ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 ДІВА - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Гороскоп 2017 ДЕВА

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз
 • Гороскоп. Жінки
 • Гороскоп. Чоловіки
 • Любовний гороскоп
 • Гороскоп здоров'я
 • Практичним і обережним Дівам Гороскоп 2017 передбачає можливість спалаху несподіваного для них авантюризму і захоплення невідомими раніше заняттями. Звичайно, чекати у рік Вогняного Півня таких пертурбацій цілком закономірно, але прохолодні Діви можуть втратити спокій і зробити необдумані кроки. Щоб убезпечити себе, представникам цього знаку слід не втрачати зв'язок із Землею. Розглянемо ризики докладніше.

  Дата народження 24.08 – 23.09
  Стихія земля
  Вплив небесних сил Меркурій
  Символ діва, куб, колоски в руках
  Кольори жовтий, синій, білий, зелений, фіолетовий
  Дорогоцінні камені агат, яшма, нефрит, гіацинт, сердолік, сапфір, малахіт, смарагд, топаз, мармур
  Талісмани коник, астра
  Квіти астра, червоні маки, гвоздика, лілія, маргаритка, хризантема,
  Дерева дуб, вільха, верба, сосна, липа
  Сприятливі числа 3, 5, 6,12, 20, 27

  Загальний прогноз

  Отже, в 2017 році для Дів існує небезпека зламати звичний хід речей і піддати загрозі усталені відносини і в сімейному житті, і на роботі. Може бути, для представників будь-якого іншого знака така ситуація сприятлива, але тільки не для Дів. Головне для них – перемога здорового глузду, тверезість і розважливість у всьому. Вони трудоголіки, що вимагають точності в роботі, відповідальності та старанності як від себе, так і своїх товаришів по службі. Найменше порушення ритму роботи, відступ від графіка, можуть позбавити їх спокою і навіть упевненості в правильному пристрої буття. Створювати порядок з хаосу – їхнє улюблене заняття. Якщо пам'ятати про це – підступи Півня закінчаться нічим, а скепсис, властивий Дівам, примирить їх з непослідовністю східного знака.  Павло Глоба бачить небезпеку для представників цього знака в майбутньому році в нехарактерних для них романтичні пригоди. Любовні пригоди зруйнують наявні відносини, а також завдадуть шкоди здоров'ю. Нестабільність, втрата контролю над собою та своїми почуттями боляче ранять критичних Дів і можуть позбавити їх віри в себе.

  Гороскоп 2017 ДЕВА

  Пунктуальність, переходить в занудство; надмірна педантичність можуть привести до конфліктів на роботі – так вважає Василина Володіна. Зворотна сторона педантичності – роздратованість. Всі, хто не зможе задовольнити претензії Дів, можуть викликати у них неприйняття, нищівну критику і, як наслідок, неминуча напруга, знижена працездатність. Для досягнення фінансового благополуччя Василина Володіна радить ставити чіткі цілі і не пред'являти завищені вимоги до близьких.

  2017 рік для представників цього земного знака буде спокійним і розміреним, якщо вони зможуть приборкати нервозність і відкинути провокації Півня. Важливо правильно розподілити свої сили і не гнатися за примарними химерами. У цьому році слід прислухатися до своєї інтуїції, що, правда, не в звичаї у раціональних Дів. Не витрачатися, але і не бути занадто меркантильними.

  Гороскоп. Жінки

  Жінки-Діви – стримані, навіть холодні. Їх гострий розум помічає недоліки оточуючих, а не менш гострий язичок не сповільнить висміяти їх.

  Початок 2017 року принесе прекрасним Дівам удачу і везіння; вона може змінити рід занять, місце проживання, свій імідж, і зірки будуть сприяти їм.

  Друге півріччя представницям цього знаку слід присвятити себе родині, особливо дітям. Якщо у Діви є сини у віці 10-14 років, вона обов'язково повинна стати їм подругою, якій вони могли б довірити свої таємниці і переживання.

  Гороскоп. Чоловіки

  Чоловіки-Діви – приземлені, дуже уважні до дрібниць люди. У першому півріччі майбутнього року їм слід дбайливо ставитися до грошей – несподівані витрати середини літа можуть похитнути фінансову стабільність. З приходом осені чоловікам-Дівам доведеться взяти ініціативу в свої руки і зробити кілька рішучих кроків. Якщо ж змінити хід речей не вийти, важливо закласти фундамент для майбутніх змін, якими б небезпечними вони не здавалися. Головне, що повинні пам'ятати представники цього знака, – тільки стратегічну далекоглядність і тактична рішучість і цілеспрямованість принесуть успіх.

  Гороскоп для Дев на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Любовний гороскоп

  Попередження Павла Глоби про небезпеку любовних пригод поза сім'ї повинно направити Дів в русло родинних відносин. У 2017 році, як ніколи раніше, для них буде важливо мати міцну сім'ю і заявити про себе як доброму, турботливому родича.

  Самотні Діви притягнутий до себе потрібних людей, і станеться це, найімовірніше, з січня по квітень місяць, а в цілому любовний гороскоп цього знака на 2017 рік досить суперечливим. З одного боку, стримані Діви будуть цуратися знаків уваги протилежної статі, а з іншого – готові пуститися у всі тяжкі. У такій заплутаній ситуації необхідно довіритися думку друзів і колег, попросить поради у родичів.

  Для сімейних Дів важливо зберегти теплі і довірчі відносини з другою половинкою, притому основна «робота» ляже саме на них.

  Втім, любовний гороскоп Василини Володіної більш оптимістичний: вона вважає, що в любовній сфері Дів чекають тільки приємні зміни.

  Гороскоп здоров'я

  Діви мають струнку і витончену конституцію. Вони люблять доглядати за собою, стежити за здоров'ям. Тим не менш, в 2017 році їм можуть загрожувати:

 • хвороби кишечника;
 • неврастенія;
 • розлади пам'яті;
 • неврози;
 • отруєння.
 • Діви – самий працьовитий знак зодіаку, тому для них важливо дотримуватися режиму праці та відпочинку, дотримуватися дієти.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...