Новий рік 2017 в Білорусії - все для Нового року 2017

Новый год 2017 в Белоруссии

ЗМІСТ

 • Яскраві та привабливі тури в Білорусію на Новий рік
 • Чому Білорусія, або розумний, недорогий вибір
 • Переваги відпочинку на Новий рік в Білорусії
 • Відвідування новорічного Мінська
 • Відвідайте доступні екскурсії
 • Раннє бронювання турів онлайн
 • Яскраві та привабливі тури в Білорусію на Новий рік

  Бажаєте спробувати якісний відпочинок в Білорусії на Новий рік 2017? Можете не сумніватися, регіон вами був обраний правильно, незважаючи на всі упередження. Чому це так, буде розглянуто трохи нижче, а також представлені унікальні варіанти проведення свята в зазначеній країні, специфіка святкування і описані багаторічні традиції.

  Чому Білорусія, або розумний, недорогий вибір

  Аналізуючи, які вибрати тури на новорічні канікули, в майбутній 2017 рік, на розум приходять такі популярні країни як Туреччина, Болгарія, Єгипет. Однак, це досить витратний варіант, адже провести відпочинок можна куди комфортніше, простіше і доступніше, якщо відвідати Білорусь, здатну на дві-три тижні запропонувати справжню казку, з усіма її приємними моментами. До того ж це дуже недорого і за місцем прибуття на вас чекають розташовані доброзичливо до гостей місцеві жителі, готові дозволити відчути себе справжнім білорусом, незалежно від того, наскільки далеко проживає людина. Країна ж по праву може пишатися своїм сільським господарством, і по прибутті на відпочинок в ці місця ви, безсумнівно, зможете спробувати натуральні продукти, оцінити весь їхній смак і чистоту.


  Переваги відпочинку на Новий рік в Білорусії

  Новый год 2017 в Белоруссии

  Настав час розповісти про всі переваги, які належить оцінити потенційного відпочиваючого, якщо він обере Новий рік Білорусію, а якщо ще й візьмете з собою сім'ю, можете бути впевнені, що всі залишаться в неодмінному захваті від такого проведення часу. Розглянемо наступні переваги:

 • Для того, щоб купити путівки і відвідати регіон, немає необхідності в оформленні спеціальної візи, для жителів Росії в Білорусі відкриті двері і доступ, можна не переживати з приводу неможливості прибуття в країну.
 • Можна зручно зняти будиночок в нічим не відрізняються від російських, кліматичних умовах. Приміром, якщо ви захочете відвідати той самий Єгипет, належить відчути на собі різкий стрибок температури, часом настільки категоричний, що ви сідаєте в літак при показниках мінус десять градусів, а вийдете при двадцяти п'яти градусах плюс. Незалежно від того, які були обрані санаторії в Білорусії, можете не сумніватися, у регіоні температура цієї зими буде варіюватися в межах від мінус 5 до плюс 5 градусів.
 • Як окремі бази відпочинку, так і цілі населені пункти захищені унікальними за своїми параметрами і властивостями лісами. Приміром, ви зможете без проблем погуляти по вражаючим хвойним, або ж березовим лісам, відчувши всю красу природи тутешніх місць і сповна насолодившись її пишністю. А уявіть, як можна відпочити, якщо, приміром, орендувати котеджі в цьому казково красивому місці, та ще й на вигідних для себе умовах.
 • До речі про вигоду, ціни на такі тури дуже привабливі, що дозволить без проблем відвідати безліч найбільш історично значущих місць регіону і при цьому цілком вдало відпочити, адже все тут розташовує до гідного проведення часу. Цінова політика вигідніше, ніж на аналогічні путівки в європейські країни, навіть вважаються самими доступними Єгипет, Туреччину.
 • Відвідування новорічного Мінська

  Якщо вирішили провести в цьому місці Новий рік, неодмінно зверніть увагу на відпочинок в столиці, Мінську. Городяни дуже люблять цей дивовижний свято і завжди намагаються відзначати його з розмахом цієї білоруської душі. На вулицях ви неодмінно побачите майстерно прикрашені вітрини магазинів, а зайшовши всередину, скуштуєте смачні солодощі та частування. У готелях ж все включено, так що можна абсолютно не турбуватися щодо необхідності робити додаткові витрати, гроші на кишенькові витрати найкраще витратити на сувеніри та подарунки близьким.

  Новый год 2017 в Белоруссии. Отдых зимой, ранее бронирование новогодних туров

  Так, не забудьте відвідати Національну бібліотеку, в зимовий час вона виглядає найбільш урочисто, даруючи унікальну можливість всім насолодитися цим видовищем. Фактично нічим не відрізняється від Європи центральна частина міста, з її неповторними старовинними спорудами, наповненими подихами традиційної архітектури. До того ж, на вулицях столиці ви будете почувати себе в цілковитій безпеці, адже за порядком невтомно стежить міліція, попереджаючи можливі проблеми і правопорушення. Але, тим не менш, не варто перебирати з вживанням алкогольними напоями, так як шкода від них все ж таки відчутний.

  Відвідайте доступні екскурсії

  Навіть якщо вами було зроблено раніше бронювання, не варто забувати про розважальній програмі. Яскравим прикладом у даному разі стануть різноманітні екскурсії та новорічні програми, в яких належить пізнати місто ще кращим і спробувати побачити його в дещо іншому ракурсі. Як варіант, можна відвідати архітектурні пам'ятки, розташовані в Несвіжі і Світі, де зібрані справжні шедеври, гідні вашої пильної уваги. Якщо ж кращою є природа в зимовий період, тоді саме час звернути увагу на озеро Нарочь, де, приміром, свої ворота відкриває музей «Дидутки». Особливо привабливими в це казкове зимовий час виглядають численні замки, які можна зустріти також і в Гродно, ще одному дивовижному регіоні Білорусії. В результаті, такий організований відпочинок в новому місці запам'ятається на тривалий час і принесе користь для всіх улюблених членів сім'ї.

  Раннє бронювання турів онлайн  Booking.com


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: