Для дітей Рухливі ігри, загадки, кумедні конкурси
  Для малознайомих людей Конкурси та ігри для знайомства і невимушеного спілкування
 • Новорічні ігри та розваги починайте не раніше третього тосту. По-перше, гості не повинні бути голодними, по-друге, будь-якої компанії краще дати час освоїтися, розслабитися і перейнятися атмосферою свята.
 • Розподіліть час на перекуси, тости і колективні ігри так, щоб гості не занудьгували, але і не втомилися від перенасиченості розважальної програми.
 • Пам'ятайте, що переевший і перепивший гість – завчасно вибув з гри учасник. Тому це ще один аргумент на користь дозованого чергування конкурсів і застілля.
 • Для дітей, які святкують разом з батьками придумайте окрему програму зі своїм застіллям, конкурсами та подарунками. Або ж вмикайте дитячі розваги в загальний сценарій свята.
 • Игры на Новый год 2017

  Кращі новорічні розваги для дорослих

  Чиє яйце крутіше

  Конкурси, пов'язані з господарем прийдешнього року – Півнем, дуже символічні. Гра з яйцями – в тему, смішна і навіть трохи «небезпечна». Перед кожним учасником розташовують тарілку з трьома яйцями. Ведучий оголошує, що два з них зварені, одне сире. Яйця треба розбити по черзі... чолом. Тому, хто зробить це швидше, дістанеться приз. Учасники смішно приміряються і обережно розбивають яйця, побоюючись, що будь-яка з них може виявитися сирим. Однак конкурс хитрий – всі яйця в тарілці варені.

  Однією лівою і однією правою

  Заздалегідь підготовлені для упаковки подарунки (цукерки, шоколадки, ананаси, шампанське) та прикраси для них (бантики, стрічки, серпантин, сніжинки, пакувальний папір) розміщують на столі. Пара гостей-учасників беруть один одного за руку. Вільними руками (у одного права, в іншого ліва) вони повинні запакувати подарунок. Яка пара зробить це швидше, акуратніше і красивіше – визнається переможцем. Конкурс буде цікавим не тільки для дорослих, малята також можуть взяти в ньому участь.

  Веселі новини

  Ця популярна забава розважить гостей після танців або активних конкурсів. Попередньо для гри заготовляються картки, кожна з яких містить 5-6 слів, не пов'язаних логічно. Наприклад:

 • Вікно, ролики, самогонка, президент, ялинка.
 • Студентка, Дід Мороз, краватка, оселедець, граблі.
 • Японія, олів'є, кактус, черепаха, шайба.
 • Новий рік, каратист, зоопарк, космос, качконіс.
 • Кожен з гравців гостей навмання вибирає першу-ліпшу картку і про себе читає слова. За 30-60 секунд він повинен одним реченням озвучити сенсаційну новину про подію, яка сталася в цю новорічну ніч. Пропозиція повинна містити абсолютно всі слова, записані на картці. Допускається змінювати слова місцями і схиляти, як заманеться.

  Приклад новини: У Новий рік у головному зоопарку країни сталося ЧП: рідкісної породи качкодзьоб-каратист підхопив невиліковний космічний вірус!

  Игры на Новый год 2017. Новогодние игры и развлечения

  Кращі розваги для дітей

  Намалюй символ року

  Веселий конкурс нагадає малюкам, що наступний рік – рік голосистого Петі-Півника. Буде потрібно: два мольберта або два закріплених на стіні великих аркуша, різнокольорові маркери або фарби. Суть завдання – із зав'язаними очима зобразити барвистого півня. Завдання не просте, але дуже потішна. В результаті може вийти не півень, а зовсім «невідома тваринка». Але в цьому-то і полягає головне веселощі!

  Втрачені подарунки Діда Мороза

  Конкурси з чарівними історіями – кращі розваги. А в цій грі кожен малюк отримає ще і по подарунку. Ведучий повідомляє дітям: «Дід Мороз, пробираючись через ліс, зачепився за гілки і в декількох місцях злегка порвав мішок. Дрібні подарунки розгубилися, зайчики їх зібрали і принесли нам. Тепер їх потрібно роздати всім діткам!»

  Один з малюків не дивлячись дістає з великого пакета маленький мішечок з подаруночком (кіндер, мило у вигляді тварини, шоколадні сувеніри тощо). Ведучий у нього запитує: «Кому цей подарунок?» малюк говорить ім'я. Наступного маленького гостя він називає тільки тоді, коли перший розпакує і продемонструє оточуючим втрачений Дідом Морозом подарунок.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...