ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 ТЕЛЕЦЬ - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Гороскоп 2017 - Телец

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз
 • Прогноз для Тельців жінок
 • Прогноз для чоловіків
 • Любовний гороскоп
 • Гороскоп здоров'я
 • Неспішний, практичний Тілець і задерикуватий Півень – пара протилежностей, але їх союз в майбутньому році буде плідним. Гороскоп Тільця на 2017 рік розкриває гармонію протиріч Землі і Вогню, прагматики та напору, укладених в цих знаках. Грунтовний Телець як ніколи відчує твердий ґрунт під ногами, а енергія Півня надасть йому додаткові сили. Однак зайва самовпевненість, властива Півневі, може похитнути всегдашнюю обережність цього знака.

  Дата народження 21.04 – 20.05
  Стихія Земля
  Вплив небесних сил Венера
  Символ бик
  Кольори синій, зелений, білий
  Несприятливі кольору червоний
  Дорогоцінні камені агат, малахіт, бірюза, смарагд, сапфір
  Талісмани золотий телець, сова
  Квіти конвалії, бузок, фіалка, волошка
  Дерева вільха, яблуня, ясен, дуб, каштан
  Сприятливі числа 2, 4, 6

  Загальний прогноз для знаку на 2017 рік

  Своєрідність прийдешнього року для знака визначає поєднання земного і вогняного почав. Тельці діловиті і заповзятливі, вони вміють заробляти і отримувати задоволення від життя.

  Спокійного, впевненого в собі Тільця навряд чи може вивести з рівноваги імпульсивна енергія Півня, але необхідність приймати швидкі, необдумані рішення в стані вибити його з накатаної колії. Гра випадку і несподівані повороти долі – ось що лякає прямолінійного і впертого «бичка». Необхідність діяти в незвичних обставинах змушує його нервувати, а страх зробити помилку вводить в ступор. І ось тут, як не дивно, Тельцю прийде на допомогу вогненний візаві. Розміреність земної знака, його укоріненість зміцняться амбітністю Півня, придає Тельцю політ думки і сміливість вчинків.  Гороскоп для Тельця на 2017 рік від Павла Глоби акцентує увагу на небезпеку непослідовності в прийнятті рішень. Головне – не придумувати собі проблем, щоб потім не вирішувати їх.

  Астролог Василина Володіна вважає, що Півень допоможе Тельцям вибрати найбільш важливі пріоритети, що призведе до глобальної переоцінки цінностей.

  Прогноз на 2017 рік для жінок

  Гороскоп 2017 - Телец

  2017 рік в долі жінок-Тельців зіграє роль каталізатора – всі випадкові люди і захоплення підуть з її життя, залишиться сьогодення і суттєве. Розгорнуться творчі здібності, реалізації яких заважали суєта і помилкові цілі. Але жінка-Телець повинна бути готовим до неприємних змін – може зруйнуватися шлюб, можливе звільнення з роботи. Проте ці обставини не зломлять представницю слабкої статі, а будуть сприйняті нею як умови для старту до нових цілей.

  Властива знаку надійність і грунтовність завжди привертає до них невпевнених або самотніх людей, а в майбутньому році ця особливість може стати фундаментом для створення власного бізнесу – психологічного центру, міні-готелі, притулку для бездомних тварин. На зміну звичного для Тельців егоцентризму може прийти альтруїзм, що особливо значимо для жінок-Тельців. Вони знайдуть у турботі про інших не тільки життєве покликання, але і отримають небувале насолоду від відчуття затребуваності.

  Прогноз на 2017 рік для чоловіків

  Чоловік-Телець – стаєр, він любить ставити віддалені цілі і з задоволенням досягає їх. На коротких дистанціях він швидко видихається і, як наслідок, втрачає віру в себе. 2017 рік зажадає від чоловіків рішучих дій. Щоб не виснажити себе надмірною активністю Тельцю слід вибудувати зважену тактику: чергувати активність з відпочинком, бути неспішним, але рухливим і мобільним. Звичайно, досягти такої рівноваги нелегко, але платою за зусилля буде стрімке кар'єрне зростання, фінансова спроможність. А властиві чоловікам-Тельцям відповідальність і витривалість, помножені на лідерські якості Півня, допоможуть їм у цьому.

  Павло Глоба пророкує чоловікам-Тельцям в кінці року негаразди на роботі. Щоб непорозуміння не переросли у відкритий конфлікт від Тельців буде потрібно максимальна зібраність і ділова хватка.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  Гороскоп для Тельца на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Планета цього знака – Венера. Йому притаманна здорова сексуальність, життєва сила, прагнення до чуттєвих задоволень. Телець велелюбний, але не романтичний. Приземленість цього знаку часто позбавляє любовні відносини трепетних і сентиментальних переживань, але гарантує стабільність і глибину почуттів.

  Закоханий Телець буде прагнути підкорити предмет пристрасті усіма засобами, і властиве йому завзятість призведе в результаті до бажаної мети.

  Телець – вірний чоловік, вибудовує шлюб з усією ретельністю і відповідальністю. Він надійний партнер, і союз з ним може тривати все життя. Прагнення до комфорту, красивих речей, творів мистецтва роблять його будинок затишним і тихою гаванню. По суті, любовний союз для Тельця – це можливість знайти спокій, а притаманна йому сексуальність не агресивна.

  Любовний гороскоп Василини Володіної радить Тільцям в 2017 році остерігатися романів з колегами по роботі, а сімейним «бикам» частіше влаштовувати свята своїм другим половинкам.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  Тельці схильні до простудних і шлункових захворювань, а характерне для них «накопичення» може призвести до ожиріння. Вогненний 2017 рік може загострити ці проблеми, особливо можливість хвороб дихальних шляхів.

  Щоб уникнути цього, необхідно:

 • проводити профілактику простудних захворювань;
 • правильне харчування;
 • загартовування;
 • уникати перевтоми;
 • заняття фітнесом;
 • залишити шкідливі звички.
 • На жаль, Тельці не люблять дотримуватися дієти, займатися спортом. Але вогненний Півень змусить їх бути більш активними і мобільними.

  2017 рік ставить перед знаком важливі завдання – у рік вогняного Півня стримані і повільні Тельці повинні навчитися ризикувати і не боятися змін. І тоді характерне для них впертість перетворюється в наполегливість у досягненні мети.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...