ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 СТРІЛЕЦЬ - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Гороскоп 2017 СТРЕЛЕЦ

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз для Стрільців на 2017 рік
 • Гороскоп на 2017 рік. Жінки-Стрільці
 • Гороскоп на 2017 рік. Чоловіки-Стрільці
 • Любовний гороскоп на 2017 рік
 • Гороскоп здоров'я
 • Гороскоп на 2017 рік для Стрільців відкриває представникам цього цілеспрямованого знака зодіаку нові горизонти: Вогненний Півень підтримає їх починання – адже обидва символи наповнені енергією вогню і до того ж філософи. А ще короткозорий Півень навчить масштабного Стрільця цінувати і досягати невеликі і скромні цілі, хоча це і не в характері амбітного стрілка.

  Дата народження 23.11 – 21.12
  Стихія вогонь
  Вплив небесних сил Юпітер
  Символ кентавр-стрілець, вершник на коні, зірки, жезл
  Кольори синій, ультрамариновий, червоний, фіолетовий
  Дорогоцінні камені аметист, смарагд, сапфір, гранат, рубін
  Талісмани саламандра, підкова, скарабей
  Квіти гвоздика, герань, лаванда, нарцис
  Дерева пальма, кипарис, лавр, граб
  Сприятливі дні 3, 4, 9

  Загальний прогноз для Стрільців на 2017 рік

  Міцний, грунтовний, відкритий світу знак наділяє своїх представників енергією творення і відкриття нових знань, особливо філософських. Гармонійне поєднання енергетичного потенціалу і життєвого оптимізму обдаровує цей знак нищівним чарівністю та харизмою лідера. Представники знаку усміхнені, миролюбні і дуже часто душа компанії. Єдиний їх недолік – ігнорування нагальних проблем, що може обернутися сніговим комом невирішених життєвих завдань. Також Стрільцям властивий комплекс «всезнайки» – вони не тільки самі прагнуть бути авторитетом у всьому, але і перетворюються в догматиків, чтущих авторитетне слово і думка.



  Павло Глоба упевнений, що майбутній рік принесе цим везунчикам за життя приємні сюрпризи, але все ж їм не слід пускати фінансові питання на самоплив. Інакше є небезпека до середини року опинитися на мілині. Більш того, 2017 рік – час, коли варто ризикнути і вкласти гроші в проект, що очікує втілення вже кілька років. Стрілець, що має властивість не помічати іноді очевидного, буде винагороджений приємними дивідендами і компенсацією витрат.

  Василина Володіна також впевнена, що прийдешній рік стане для Стрільців часом великих звершень. Головне – дотримуватися балансу між суспільним і особистим життям. Завзяття в роботі буде помічена начальством і винагороджено підвищенням зарплати і кар'єрним зростанням, а в сімейних відносинах настане гармонія.

  Гороскоп 2017 СТРЕЛЕЦ

  Активність знака, його життєва сила перетворюються в майбутньому році в енергію творчості, дає нове знання і розкриває таємниці життя.

  Для багатьох Стрільців 2017 рік стане часом рішучих кроків і дій, але варто пам'ятати – увага до деталей запобігає помилки і додає впевненості. Прагнення допомагати і навчати інших може перетворитися у створення освітніх проектів та інтегрованих курсів.

  Багато представників цього чарівного знака – публічні люди. У майбутньому році їм варто утриматися від дешевого піару та марних пліток.

  Гороскоп на 2017 рік. Жінки-Стрільці

  Жінка-Стрілець – одна з найбільш сексуальних жіночих типів. Поєднання оптимізму, життєвої сили і лідерських якостей привертає до неї багатьох шанувальників, але зароджує насіння майбутніх конфліктів, якщо партнер не зможе під час підтримати і зрозуміти її.

  Яскраві, амбітні жінки-стрілки перетворюються у снайперів, якщо перед ними гідні чоловіки. У любові вони активні й заповзятливі. Але їх метою не є тихе любовне гніздечко і чоловік-домосід. Сім'я для них – фундамент життєвих звершень і ресурс енергії. Вони вибирають чоловіка-соратника, здатного до рішучих змін і ризикованих кроків.

  Василина Володіна радить жінкам-Стрільцям в майбутньому році максимально реалізувати свій творчий потенціал, адже ще не скоро зірки зійдуться подібним чином. Крім творчої реалізації, організація художніх шкіл та інших проектів, принесе масу задоволення і фінансові надходження.

  Гороскоп на 2017 рік. Чоловіки-Стрільці

  Чоловік-Стрільці – приємне поєднання зовнішнього лиску, душевної глибини і професійних амбіцій. Єдине, що ускладнює їх життя – це надмірний ідеалізм. Якщо чоловік-Стрілець поставив собі за мету, але не зміг досягти її, то його життя і життя його близьких перетворюється в болісний марафон за нездійсненною химерою.

  Гороскоп 2017 Стрілець попереджає: у майбутньому році чоловікам-Стрільцям необхідно не просто сконцентруватися на роботі, а піти в неї цілком. Так, це може бути важко або, що набагато складніше перенести представникам цього творчого знака, нудно, але вибору немає – або гарантовані бариші, чи безгрошів'я. Можливо, ідеаліст-Стрілець легко перенесе відсутність грошового еквівалента, але його близькі нагадають йому про необхідність фінансових витрат.

  Гороскоп для Стрельцов на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  Стрільці велелюбні. Життєва енергія і харизма, чарівність і емпатія забезпечують представників цього знака множиною партнерів. Тим складніше з вибором і почуттям впевненості у майбутньому дні.

  Артистичні Стрільці перетворюють любов у вишуканий перфоманс, забуваючи про почуття відповідальності і сімейний обов'язок. Але не так буде в майбутньому році.

  Любовний гороскоп на 2017 рік свідчить, що цей період – час створення міцних сімей і тривалих відносин. Вічно сімейний Півник допоможе знайти щасливим Стрільцям другу половинку або знайти вихід із подружніх конфліктів сімейним стрільцям.

  Гороскоп здоров'я

  Оптимістичні Стрільці володіють міцним здоров'ям, але і у них є слабкі місця. У 2017 році їм варто звернути увагу на:

 • печінка. Всі печінкові недуги – гепатити, цирози, холецистити – можуть спіткати представників цього знака;
 • защемлення сідничного нерва і інші проблеми з тазом і стегнами;
 • судинні захворювання.
 • Головне для підтримки гарного самопочуття Стрільця – наявність життєвої мети.

  Гороскоп 2017 Стрілець попереджає представників цього знака: не можна ігнорувати дрібні деталі, адже можна пропустити головне.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:  



  -
  загрузка...