ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 РИБИ

Рекламний блок

Гороскоп 2017 РЫБЫ

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз на 2017 рік для Риб
 • Гороскоп. Жінки
 • Гороскоп. Чоловіки
 • Любовний гороскоп
 • Гороскоп здоров'я
 • Для гороскопу 2017 року двоїстий знак зодіаку Риби прозорий як ніколи. Тим більше, коли східний символ року Вогненний Півень відверто захищає прикордонним рибкам, який втілив усе розмаїття року, що минає. Головне – не відступати від запропонованих зірками маршрутів і не перетворитися в стояче болото.

  Дата народження 20.02 -20.03
  Стихія вода
  Вплив небесних сил Нептуна і Юпітера
  Символ дві риби, що пливуть в різні сторони
  Кольори фіолетовий, морської хвилі, ліловий, сталевий, синій
  Дорогоцінні камені сапфір, перли, аметист, смарагд, місячний камінь
  Талісмани вензель, нарцис
  Квіти жасмин, нарцис, фіалка, незабудка
  Дерева береза, сосна, бузина, верба
  Сприятливі числа 6, 7, 11

  Загальний прогноз на 2017 рік для Риб

  Мрійливі і емоційні Риби в той же час відрізняються працьовитістю і прекрасно адаптуються до будь-якій обстановці. Якщо вони відчують себе на роботі, на відпочинку або де-небудь ще як риба у воді, то їх самопочуття буде в тонусі, а настрій – прекрасним. Сприятливий клімат залежить від багатьох причин, але головне – це почуття великих можливостей і далеких перспектив. Тільки в такій атмосфері «рибки»-ідеалісти здатні творити і насолоджуватися життям.

  Вогненний Півень оцінить пишність творчих задумів представників цього знака та надасть їм стартовий майданчик. Східної птиці за душі сміливість поривів водяного знака; єдине, що він може не пробачити їм – це нерішучість і м'якотілість.  За прогнозами Павла Глоби, вразливі Риби в 2017 році повинні бути особливо зібрані і готові до істотних змін. Якщо «рибки» зможуть подолати мрійливий флер і до середини року знайти твердий грунт під ногами, то рік закінчиться для них у фінансовому плюсі і великим доробком на майбутнє.

  Гороскоп 2017 року Василини Володіної для Риб також оптимістичний. Вогненний хвіст півня не зачепить сприйнятливих «рибок», але тільки якщо вони не пустятся у всі тяжкі і не увильнут від намічених планів. Непослідовність – це не той тренд, якого повинні дотримуватися Риби в 2017 році. Навпаки, не дивлячись на всі спокуси мрією, «рибки» повинні стати реалістами і методично рухатися до нехай маленької, але досяжною і, звичайно, бажаної мети.

  Гороскоп 2017 РЫБЫ

  Гороскоп. Жінки

  У 2017 році жінки-Риби будуть, як ніколи, чарівні і артистичні. Їх тонкі, чутливі натури в пошуках вічної любові подолають усі перешкоди, але можуть натрапити на банальний обман і гірко розчаруватися в істинності почуттів. Жінки-Риби – чудові матері і дружини; їх чуйність і увагу оточують теплом усіх ближніх, а інтуїція прекрасної господині перетворює будинок у оплот затишку і комфорту.

  В цілому обставини особистого і суспільного життя будуть складатися в 2017 році найсприятливішим чином, за винятком літнього періоду. У цей час можливе загострення хвороб, тому в майбутньому році літні місяці прекрасним «рибок» доцільно присвятити домашнім клопотам і догляду за собою. А далекі країни і прекрасні принци почекають до кращих часів.

  На роботі «рибок» чекають нові можливості та привабливі пропозиції, але краще утриматися від різких поворотів долі, дотримуючись рівновагу між рішучими діями і обачністю.

  Гороскоп. Чоловіки

  Риби – мінливий знак, і чоловіки-Риби відрізняються схильністю будувати різноманітні повітряні замки, але, на жаль, тільки в мріях, а не наяву. Це якість чудово, якщо вони знайдуть себе у професії дизайнера, художника або поета. В інших випадках захоплення фантазіями може обернутися сімейними негараздами і внутрішньою дисгармонією.

  2017 рік дарує мрійливим «рибок» можливість реалізувати найпотаємніші фантазії, але тільки за умови, що на їх втілення не потрібні великі грошові витрати. Більше того, чоловіки-Риби можуть опинитися перед складним вибором – фінансове благополуччя або ризикована авантюра. Особливо відповідально це рішення для одружених представників водяного знака: адже розплачуватися за їх фантазії будуть не тільки вони, але й їхні близькі.

  Любовний гороскоп

  У любові Риби, як і в усьому іншому, часто непостійні. Але відбувається це не від легковажності і нерозсудливості, а народжується прагненням до ідеальної любові і очікуванням того єдиного, хто може її подарувати.

  Гнучкість, податливість Риб, залежність від зовнішнього впливу обертається для них в любовній сфері часом неприємними розчаруваннями, але в той же час рятує від глибинних потрясінь. Любовні негаразди не перетворюються в життєву драму, а при щасливих обставин мрійливі «рибки» знаходять вірних і розуміють партнерів.

  Любовний гороскоп 2017 року для Риб обіцяє їм сімейну гармонію, а холостим «рибок» радить набратися сміливості і зробити першими рішучий крок назустріч вподобаної людини.

  Гороскоп для Рыб на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Гороскоп здоров'я

  Більшість представників знака зодіаку Риби мають витончену конституцію, м'які волосся, тонку шкіру. Вони сприйнятливі до музики, що люблять квіти і все прекрасне. Тонка організація душі і тіла може позначитися на здоров'я і привести в 2017 році до наступних хвороб:

 • цукрового діабету та інших порушень ендокринної системи і обміну речовин;
 • алергії;
 • шкірних хвороб;
 • психічних захворювань.
 • Одне з найбільш вразливих місць на тілі Риб – стопи. Слід доглядати за ними, робити масаж, стежити за здоров'ям ніг. Психічні розлади виліковуються викоріненням причини стресу, правильним режимом сну.

  Гороскоп 2017 року для Риб обіцяє представникам цього мінливого знака зодіаку сприятливий рік. Спокій і впевненість у собі в поєднанні з обачністю принесуть удачу та успіх.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...