Гороскоп для малюків, школярів та їх батьків

Кожного зі знаків зодіаку притаманні певні риси. Ти завжди цікавимося тим, що нас очікує, який у нас характер і т. д. Як правило, інформація стосувалася завжди дорослого населення. У цій статті Ви познайомитеся з гороскопом для малюків, школярів і дорослих.


Овен. Подарок на Новый год


Діти.

Крихта-Овен зможе постояти за себе і дати відсіч будь-якому кривднику. Якщо ця дитина зможе допомогти комусь, то буде просто щасливий. Проштрафившись, він не буде приховувати своєї провини і візьме відповідальність за вчинок.

Овни-школярі приємно здивують педагогів оригінальними думками і відмінною логікою.


Батьки.

Дорослі Овни обов'язково захочуть опинитися в центрі уваги. Вони пустять в хід будь-які прийоми: зовнішній вигляд, інтелект і знання, а також щедрість. Багато Овни в цьому займуться благодійністю, на добру справу їм буде не шкода великих грошей.


Телець.Подарок на Новый год


Діти.

Крихта-Телець стане ніжним і чутливим. Він буде викликати у батьків безмежну ніжність і відповідати їм тим же. Успіхи і невдачі цей малюк буде переживати з однаковою гостротою, і вам доведеться частенько заспокоювати його добрими словами.

Тельці-школярі будуть уважно слухати пояснення вчителів і старанно працювати, а це означає, що у них є всі шанси добре завершити навчальний рік.


Батьки.

Дорослі Тельці щасливі: вони будуть переживати прекрасні моменти в сімейному житті. Ті ж, хто не пов'язаний узами шлюбу, можуть закохатися або ж стати для кого-то предметом обожнювання. У будь-якому випадку на любовному фронті у Тельців все буде в повному порядку.


Близнюки.Подарок на Новый год


Діти.

Маленький Близнюк стане надзвичайно допитливим, а його дотепні жарти будуть веселити оточуючих. Саме час вчити його читання і рахунку.

Близнюки-школярі будуть в чудовій формі інтелектуальної і зможуть проявити свої здібності з усіх предметів.


Батьки.

Успіх буде супроводжувати тим Близнюкам, чия робота пов'язана з журналістикою, читанням лекцій або посередництвом. Для всіх інших рік теж буде цілком вдалим.


Рак.Подарок на Новый год


Діти.

Рачок навряд чи буде зразком витримки. Його настрій буде часто змінюватися протягом дня. Цій дитині захочеться виділитися серед однолітків і заслужити похвалу дорослих.

Раки-школярі в цьому році стануть більш уважними. Крім того, вони з успіхом зуміють вивернутися з незручних ситуацій.


Батьки.

Дорослі Раки повні енергії. Однак навряд чи зможуть контролювати емоції розумом. У першій половині року Раки приділять багато часу своїм чадам і другій половині.


Лев.Подарок на Новый год


Діти.

Левеня буде про себе надто високої думки і стане захищати свою юну особистість з неймовірним запалом. Тільки спробуйте його образити або хоч в чомусь ущемити! У компанії однолітків він може бути тільки лідером.

Левам-школярам будуть вдаватися усні відповіді. Вони можуть поліпшити позначки з російської та іноземної мов.


Батьки.

У дорослих Львів може виявитися підприємницька жилка. Вони також будуть готові працювати старанно і самовіддано втілювати в життя свої творчі плани.


Діва.Подарок на Новый год


Діти.

Дитина-Діва порозуміється з усіма зі свого оточення. Він буде постійно в гарному настрої. В цьому році виявиться його потяг до всього гарного.

Позначки Дів-школярів навряд чи будуть рівними: в один день вони можуть відповідати блискуче, а в іншій - зовсім погано.


Батьки.

В цьому році дорослі Діви будуть добре заробляти і багато витрачати. Вони зможуть дозволити собі придбання предметів розкоші і задумаються про ще одну дитину.


Ваги.Подарок на Новый год


Діти.

Малюк, народжений під знаком Терезів, буде робити з дрібних дрібниць драми і трагедії. Він ні за що не буде приховувати свої страхи або тривогу, так що варто прислухатися до дитини, навіть якщо він трохи перебільшить значення події.

Ваги-школярі цілком можуть поліпшити свої досягнення. Їх успіхи позитивно вплинуть на позначки за рік.


Батьки.

Дорослі Ваги зловлять попутний вітер у свої вітрила, якщо їх діяльність пов'язана з журналістикою, політикою або комерцією. Всі, кого чекають публічні виступи, можуть не хвилюватися - їх мова буде зустрінута дуже тепло.


Скорпіон.Подарок на Новый год


Діти.

У Скорпиончике у всій красі проявиться його природний егоцентризм. Старшим буде з ним досить важко. Ця дитина буде вести себе зухвало і навіть зухвало.

Скорпіони-школярі можуть розраховувати на успіх, якщо проявлять уважність та старанність. Легких п'ятірок не буде.


Батьки.

Дорослих Скорпіонів здолає жага влади. Вони будуть вести себе гордовито і безцеремонно. В цьому році Скорпіони можуть потрапити в скандальну ситуацію з-за своєї азартності або пристрасності.


Стрілець.Подарок на Новый год


Діти.

Маленький Стрілець захоче командувати всіма. При цьому він готовий прийти на допомогу кожному, хто його про це попросить. Серед однолітків ця дитина може бути хвальком і всезнайком.

Стрільці-школярі навряд чи надолужать те, що було упущено раніше. Їх завдання - не погіршити наявні результати.


Батьки.

Дорослі Стрільці отримають натхнення та зможуть розкрити свої творчі здібності. Вони будуть більш щасливі в практичній діяльності. В робочому колективі вони намагатимуться зайняти керівну позицію.


Козеріг.Подарок на Новый год


Діти.

Козерожик дуже покращає і завжди буде у відмінному настрої. Можливо, саме в цьому році маленький Козеріг захоче витратити гроші зі своєї скарбнички на іграшки.

Козерогам-школярам навряд чи вдасться зробити ривок і змінити результати чверті і року в кращу сторону.


Батьки.

Дорослих Козерогів успіх очікує в будь-якій сфері діяльності. Їх серцеві прихильності будуть взаємними, а знаки уваги і подарунки будуть прийняті з вдячністю. Вільний час вони стануть проводити в театрі, на виставках або на концертах.


Водолій.Подарок на Новый Голд


Діти.

Водолейчик може стати надто полохливим і неспокійним. Зате саме в цьому році він захоче дізнатися багато нового і навчитися тому, чого ще не вміє. У вчинках проявиться кмітливість і практичність.

Водолії-школярі можуть істотно поліпшити позначки з гуманітарних предметів.


Батьки.

Дорослі Водолії сміливо намітять собі цілі і з натхненням почнуть домагатися їх - працювати продуктивно і сумлінно. Ті, хто займається на спеціальних курсах, покажуть кращі результати, ніж їх товариші.


Риби.Подарок на Новый год


Діти.

Рибка буде такою незвичайною, яскравою і привабливою, що обов'язково завоює симпатії оточуючих. Ця дитина неодмінно придумає щось приголомшливе і опиниться в центрі цікавих подій.

Риби-школярі будуть надто розпорошені, щоб розраховувати на відмінні оцінки.


Батьки.

У дорослих Риб будуть вагомі підстави для оптимізму. Вони можуть отримати дохід від своїх винаходів або вступити в шлюб. Друзям вони зможуть дати дуже цінні поради.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: