Ідеї новорічних подарунків корпоративним клієнтам

Ідеї новорічних подарунків корпоративним клієнтам

Роблячи подарунок своїм клієнтам, ви одночасно висловити подяку і свою симпатію до них, а також нагадуєте про себе.


Можна сказати по-іншому, такого роду презенти - хороша реклама.Однак, для того щоб вона працювала, подарунок повинен бути цікавим і виділятися на тлі конкурентів.


Так які ж подарунки клієнтам на Новий рік вважаються кращими.


Подарунки персоналу


Якщо такі подарунки робляться для персоналу власної фірми, вони сприяють підвищенню командного духу, здатні поліпшити настрій і, звичайно ж, імідж начальника підвищується відразу на кілька пунктів. У свою чергу, зробити подарунки для працівників компанії, з якою ви співпрацюєте, означає підняти впізнаваність вашого бренду і нагадати їм про вашу фірму.


Що дарувати?


Не купуйте занадто дорогих подарунків для персоналу на Новий рік. Вони робляться для того, щоб показати ваше ставлення до їхньої праці. Таких подарунків вам буде потрібно багато. Насамперед, можна подарувати необхідні приладдя, канцелярських товарів: ручка, візитниця або ж щоденник. Варіантів може бути безліч, так як в офісі такого роду речі користуються великою популярністю. Гарним подарунком стане флешка, на якій буде зображено логотип компанії. У разі, якщо бізнес пов'язаний з фінансовою сферою, подаруйте оригінальний калькулятор.


Звичайно, можна зробити більш душевний подарунок. Наприклад, чашку для кави (в офісах часто губляться такого роду приналежності). Хорошим варіантом стане рамка, де працівник може розмістити фотографію своїх близьких.


Якщо фірма часто виїжджає на природу або інші заходи, замовте куртки, футболки, а також кепки з символікою фірми.


Такого роду подарунки не будуть коштувати дуже дорого, але при цьому справити потрібне враження на співробітників.


Не розглядайте в якості подарунка гроші. Спочатку люди зрадіють, а згодом будуть думати, що це премія або додаток до заробітної плати. Гроші здатні підняти настрій будь-кому, але такими подарунками ви тільки погіршите відношення між вами і співробітниками.


Якщо у вас є ідея презент у вигляді аксесуара з символікою фірми, добре обдумайте це. Наприклад, відмінним варіантом стане: • косметичка;

 • чохол для мобільного;

 • рюкзак для спортивної форми.


Не варто дарувати краватки або жіночі шарфи - не кожен співробітник захоче носити такого роду аксесуар.


Подарунки керівникам


Слід дарувати таку річ, яка підкреслить статус людини. Зазвичай це щось дороге і солідне. Якщо подарувати просту і недорогу річ, існує ймовірність, що ви скривдите людини і він буде думати, що його не сприймають серйозно. У таких випадках дуже важливо дотримувати всі правила бізнес-етикету.


Подарунок, зроблений керівнику компанії, допоможе вам зміцнити ваші відносини і, як варіант, допоможе при укладенні важливих контрактів. Такий подарунок не можна розцінювати як рекламу вашої компанії. Це статусний сувенір.Презент відрізняється від тих, які дарують простим працівникам. Він повинен мати більш особисті і ексклюзивні риси. Буде дуже до речі, якщо ви дізнаєтеся про хобі і захоплення людини. Якщо ваш партнер захоплюється подорожами, він зрадіє дорогому несессеру. Також непогано буде виглядати, в якості подарунка, дорожній набір, поміщений в елегантний шкіряний футляр. Захопленому мистецтвом, до речі доведеться колекційний диск або ж художній альбом. Любителю вин подаруйте набір кришталевих келихів.


що подарувати клієнтам на новий рік 2015
новорічні подарунки корпоративним клієнтам
подарунок керівникові на новий рік 2015
подарунки клієнтам на новий рік

майже Безпрограшним варіантом для будь-якого керівника буде: • сервіз для чаю або кави, виконаний з якісного фарфору;

 • настільні годинники;

 • стильна ваза;

 • срібна рамка для фотографій;

 • дорога ручка.


Якщо хочете бути оригінальним, зробіть подарунок у вигляді настільної астролябії або зробленого «під старовину» глобуса.


Навіть не думайте дарувати бізнес-леді косметику або ж прикраси. Такі подарунки є занадто інтимними. Їх можуть прийняти як подарунок, що містить натяк. Також не даруйте жінкам спиртне та аксесуари пов'язані з курінням.


Не варто підносити великі предмети. Кабінет вашого партнера може бути не розрахований під такого роду речі, як в плані вільного місця, так і в плані інтер'єру.


Вибираючи подарунок для вашого партнера, не заходьте у магазини приколів, так як смішний подарунок на Новий рік можуть не зрозуміти або навіть прийняти за образу.


ідеї подарунків клієнтам на новий рік
оригінальні подарунки клієнтам
новорічні подарунки для корпоративних клієнтів
подарунки клієнтам з логотипом на новий рік

Подарунки важливим ВІП-клієнтам


Щоб підвищити лояльність постійних клієнтів вашої фірми, можна зробити невеличкий подарунок. Їх не варто робити настільки дорогими, як для бізнес-партнерів. Однак, вибір речі повинен залежати від діяльності вашої фірми. Не сильно і заощаджуйте - клієнти повинні відчувати як вони важливі для вас.


Такі подарунки підвищують мотивацію взаємної діяльності між вами і клієнтами, і закладають фундамент для продовження співпраці. Вони залежать від діяльності фірми. Можна, втім, зробити стандартний подарунок - канцелярські приналежності або рамку для фотографії.


Однак, кращим варіантом стане подарунок, який пов'язаний з товарами та послугами, що надає ваша фірма. Якщо ваша компанія виробляє косметику, подаруйте її набір у красивій брендового упаковці. Для власників салонів автомобілів хорошим варіантом буде подарувати своїм клієнтам моделі авто. Власники спортклубів можуть порадувати своїх клієнтів крокомірами або плеєрами. Клієнтам туристичної фірми добре буде подарувати гарні валізи.


Не варто економити на подарунках. Розраховуйте вартість презенту, виходячи з вартості послуг вашої фірми - чим вони дорожчі, тим і подарунок повинен бути соліднішим.


Оригінальні подарунки корпоративним клієнтам


Можна відійти від канонів і зробити оригінальний подарунок на Новий рік. Зверніть увагу на сучасні технології. Хороший варіант - пристрої, що працюють від USB: вентилятор, підігрів чашки, лазерна указка, міні-новорічна ялинка і т. д.


Якщо фінанси обмежені, придивіться до антистресовим іграшкам, які виконані зі спіненого каучуку. Так, кожен з нас протягом усього життя залишається дитиною в душі, подарувати іграшку буде відмінною ідеєю. Подаруйте якусь настільну гру або ж фрісбі - оригінально і запам'ятається надовго.


подарунки віп клієнтам
подарунок клієнту на нг 2015
креативні подарунки клієнтам
vip подарунки клієнтам

Зверніть увагу на речі, що реагують на температуру або сонячне світло. Вельми оригінальні і термосувениры - штучки, зроблені з матеріалів, які реагують на зміну температури або сонячне світло. Тут варіантів багато: • термокостер (починає працювати тільки, якщо на ньому розміщують холодну чашку);

 • термоложка (показує температуру напою);

 • браслет з індикатором ультрафіолету (підказує, коли слід намазати тіло кремом від засмаги) і т. д.Не думайте про вибір подарунка, як про черговий обов'язки. Отримайте задоволення, включивши свою фантазію, і трохи пориньте в дитинство.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: