ГоловнаКонтакти

Що чекати кожному знаку зодіаку в 2015 році

Рекламний блок

Для багатьох 2014 рік, виявився нелегким. Обіцяні неприємності і труднощі, які передбачав східний гороскоп, збулися і ще продовжують збуватися. І ось, з кожним днем наближається 2015 рік - рік Дерев'яної Кози (Вівці), який триватиме з 19.02.15 за 07.02.16. Багатьох вже цікавить питання: «Що чекати кожному знаку зодіаку в 2015 році?»

У нового року, як і в попереднього - символ дерев'яне тварина, тому багато в чому ці два роки будуть схожі. Але 2015 рік буде більш спокійним і миролюбним. Деякі знаки зодіаку, змінять свої посади. Причому ручна праця на розумовий, а значить більш оплачувану. Люди будуть менше подорожувати. Багато, повернуться до своїх рідних місць (в цьому році, як усім відомо, було дуже багато біженців і переселенців). І це вже добре.


Подарок на Новый год


Гороскоп для Овна на 2015 рік.


Людям цього знака, наступаючий рік принесе удачу. Особливий пік везіння випаде на весну 2015 року. В цей період, Овни будуть, особливо, успішні. Тому, не завадило б вже зараз їм зайнятися самоосвітою, що б потім використовувати знову придбані знання для подальшої трудової діяльності.

В любові у цього знака зодіаку, так само все буде добре, вони, нарешті, зустрінуть коханої людини, і зв'яжуть з ним свою долю. Гороскоп для Овна на 2015 рік, не радить їм, повертатися до старих зв'язків, тому що ці стосунки, навряд чи призведуть до довгоочікуваного союзу.

У кар'єрному зростанні, Овнів чекає успіх, а можливо, навіть і пропозиція переходу на іншу роботу, яка виявиться набагато вдаліше колишньою. У безробітних представників цього знака зодіаку, з'явиться велика ймовірність, навесні знайти довгоочікувану роботу.

Овнам бізнесменам, треба бути більш обачними у своїх справах, і тоді бізнес буде лише процвітати.

Незважаючи, на те, що Овни, життя буде вдало складатися в новому році, їм треба пам'ятати і піклуватися про своє здоров'я, тому, що у 2015 році, у них можливі рецидиви старих захворювань. Тому, їм потрібно переглянути раціон свого харчування, виключити шкідливі продукти і навіть сісти на дієту.


Гороскоп для Тельця на 2015 рік.


Для Тельців, новий 2015 рік, буде успішним. Сама доля розставить перед цим знаком зодіаку пріоритети, для того, що б бики не заблукали на дорозі, що веде до щастя.

Деякі з Тельців, будуть мати прибуток відразу з декількох джерел. А деяких, в перші шість місяців, чекають курси підвищення кваліфікації або переатестація. Тельцям слід строго пам'ятати, що на роботі їм слід уникати сварок з працівниками і, тим більше, з начальством. До літа, деяких Тельців чекає підвищення в посаді і навіть відрядження за кордон.

В сімейному житті, Тельцям слід приділяти трішки більше уваги своїй коханій половині, що б уникнути сварок з-за ревнощів. Для самотніх людей цього знака, можливий шлюб, якщо Телець не буде сильно наполегливий, а буде знаходити компроміс з партнером. І вже зовсім, чого не слід робити Тельцям, так це заводити роман на своєму робочому місці.

Гороскоп для Тельця на 2015 рік, пророкує бику бурхливу і активне життя. Тому варто поберегти своє здоров'я, і як можна частіше знаходити час для відпочинку.


Гороскоп для Близнюків на 2015 рік.


Тільки у цього знака зодіаку двоїстий гороскоп. Один - пророкує все хороше, інший - неприємності. Головне для Близнюків не помилитися у виборі пріоритетів у першому півріччі, і тоді всі справи відмінно складуться в шість місяців.

У самотніх Близнюків, в особистому житті будуть значні зміни. Їх чекає, або розрив відносин, або ж шлюбний союз. Сімейні знаки цього гороскопа, можливо, захочуть завести малюка.

На роботі у Близнюків все буде складатися благополучно, їх чекає підвищення в посаді, а значить і збільшення зарплати. Бізнесменів - близнюків, у новому році, порадує прибуток. Але, у них, є ймовірність, в рік Кози, стати жертвами шахраїв. Тому, гороскоп для Близнюків на 2015 рік, радить цьому знаку, у своїх справах бути більш обачними та обережними.

У новому році, Близнюкам, треба берегти своє здоров'я і не брати участь ні в яких экстримах. Особливу увагу слід приділити харчуванню, не переїдати і не їсти на ніч. В іншому випадку, є ймовірність придбати жовчнокам'яну хворобу.


Гороскоп для Рака на 2015 рік.


2015 рік буде для Раку, сповнений несподіванок. У нього зміниться коло спілкування, з'являться нові друзі. Гороскоп для Рака на 2015 рік, вітають все нове в життя цього знака, тільки не зміну місця проживання.

Якщо у представників Раку, раніше були відносно, які протікали не зовсім гладко, то в 2015 році, сварки і розбіжності будуть проходити ще інтенсивніше. Тому астрологи рекомендують їм знаходити компроміс у відносинах. А самотні Раки, обов'язково зустрінуть свою любов, але які будуть їх відносин, буде залежати тільки від них самих.

В новому році, у Раків бізнес буде йти, особливо успішно, але тільки з початку весни. Тому треба, не боячись, збільшити масштаб своєї справи, який, неодмінно, примножить сімейний бюджет. При цьому, астрологи переконливо радять, не зупинятися, і активно працювати, в іншому випадку, гаманець швидко спорожніє.

Ракам, в новому році, необхідно дбати про своє здоров'я. Особливо частими можуть бути простудні захворювання. Тому зірки рекомендують не нехтувати теплим одягом у холодний час року.


Гороскоп для Лева на 2015 рік.


Коза завжди відчувала любов до царя звірів, тому 2015 рік буде дуже вдалим для Львова. Але, не дивлячись на це, їм доведеться потрудитися наступні 12 місяців.

У деяких сімейних Львова, в новому році очікується розлучення. І все тільки тому, що лісовий цар несподівано побачить у своїй левиці щось неприємне, чого раніше не помічав. Гороскоп для Лева на 2015 рік, у такому випадку, радять не поспішати з розривом шлюбного союзу, а спробувати налагодити стосунки.

На роботі у Львів, намічається прогрес. Особливо вдалими в новому році, будуть представники цього знака, робота яких пов'язана з наукою. Ті ідеї та задуми, які виношувалися роками, нарешті побачать світло і будуть успішні. Відповідно, очікується збільшення зарплати і підвищення в посаді. Але все це відбудеться, за однієї умови, якщо Леви будуть трудитися, не покладаючись на чиюсь допомогу. В іншому випадку, після зльоту відбудеться болісне падіння.

У бізнесменів - львів, з партнерами можуть виникнути непорозуміння. Але, якщо на цьому не зациклюватися, то з часом все само налагодиться.

Здоров'я у Львів, в новому році буде міцним, але треба завжди пам'ятати і про відпочинок.


Гороскоп для Діви на 2015 рік.


Для Дів 2015 рік, буде розміреним і спокійним, і принесе їм стабільність і благополуччя. В цьому році у них налагодяться стосунки з друзями, з якими були непорозуміння і сварки.

Гороскоп для Діви на 2015 рік, пророкує цьому знаку зодіаку в наступному році, пізнати нові, раніше не випробувані, почуття. А так само зустріти людину, з якою, можливо, утворюється шлюбний союз. Діви ж, вже мають сімейне вогнище, ще більше переконаються у правильності свого вибору.

В роботі Діви можуть, не сумніваючись, втілювати в життя нові проекти. При цьому їм не слід боятися поміняти своїх партнерів. Ризик - благородна справа, яке в підсумку приведе до нових пропозицій, а значить і до збільшення доходів.

За своє здоров'я, люди, народжені під сузір'ям Діви, в новому році, можуть не побоюватися, але при цьому, і не забувати про нього піклуватися.


Гороскоп для Терезів на 2015 рік.


Для людей, народжених під сузір'ям Терезів, астрологи рекомендують, в 2015 році, зібрати всю силу волі в кулак і круто змінити своє життя. Для цього їм треба, зайнятися самоосвітою і набратися досвіду в роботі. І тільки тоді, завдяки наполегливій праці, Ваги отримають просування по службі і збільшення окладу. І станеться це, швидше за все, теплим літом.

Особисте життя Терезів, так само обіцяє бути бурхливим. Самотні представники цього знаку обов'язково зустрінуть свою любов, а ті Ваги, які перебувають у тривалих відносинах, можуть почати готуватися до весілля. Гороскоп обіцяє їм це веселий захід у наступаючому році. Сімейні пари, зважаться завести малюка, і можливо, двох.

Не зовсім добре, будуть складатися відносини у Терезів з співробітниками. І в цьому, не мала вина людей цього знаку зодіаку. Тому, при першій можливості (а астрологи обіцяють багато привабливих пропозицій), Терезам слід перейти на іншу роботу. І вони про це не пошкодують.

Гороскоп для Терезів на 2015 рік, радять цього знаку зодіаку, економити свої фінанси. І обов'язково мати, хоч якусь суму про запас.

Здоров'я у Терезів буде завидним, якщо вони будуть займатися спортом, не вживати алкоголю і не курити.


Гороскоп для Скорпіона на 2015 рік.


Скорпіонам в 2015 році, з першого дня треба подолати в собі лінь і почати підвищувати свою освіту. Тільки так, в новому році, вони зможуть досягти успіхів і намічених цілей.

В любові, Скорпіонам буде везти, як ніколи. Уваги від протилежної статі, буде більше, ніж достатньо. Найголовніше, розгледіти в натовпі шанувальників, того єдиного чоловіка, з яким доля пов'яже. У сімейних Скорпіонів, спільне життя буде протікати конфлікти та скандали. Астрологи радять людям цього знака, бути менш запальними і більш спокійними.

На роботі, як і в сімейному житті, у Скорпіонів, будуть виникати конфлікти і спірні ситуації. І дуже часто Скорпіон буде не правий. Тому гороскоп для Скорпіона на 2015 рік, дуже радять цьому знаку, замислитися над своєю поведінкою. І вже влітку, удача знову до них повернеться

У фінансовому плані у Скорпіонів, буде все добре. Грошей вистачатиме і на відпочинок за кордоном, і на купівлю певний нерухомості.

Здоров'я у Скорпіонів, буде схильний до простудних захворювань, особливо в холодну пору року.


Гороскоп для Стрільця на 2015 рік.


2015 рік для Стрільців буде вдалим і позитивним. Його чекають нові зустрічі і знайомства, деякі з яких зіграють важливу роль в подальшому житті. Гороскоп радить цьому знаку самовдосконалюватися і розвиватися, так як, це обов'язково стане в нагоді йому, в новому році.

Рік Кози для Стрільця буде доленосним, тому що саме в цьому році його серце прониже стріла Амура. Любов буде великий і пристрасною, завершальна весільним маршем Мендельсона.

Все буде добре у Стрільців і на роботі. Гороскоп обіцяє і кар'єрне зростання, і підвищення зарплати.

А от фінанси, гороскоп для Стрільця на 2015 рік рекомендують, свого знаку зодіаку, економити, і ретельно розглядати всі пропозиції, які надходять, що б не стати жертвою шахраїв.

Здоров'я у Стрільця в новому році буде міцним і богатирським. Найголовніше, радять астрологи, не забувати, чергувати роботу з відпочинком, побільше здійснювати піших прогулянок і менше нервувати.


Гороскоп для Козерога на 2015 рік.


Астрологи радять Козерогам в 2015 році, кардинально змінити своє життя. Залишити образ матері - відлюдника, і почати більше спілкуватися з друзями, не відмовляючи собі в розвагах. І тоді в життя увірвуться позитивні емоції, і новий рік принесе удачу.

Не буде обділений Козеріг, і від увагою протилежної статі. Йому треба, подолавши себе почати з кимось зустрічатися. Тим Козерогам, у яких вже є сім'я, гороскоп, переконливо радить, бути м'якше зі своєю другою половиною, і як можна рідше поранити грубими словами, коханої людини.

Розкриття свого внутрішнього потенціалу, в 2015 році, для самого Козерога, буде несподіванкою. Особливий успіх у роботі очікується в березні місяці. Саме в цьому місяці, у Козерогів повинні відбутися нові зустрічі з партнерами, які виведуть бізнес на більш високий рівень. Зірки радять, не конфліктувати з керівництвом і тоді зростання кар'єрними сходами, буде стрімким.

Гороскоп 2015 року, передбачає Козерогові достаток і навіть не виключають можливість, отримати спадщину, або виграти в лотерею. Так, що Козероги в наступному році - щасливчики. Єдине, що вони повинні враховувати, що з доходами, завжди зростають і витрати. Тому, економія, не завадить.

Якщо Козероги, будуть активно займатися спортивними заняттями і намагатися вести правильний спосіб життя, то в наступному році, здоров'я, їх не турбувати.


Гороскоп для Водолія на 2015 рік.


Гороскоп 2015 року, радить Водолію, особливо в першому півріччі, пом'якшити свій характер, пригнічуючи, напади гніву і нерозсудливості. В іншому випадку, в його житті настане важкий період, з якого важко вибратися.

У наступному році, зірки обіцяють Водолію, нові зустрічі та знайомства, які так і не зможуть перерости, у щось більш серйозне. У сімейних представників цього знака зодіаку, спільне життя так само буде без особливих змін.

Вже на початку року, у Водоліїв все буде вдало складатися на роботі або в бізнесі). Цей успіх додасть їм впевненості і дозволить будувати плани на майбутні. У Водоліїв, народжених під стихією Повітря, влітку, неодмінно, повинно відбутися підвищення по службовій драбині.

Гороскоп для Водолія на 2015 рік, радить цьому знаку зодіаку, ретельно подумати, перш, ніж купити якусь обновку. Ну а, великі покупки краще відкласти на певний час, тому що в новому році, як ніколи є ймовірність, зіткнутися з аферистами.

Водоліїв не буде затьмарювати стан здоров'я, якщо вони будуть частіше перебувати на свіжому повітрі, займатися спортом і здійснювати піші прогулянки. Якщо вже судилося захворіти, то зірки не радять звертатися за допомогою до народної медицини.


Гороскоп для риб на 2015 рік.


Дуже непростий гороскоп для риб на 2015 рік. З-за свого складного і запального характеру, Риби самі можуть порушити всі свої плани. Тому зірки рекомендують їм не планувати на майбутнє, і не хапатися за кілька проектів одночасно, тому що ні один з них не буде доведений до кінця.

У любовних справах, самотні Риби будуть вперті і ершисты. Але, як не дивно, це не буде засмучувати їх партнерів. А ось сімейним рибкам, необхідно знаходити компроміс у конфліктних ситуаціях з рідними і близькими.

В роботі Рибам, астрологи не радять в 2015 році, братися за сумнівні справи і проекти, які можуть виявитися збитковими. Не дивлячись ні на що, в грошовому плані у Риб все буде чудово. Вони зможуть збільшити свій капітал, і знайти додаткові джерела доходів.

Здоров'я не буде турбувати Риб, але тим не менше, про нього треба дбати, що б воно не підвело в самий відповідальний момент.


Сьогодні багато хто задається питанням: «Що чекати кожному знаку зодіаку в 2015 році?», не для простої цікавості, а для того що б вже почати будувати плани на найближчий час.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...