ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік

Рекламний блок

clock-horoscope
У 2017 році естафетну паличку покровителя всієї людства з лапок Червоної Мавпи прийме в свої розкішні крила Червоний Вогняний Півень. В Китаї цю харизматичну і непокірну птицю вважають символом п'яти чеснот і приписують їй такі якості, як мужність, доброта, вірність, доброзичливість, гідність, щирість і відвертість. Гороскоп 2017 каже, що своє заступництво горда пташка подарує відкритим, сміливим і трохи навіженим людям, які не побояться виділитися з натовпу і привернути до себе увагу будь-якими доступними способами, нехай навіть безглуздими і дивними на перший погляд.

Складаючи гороскоп 2017 астрологи в один голос стверджують, що цей рік буде цікавим і успішним майже для всіх знаків Зодіаку. Певні складності він принесе тільки тим, хто не зможе дотриматися гармонійний баланс між роботою і особистим життям. Зате ініціативні та активні люди, що спираються на підтримку близьких, доб'ється всього, чого захочуть.


Загальний гороскоп на 2017 рік за знаками Зодіаку

Aries-icon У першій половині 2017 року в Овнів буде чимало проблем. Спроби пристосуватися до взбалмошному характером Півня не відразу увінчаються успіхом і доставлять деяке занепокоєння. Нейтралізувати негативні моменти зможе тільки всебічна підтримка друзів і близьких, тому Овнам доведеться серйозно подумати над своєю поведінкою і стати трішки лояльніше і ніжніше до людей, що знаходяться поруч. Тоді справи підуть в гору і принесуть бажані дивіденди. Друга половина року буде легше і простіше, а в листопаді-грудні проблеми і зовсім зникнуть з усіх сфер діяльності впертих бичків.
Taurus-icon Тельців чекає тихий, спокійний і гармонійний період життя, не затьмарений складнощами і глобальними перепадами настроїв. Представники знака, які страждають від невпевненості в собі, несподівано виявляться в центрі цікавих подій, які докорінно змінять своє світосприйняття і зроблять корисні для себе висновки з ситуації, що склалася. Цей цінний багаж знань дозволить міцніше стати на ноги і чіткіше усвідомити свої цілі. Люди, що переживають конфлікти з рідними і другими половинками, отримають другий шанс на щастя і зможуть виправити навіть, здавалося б, вже непоправної ситуацію. Головне – знайти в собі сили і публічно визнати власні помилки.
Gemini-icon Близнюкам для досягнення успіху знадобиться проявити максимум такту й уваги до оточуючих. Не варто створювати конфлікт на порожньому місці і висмоктувати проблему з пальця. Дружнє розташування друзів, сім'ї і колег по роботі принесе набагато більше користі, ніж постійні сварки, скандали і з'ясування стосунків на підвищених тонах. Чим більше союзників вдасться залучити на свою сторону, тим простіше буде реалізувати самі фантастичні та незвичайні проекти.
Cancer-icon Ракам потрібно стати справжніми дипломатами: завжди тримати себе в руках, не піддаватися на провокації, не вступати в суперечки і максимально тверезо оцінювати все, що відбувається навколо. Кризових моментів уникнути не вдасться, багато проблеми потребують миттєвого рішення, але не спонтанного, а зваженого і холодного. Тому до кінця року розслабитися не вийде. Цейтнот і напруженість полегшать відпочинок з сім'єю, спілкування з улюбленими людьми і здатність у всьому бачити не тільки негативні, але і позитивні сторони.
Leo-icon Львів чекає прекрасний період життя, повний успіхів і удач. Найактивнішим представникам знака навіть вдасться серйозно просунутися по кар'єрних сходах і зайняти солідну, високооплачувану посаду. У грошах особливого недоліку відчуватися не буде, однак, доведеться все ж порівнювати витрати з реальними доходами. Представників знаку, що бажають створити сім'ю виключно на основі розрахунків, чекає багато розчарувань. А ось тим, хто керується щирими почуттями і вибором серця, любовний гороскоп обіцяє величезне щастя, благополуччя і повне взаєморозуміння з партнером.
Virgo-icon Дівам астрологи радять у 2017 році трохи знизити планку і стати менш вимогливими до оточуючих. Так, друзі та рідні недосконалі, іноді допускають помилки і ведуть себе не так, як хотілося б, але таке життя. А щоб світ навколо почав змінюватися, насамперед потрібно більш критично поглянути на себе і постаратися взяти близьких такими, які вони є. Якщо ці тези усвідомити не вдасться, клубок проблем розростеться і впоратися з ним буде практично неможливо. Зате витриманість і терпимість допоможуть згладити частина гострих кутів і зроблять ситуацію менш критичною.
Libra-icon Терезам слід бути вкрай обережними з новими знайомими. Повністю уникати їх не потрібно, адже в майбутньому відіграють важливу роль. Але фільтрувати людей, що намагаються набитися в друзі, варто дуже уважно. Відверті бесіди можна вести тільки з найближчими друзями або членами сім'ї, а з малознайомими «товаришами» слизьких тим краще взагалі не торкатися. У справах рекомендується керуватися тільки власною вигодою, шукати прості шляхи вирішення питань і суворо присікати всі спроби нав'язування чужої думки. Можлива зміна місця роботи або навіть професії пройде безболісно, а в майбутньому принесе вражаючий результат
Scorpio-icon Скорпіонам доведеться відмовитися від абстрактного мислення. Більш прагматичний погляд на життя допоможе уникнути багатьох пасток, підстроєних долею, і в підсумку приведе до бажаної мети. Але не варто ставити собі занадто амбітні завдання і намагатися реалізовувати надмірно глобальні проекти. 2017 рік не підходить для цих цілей. У сімейних справах потрібно озброїтися гнучкістю, дипломатичністю і терпимістю. В деяких випадках доведеться піти на істотні поступки другій половинці, але гарне ставлення і гармонія в будинку будуть заслуженою нагородою за всі поневіряння і моральні зусилля.
Sagittarius-icon Стрільці доб'ються успіху, якщо знайдуть у собі сили стати дещо серйозніше і суворіше. І в бізнесі, і в любові діяти знадобиться не зопалу або в запалі емоцій, а тільки після ретельного аналізу ситуації. Тоді відмінний результат не забариться прийти, причому, навіть у більшому обсязі, ніж очікувалося.
Capricorn-icon Для Козерогів, готових йти на угоди і компроміси, рік пройде легко і просто. А ось занадто принциповим громадянам, не готовим приймати чужу точку зору, доведеться досить важко. Вільні від сімейних уз представники знаку отримають шанс зустріти любов всього свого життя. Однак, успішний розвиток відносин відбудеться лише там, де обидві сторони чітко зрозуміють, що в почуттях необхідно не тільки брати, але й віддавати.
Aquarius-icon Якщо Водолії міцно візьмуть себе в руки, їм підкоряться самі круті вершини Дисципліна і чітке планування дій дадуть можливість легко отримати бажане, а нехлюйство і байдужість «спустять в унітаз» будь-які серйозні труди і зусилля. Впоратися з проблемами і труднощами допоможуть члени сім'ї і близькі друзі, але для цього доведеться з ними підтримувати постійний емоційний контакт.
Pisces-icon Рибам в 2017 році знадобиться забути про свою пристрасть маніпулювати людьми і спробувати домогтися чогось своїми власними силами. Не завадить і по-новому поглянути на відносини з оточуючими, подякувати колег і друзів за допомогу, стати трохи уважніше з близькими і перестати конфліктувати з батьками і дітьми. Самотні Риби зустрінуть свою любов. Вона швидко переросте у теплі, щирі, серйозні і дуже тривалі відносини, які з великим ступенем ймовірності закінчаться ЗАГСом і урочистій весільною церемонією.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...