ГоловнаКонтакти

Фільм Зошит смерті 2017

Рекламний блок

Фильм Тетрадь смерти 2017

ЗМІСТ

 • «Зошити смерті» все ж бути
 • Актори і знімальна група
 • Сюжет майбутнього фільму
 • Новини і чутки
 • Дивитися трейлер до фільму
 • «Зошити смерті» все ж бути

  Проект «Зошит смерті» в 2017 році все-таки порадує шанувальників однойменної манги. Повнометражний фільм у голлівудської розробці стояв давно. Незважаючи на те, що японські комікси досить рідко екранізують далі аніме або серіалів з живими японськими акторами, на «Зошит смерті», цей містичний і дуже популярний детектив, в Голлівуді дивилися дійсно давно.

  Передбачуваних постановників для проекту змінилося безліч, деякі з них вже писали і переробляли сценарії, а ось дата виходу ніяк не намічалася. І сьогодні вона також зазначена тільки номінально, роком, але справа вже зрушила з мертвої точки через стільки років.

  Країна: США
  Дата виходу: 2017 рік
  Режисер: Адам Вингард
  Жанр: містика, детектив, психологічний трилер

  Оригінальна манга стала по-справжньому культовою. Немає анимешника, не дивився аніме або не читав її, ні навіть цікавиться цими японськими напрямками образотворчого та відео мистецтва, які не чули б про «Зошити смерті». Манга видавалася навіть в Росії і привертала увагу не тільки шанувальників мистецтва аніме. Оригінальна і приваблива малювання, нетривіальний сюжет абсолютно без дівчаток-чарівниць, цікаві повороти - все це робило мангу наближеною до європейських повноцінним графічним новел детективного характеру. Типово японського в ній було не так вже й багато, що і змусило зібрати величезну фанбазу зі всього світу.

  Актори і знімальна група

  Фильм Тетрадь смерти 2017

  Актори на ролі провідних персонажів все ще в процесі підбору. Каст тут має велике значення, адже шанувальники оригінальної манги будуть мало не з лупою розглядати кандидатури акторів. Касові збори будуть високими в будь-якому випадку, але від правильного підбору акторів і адаптованого сценарію багато в чому залежать рецензії кінокритиків і глядачів, а з ними і ймовірність сиквелів.

  На даний момент знімальна група (разом з акторами) зібрана наступна:

 • Нат Вулф («Винні зірки») в ролі Лайта Ягамі.
 • Маргарет Куеллі («Славні хлопці») в ролі Аманэ Мисы.
 • Адам Вингард - режисер стрічки.
 • Сценарій розробляється відразу декількома сценаристами. А серед продюсерів стрічки вже засвітився Масі Ока, відомий багатьом по ролі Хіро Накамури в гучному серіалі «Герої», а також його продовженні «Герої: Відродження».

  Сюжет майбутнього фільму

  Сюжет не планується відводити від подій, показаних в манзі. Існували уже версії варіантів фільму без ангелів смерті і з іншими персонажами. Але в кінцевому підсумку було вирішено засновувати сценарій саме на оригіналі. Зі сценарієм і сюжетної складової визначилися, але коли вийде фільм точно - поки невідомо далі року випуску.  Розумний і перспективний студент Ягамі Лайт (в оригіналі також читається і вимовляється як «Райто») знаходить чорну книжечку, кинуту ангелом смерті Рюуком. На зошиті написано білими літерами «Death Note», всередині неї прописані правила, які зводяться до того, що чиє б ім'я ти не написав на її сторінках, ця людина помре найближчим часом. Якщо не писати причину смерті, нею автоматично стає серцевий напад. Але з експериментів з зошитом Лайт розуміє, що може програмувати чужі смерті по часу та обставинам. Одна заковика - потрібно обов'язково написати справжнє ім'я людини, якого хочеш вбити.

  Фильм Тетрадь смерти 2017. Актеры, дата выхода в России, смотреть трейлер

  Раптовими смертями цікавиться прославлений детектив, відомий всьому світу виключно під псевдонімом. Справжнє ім'я детектива не розкривається, він не з'являється на публіці. І тепер він йде по сліду Лайта, хитромудро орудующего містичної зошитом. А ангел смерті Рюук, який дуже любить яблука, з цікавістю спостерігає за всім, що відбувається.

  Дивитися сьогодні можна оригінальне аніме і японські фільми, якщо немає бажання або часу читати мангу і знайомитися з першоджерелом. Проект запущений, уже в 2017 році ми побачимо голлівудську адаптацію «Зошити смерті», а поки шанувальники можуть подивитися перші фанатські відео-тизери онлайн і спробувати уявити, яким у підсумку вийде фільм.

  Новини і чутки

  У проекту змінився вже цілу низку режисерів-постановників, серед яких:

 • Річард Лінклейтер.
 • Шейн Блек.
 • Гас Ван Сент.
 • Інтерес Шейна Блека і Гаса Ван Сента до цього проекту також привернув увагу багатьох потенційних глядачів. Але ці постановники покинули режисерський пост. А один з продюсерів в інтерв'ю говорив, що нинішній режисер, Адам Вингард, вже знаходиться в очікуванні початку зйомок і планує зняти по-справжньому реалістичне кіно з містичними елементами. Перші подробиці за касту стали відомі, повноцінний трейлер буде доступний після закінчення основних зйомок.

  Але ось студія Warner Brothers в квітні 2016 року відмовилася фінансувати проект. Але в черговий анамнез він не впав - «Зошит смерті» активно підхопив «Netflix» (але навряд чи надії шанувальників на серіал виправдаються) разом з усією знімальною групою.

  Дивитися відео трейлер

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...