Новий рік складіть свій план успіху

Хочете, щоб 2015 рік приніс вам радість і успіх? Зараз саме час скласти план дій на майбутній рік, який допоможе вам досягти бажаного у всіх сферах життя.


Подарок на Новый год


Проводити більше часу з сім'єю.


Ви постійно чимось зайняті робота, важливі зустрічі, термінові справи... А як же сім'я? Приділяючи мало часу своїм близьким, ми ризикуємо втратити безліч приємних моментів, які ніколи не дасть жодна робота, ні, тим більше, важливі переговори. Крім того, статистика стверджує, що найміцніше саме ті сім'ї, які проводять вихідні та канікули разом, збираються на свята, їздять на відпочинок і намагаються вникати у всі питання, пов'язані з кожним з членів сім'ї. Заплануйте для себе саме таку схему спілкування з близькими і строго слідуйте їй. Ви будете вражені, наскільки це приємне заняття - прогулятися з дітьми в парку або сходити з коханою людиною в кіно.


Стежити за своїм здоров'ям.


Згадайте, скільки разів за останній рік ви відвідували свого лікуючого лікаря (в цілях профілактики) або здавали аналізи. Пообіцяйте собі, що в наступному році ви будете регулярно проходити необхідні обстеження. Адже багато захворювання протікають безсимптомно. Також постійно тримати під контролем свій тиск і вага.


У професійному плані рости і розвиватися.


Ви відмінно справляєтеся зі своїми обов'язками, але керівництво не звертає уваги на ваші досягнення? Візьміть ініціативу в свої руки, самі почніть розмову про заохочення вашої праці. Якщо ж ви відчуваєте, що не готові до розмови, запишіть усе, що хотіли б сказати, в особистий щоденник. З часом, перечитуючи запис, ви будете набувати впевненості в собі та коригувати ваші аргументи, щоб бути готовими до розмови.


Навчитися збирати гроші.


Початок року, мабуть, найкращий час для того, щоб почати економити гроші. Найкращий спосіб навчитися правильно розпоряджатися заощадженнями скласти список покупок і розробити систему їх здійснення. Цим способом планування користуються багато сімей у всьому світі, він дійсно працює. Запишіть все, що ви плануєте придбати наприклад, в поточному місяці. Потім викресліть зі списку те, що вам здається не таким важливим. Потім виберіть з важливого найважливіше і підрахуйте, яку суму необхідно виділити на ці покупки. Гроші, які у вас залишаться - відкладіть.


На замітку.


На думку психологів, люди які складають конкретний список бажань і планів у переддень Нового року, знають, чого хочуть від життя.


Щоб не засмучуватися через те, що якісь плани ви не змогли реалізувати, не ставте перед собою нереальних завдань і задач.


Навіть якщо вам не вдасться виконати все, що ви запланували або побажали, в будь-якому випадку, вам буде корисно скласти список планів, щоб усвідомити, які рішення у вашому житті займають чільні місця.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: