Астрологічний Альманах - Любов 12 знаків Зодіаку

Це стаття присвячена астрологічним альманаху, в якому описано як реагують на любов різні знаки зодіаку.


Овни здатні швидко закохуватися, але і також швидко перегорить, якщо їм довго не відповідати взаємністю. Вони не люблять довго чекати, відразу беруть бика за роги. Дуже стрімкі в любовних відносинах, нетерплячі, їм треба все і відразу. Овни легко погоджуються на шлюби, зате розлучення від них практично не домогтися.


Подарок на новый год


Тельці - це романтичні натури, вони довго придивляються до партнера, любов з першого погляду, це не про них. Їм потрібні розмірені, романтичні відносини, в спокійній, затишній обстановці. Зустрічатися вони можуть з партнером протягом декількох років, перш, ніж зважитися на який-небудь відповідальний крок. Тельці віддають перевагу ретельно зважувати всі за і проти, тільки після цього можливий шлюб.


Подарок на Новый Год


Близнюкам потрібні цікаві та інтелектуальні партнери, з якими можна добре провести час. Вони непостійні, їх важко утримати на місці. У сексі люблять свободу і експерименти, вони-хороші коханці, турботливі й уважні. Якщо вирішуються на шлюб, сім'я для них понад усе. Їх потрібно постійно дивувати і зацікавлювати, тоді є шанс побудувати з ними сімейні відносини.


Подарок на Новый год


Ракам потрібен захист, любов і турбота, тоді вони вам повірять і можливо погодяться на шлюб. Вони розбірливі у виборі партнера, причому найбільше їх хвилюють людські якості, ніж сексуальні. Раки можуть бути дуже хорошими коханцями, але при цьому поганими дружинами або чоловіками. Вони люблять романтику і ніжність, розслаблення і розкріпачення.


Подарок на новый год


Леви є відданими партнерами, він не люблять зради. Якщо людина їм подобається, то вони підуть з ним за життя до кінця. Леви довго вибирають партнерів, звертаючи увагу в першу чергу на компліменти й увагу, турботу і захоплення, тільки після повної впевненості у партнері вони йдуть на шлюб. Розлучень вони не приймають, тільки вже в крайньому випадку. Їм потрібні довірчі, міцні сімейні узи на все життя.


Подарок на Новый год


Діви люблять розумних партнерів, з якими цікаво підтримати бесіду. Їм потрібні акуратні, з хорошими манерами співрозмовники. Діви дуже бридливі, тому довго будуть вибирати собі партнера. Секс у них на другому плані, головне, щоб чоловік був розумний, бездоганно одягнений і приємно пахнув. У цьому випадку, у вас є всі шанси домогтися взаємності.


Подарок на Новый год


Терезам потрібна романтика, затишок, облаштований побут. Вони люблять розкіш і стиль, ніколи не будуть зустрічатися з неохайним і грубим партнером. Вони ретельно вибирають другу половинку, з якою мають намір прожити все життя. Зради вони не сприймають, тому будуть вірними і турботливими дружинами.


Подарок на Новый год


Скорпіони пристрасні натури, їм потрібен вогонь і бурхлива стихія у відносинах з партнерами. Вони прекрасні коханці, знають, як доставити задоволення партнеру. Зате скорпіони великі ревнивці, завжди підозрюють в чомусь другу половинку. З ними як на війні, вічний бій. Зопалу можуть наламати багато дров, їм не можна давати ні найменшого приводу для підозр.


Подарок на Новый год


Стрільці темпераментні коханці, вони дуже влюбливі, готові відразу ж бігти під вінець. Вони також здатні і швидко згаснути до партнера, на їх вік доводиться багато розлучень. Вони біжать за життя, їм потрібно встигнути скрізь, романтика в сексі не для них. Стрільці намагаються зрозуміти партнера, підтримати, доставити йому задоволення до тих пір, поки він їм цікавий, далі вони просто йдуть або на сторону, або біжать розлучатися.


Подарок на Новый год


Козероги дуже вибагливі в сексі, їм потрібен хороший, розумний, красивий і романтичний партнер. Вибирати його козероги готові довго, тільки повна впевненість у партнері може привести їх в Загс. На їх вік доводиться мало розлучень, так як вибирають партнера вони на все життя, а потім починають вести розмірений, спокійний спосіб життя.


Подарок на Новый год


Водоліям потрібен в першу чергу друг, а потім коханець. Вони не ревниві і не дають приводу самі, тим більше, що не люблять міняти партнерів. Вони зустрічають людину по одягу, а вже потім звертають увагу на розум. Для них головне відданість і турбота, вони відплатять вам тим же. В шлюбі йдуть до кінця, прагнуть зберегти сімейні узи на все життя.


Подарок на Новый год


Риби пливуть за течією, їм потрібна романтика, ніжність і турбота. Якщо їх цим обдарувати, то вони нічого навколо не будуть помічати. Тільки явно виражені зради можуть вивести їх з себе. Як правило, риби терплячі і на все закривають очі. Це ідеальні сексуальні партнери і друзі, вони завжди підтримають вашу сторону.


подарок на новый год


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: