ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку від Василини Володіної

Рекламний блок

Не варто засмучуватися, якщо передбачення по вашому знаку, не надто оптимістично. Загальний прогноз не володіє точністю. Час народження і місце лежать в основі побудови індивідуального гороскопу.

Загальний гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Aries-icon Овен. 2017 рік внесе не прості зміни в розмірене протягом життя. Несподівані проблеми і невдачі змусять Овна покинути зону комфорту та успіху. Не пунктуальність у роботі можливо зіграє злий жарт і зведе нанівець усі досягнення минулих років. Лідерські якості, властиві представникам знака, допоможуть до кінця року знайти довгоочікуваний спокій і впевненість.

 • Любовний гороскоп. Бездоганні сімейні відносини можуть зазнати серйозних випробувань в середині року. Легковажний вчинок, досконалий партнером, може призвести до повного розриву відносин.
 • Taurus-icon Телець. Рік Півня порадує приємними змінами на краще. Восени, кропітка робота над створенням свого іміджу, принесе результат. Не відволікайтеся на дрібні неприємності, і не пропустіть шанс поповнити матеріальні запаси.

 • Любовний гороскоп. Дрібні образи не призведуть до суттєвого перегляду відносини з партнером. Не заміжнім Тельцям випаде можливість приміряти сукню нареченої. Шлюб, який відбувся в рік Півня, буде на рідкість вдалим.
 • Gemini-icon Близнюки. Майбутній рік видасть щедрий аванс представникам знака. Підхоплені вітром успіху, вони зможуть досягти заповітної мети. Отримане літом велику грошову винагороду дозволить знайти упевненість і не залишить гаманець порожнім весь рік.

 • Любовний гороскоп. Пересохлий потік пристрасті змусить Близнюків ухилитися від монотонних відносин з партнером і зайнятися пошуком нових романтичних пригод.
 • Cancer-icon Рак. З'явився на горизонті знак удачі, виманить Раків з панцира обережності і змусить стати активними і заповзятливими. Вікно можливостей, распахнувшейся перед ними, дозволить побачити перспективу на майбутнє.

 • Любовний гороскоп. Компліменти і уваги від осіб протилежної статі не здатні заманити Раку на стежку невірності. Строгий шанувальник сімейних традицій, він не допустить легковажних вчинків.
 • Leo-icon Лев. Фінансова стабільність надійно захистить від дрібних неприємностей, які підстерігають представників знаку в рік Півня. Вміє багато працювати, він впевнено рухається вгору по кар'єрних сходах. Розбіжності з колегами не завдадуть істотної шкоди у перспективі. Твердо переконаний, що успіх і удача його вірні попутники, Лев прибере всі перешкоди з шляху кар'єрного зростання.

 • Любовний гороскоп. Занурення в роботу, грубість і неуважність до партнера може сприяти розростання прірви в сімейних відносинах. Спільний відпочинок не надовго згладить кути розбіжностей і дасть хибну ілюзію стабільності.
 • Virgo-icon Діва. Представники цього знака захоплять поточні неприємності в рік Півня. Люди, люблячі штучно створювати проблеми, не отримають знаків уваги від господаря року. Очікування від нових починань будуть марними. Попрацювавши над помилками, отримаєте шанс змінити ситуацію на краще. Слід бути гранично уважним до здоров'я. Тривалий відпочинок, спілкування з друзями – найкращі ліки на цей рік.

 • Любовний гороскоп. Самотнім людям слід розглянути своє оточення ближче. Серед них є той, хто чекає сигналу тривалий час. Гірка правда, отримана влітку, про веселі пригоди супутника життя може привести на стежку самотності.
 • Libra-icon Ваги. Господар року підкине вагомий подарунок в руки людей цього знака. Операції з нерухомістю пройдуть успішно. Хороша інтуїція і ощадливість допоможуть грамотно розпорядитися отриманими коштами. Відмінні відносини з колегами будуть сприяти кар'єрному росту. Захоплююча подорож у середині року принесе багато позитивних емоцій.

 • Любовний гороскоп. Безпідставні підозри, ревнощі можуть затьмарити сімейне життя. Не варто сліпо вірити історії, розказаної добродій.
 • Scorpio-icon Скорпіон. Представникам цього знаку зодіаку доведеться нелегко у фінансовому плані на початку року. Приємні враження чекають всюди, тому Скорпіони будуть випромінювати позитивну енергію, яка притягне багато хороших людей. Можливий відхід з роботи і розвиток кар'єри в зовсім іншому напрямку. Знання і досвід, отримані протягом року, зіграють на руку в 2018 році.

 • Любовний гороскоп. Для сімейних пар є ризик розірвати свої стосунки. Вільні Скорпіони познайомляться з ексцентричними і незвичайними людьми. Потреба у свободі і нові пригоди стануть головною умовою хорошого союзу. Партнер стане коханцем одночасно і іншому.
 • Sagittarius-icon Стрілець. Люди цього знака потраплять в колесо захоплюючих подій. Стрімкі зміни в життя не залишать місце для нудьги. Рішучість і авантюрний склад розуму сподобається володареві року. Він не залишить своїх «улюбленців» без цінного подарунка. Харизма, чудове володіння мовою допоможе зберегти довіру керівництва, хоча техніка виконаної роботи буде не завжди бездоганна. Слід відмовитися від швидкої їзди на автомобілі. Ймовірність стати учасником ДТП задоволена велика.

 • Любовний гороскоп. Чарівним стрільцям дістанеться левова частка уваги з боку осіб протилежної статі. Страх викриття не захистить від нових любовних пригод. Самотнім надається можливість почути звуки маршу Мендельсона.
 • Capricorn-icon Козеріг. Багато приводів для смутку принесе 2017 рік цього знаку. Дрібні неприємності, які виникли на початку року, можуть перерости до осені у велику проблему, здатну перекреслити всі здобутки минулого. Є велика ймовірність не впоратися з обсягом зобов'язань, узятих на себе. Не варто виносити вирок власній долі. В наступному році все може змінитися на краще.

 • Любовний гороскоп. У сімейному житті Козерога великих змін не передбачається. Міцні обійми другої половинки допоможуть компенсувати гіркоту від провалу в бізнесі.
 • Aquarius-icon Водолій. Революційний дух, що живе у представників знаку, знайде вірного покровителя в особі господаря року – Півня. Віртуозний розум і здатність на рішучі вчинки допоможуть наповнити скарбничку досягнень непоганими дивідендами. У цьому році слід приділити увагу персональних проектів, мають великий шанс бути успішно реалізованими. Допомога друзів і компаньйонів не буде зайвою.

 • Любовний гороскоп. Вільна натура Водолія не вміщається у вузькі рамки правил сімейного життя. Несподівано виникла любовна зв'язок змусить прибрати з дороги старі відносини, забути про вірність і подружній обов'язок. Одиноким Водолієм випаде можливість знайти супутника життя в середині року.
 • Pisces-icon Риби. Рік Півня не відповість на їх підвищені очікування. Лінива споглядальність, притаманна знаку, який не дозволить гармонійно вписатися в динамічний час. До роздачі подарунків від покровителя року Риба прийде останньої. Страх не впоратися з роботою, і підвести ділового партнера, може спровокувати кризу кар'єрного зростання.

 • Любовний гороскоп. Консерватизм мислення і прихильність традиціям не дозволять Рибам відплисти в сторону нових відносин. Втома від сімейних негараздів може негативно позначитися на здоров'ї.
 • Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...