ГоловнаКонтакти

Астрологічний Альманах - Практична Астрологія. Гороскоп

Рекламний блок

Зірки не мають, а припускають. З усіх тих знань, які століттями збиралися вченими і мандрівними монахами, народилася й розвинулася практична астрологія - наука впливу небес на людину, або, як кажуть сучасні астрологи вплив зірок. Вплив зірок - це лише умовне визначення цього впливу духовних сил на життя і на людину. Насправді впливають на людину не зірки, а невидимі Сили духовного, Божественного світу, а зірки, стан зоряного світу - це тільки небесні знаки для людини, за яким хомо сапієнс може визначати своє минуле, майбутнє і сьогодення, а також свою духовну сутність.


За багато тисячоліть астрологія дала світові величезний потенціал астрологічних знань впливу небес на людину. Але найбільш практичною частиною Астрології є астрологічні гороскопи (прогнози), у яких з високою ймовірністю істинності даються повні визначення людської сутності по всім аспектам існування: стан душі, його почуттєвих та емоційних сфер, стан розуму і фізики тіла. Крім цих станів астрологічні гороскопи дають повне визначення взаємозв'язків між людьми, між жінками і чоловіками, між дітьми і батьками.


Подарок на Новый год


На сьогодні астрологія має в своєму арсеналі знань безліч різного роду астрологічних гороскопів, за якими кожна людина може побачити своє справжнє обличчя, хто він насправді є, до якого емоційного типу він відноситься, якими позитивними і негативними якостями він володіє. Багато людей сьогодні не виходять з дому, перш ніж вони не подивляться в свій настільний гороскоп, який може визначити везіння і навпаки. Є безліч видів різних гороскопів, про яких я хочу коротко розповісти.


Звичайний астрологічний, зодіакальний гороскоп.


Це найпопулярніший серед людей всіх вікових категорій прогноз. Сьогодні, хіба що, тільки запеклий песиміст не знає свого зодіакального гороскопу, під яким знаком зодіаку і сузір'ям він народжений. Для тих, хто не знає, що таке зодіак і зодіакальні сузір'я, трохи опишу, за яким принципом обчислюють зодіакальні знаки. Як відомо, наше велике небесне світило - Сонце, крім свого добового руху по небу, сходу і заходу, здійснює рух по дванадцяти зодіакальним сузір'ях, які розташовані по небесному екватору, по якому рухається сонце впродовж одного року.


Ефект цього руху Сонця по зодіакальним, екваторіальним сузір'ях створює не сам рух Сонця, а рух Землі навколо Сонця. За один рік Земля робить один оберт навколо Сонячного кола, створюючи враження руху Сонця. Кожен місяць Земля обертається навколо Сонця на тридцять градусів. Під час перебування Землі на кожному тридцатиградусном ділянці, Сонячний куля проектується на фон зоряного неба, на одне з дванадцяти зодіакальних сузір'їв, які розміщені по колу, називається небесним екватором.


Ось це коло зодіакальних знаків, за яким Сонце проходить кожен рік, і є знаки зодіаку, за якими створюються зодіакальні гороскопи. Кожен місяць Сонце переходить з одного знака до іншого. Місце перебування Сонячного кола в тому чи іншому зодіаку і є зодіакальним знаком, під якими народжується людина і які визначаються знаходженням у них небесного світила.


Ось так виглядає сучасний Зодіакальний, астрологічний гороскоп:


1. Овен - Стихія Вогню.

Знак Овна: 21 березня - 20 квітня.

Активність, енергійність, войовничість, непокірність і доброчесність.

2. Телець - Стихія Землі.

Знак Тельця: 21 квітня - 21 травня.

Енергійність, завзятість, велика кількість любові, з якою важко впоратися.


3. Близнюк - Стихія Повітря.

Знак Близнюків: 22 травня - 21 червня.

Близнюк - це переможець воїн, що жадає перемог і нагород.


4. Рак - Стихія Води.

Знак Раку: 22 червня - 22 липня.

Нерішучість, домосідство. Працьовитість.


5. Лев - Стихія Вогню.

Знак Лева: 23 липня - 23 серпня.

Лев, як у світі природи - сильна особистість. Що й сказати, цар звірів. Звідси владолюбство.


6. Діва - Стихія Землі.

Знак Діви: 24 серпня - 23 вересня.

Діва - це жінка, завжди образлива, скромна, ніжна, любляча.


7. Ваги - Стихія Повітря.

Знак Терезів: 24 вересня - 23 жовтня.

Жертовність, самопожертву, активність, працьовитість.


8. Скорпіон - Стихія Води.

Знак Скорпіона: 24 жовтня - 22 листопада.

Помірність, цілеспрямованість, порядність. Розум, терплячість.


9. Стрілець - Стихія Вогню.

Знак Стрільця: 23 листопада - 21 грудня.

Сила, чеснота, вогняні елементи руйнування, цілеспрямованість.


10. Козеріг - Стихія Землі.

Знак Козерога: 22 грудня - 20 січня.

Сухість, холодний вдачу, бездушність, байдужість, розум, руйнівність.


11. Водолій - Стихія Повітря.

Знак Водолія: 21 січня - 19 лютого.

Образливість, меланхолія, енергійність.


12. Риби - Стихія Води.

Знак Риби: 20 лютого - 20 березня.

Спокій, миролюбність, терплячість,

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...