ГоловнаКонтакти

Гороскоп 2017 ВАГИ

Рекламний блок

Гороскоп 2017 ВЕСЫ

ЗМІСТ

 • Загальний прогноз
 • Гороскоп. Жінки
 • Гороскоп. Чоловіки
 • Любовний гороскоп
 • Гороскоп здоров'я
 • Гороскоп 2017 для Ваг свідчить – благородний Вогненний Півень оцінить властиве Терезам почуття справедливості і підтримає їх у пошуках гармонії та рівноваги. Прагнення до ідеалів буде винагороджено успіхами в роботі і особистому житті, головне – не сумніватися і не відступати від призначеного шляху.

  Дата народження 24.09 – 23.10
  Стихія повітря
  Вплив небесних сил Венера
  Символ ваги
  Кольори блакитний, зелений, пастельні кольори
  Дорогоцінні камені корал, яшма, кришталь, хризоліт, сапфір, смарагд, рубін, алмаз, аквамарин
  Талісмани книга, серце
  Квіти троянди, фіалки, орхідея, календула
  Дерева маслина, ліщина, горобина,
  Сприятливі дні 2, 6, 7, 8, 9, 15

  Загальний прогноз

  Представники цього знака повітряного – люди щирі і чуйні. У прагненні захистити і допомогти вони можуть забути про себе і втратити індивідуальність. Ця двоїста риса вдачі може зіграти з ними у півнячий рік злий жарт – незважаючи на загальну симпатію східний знак, гордий і владний, може розсердитися на податливість Ваг і задати їм трепку. Щоб уникнути цього, необхідно з перших місяців року поєднувати у справах свої та суспільні інтереси; залишатися люблячим сім'янином, але не забувати і про власні захоплення.

  Подвійність знака проявляється і в тому, що період активності і веселощів може раптово змінитися апатією і депресією. Зрозуміти представників цього знака буває дуже складно, і часто єдине, що приміряє їх з реальністю – це світ книг. Але начитаність і інтелектуальна розвиненість робить їх чутливими, делікатними і доброзичливими. А коли в душі панує гармонія – вони просто чарівні.  Павло Глоба пророкує: на початку року від Ваг потрібна особлива концентрація і підвищене нервове напруження. Саме в цей період слід перевести подвійність знака з суперечливості в гармонійність. Якщо це станеться – рік знайде стабільність і равновесность.

  Гороскоп для Терезів від Василини Володіної радить направити всю свою енергію на вирішення фінансових справ, а якщо відкинути сумніви і заручитися підтримкою впливової особи, успіх не змусить себе чекати. Ще один важливий фактор, що сприяє процвітанню, – самоосвіта.

  Гороскоп 2017 ВЕСЫ

  Гороскоп. Жінки

  Жінки-Терези відрізняються поєднанням чарівної жіночності і сильного, майже чоловічого характеру. Втім, вони знають про це і спілкуванні намагаються уникати різкості, а бути милими і привабливими. Але сердити представниць цього знака не слід – втративши рівновагу, вони можуть перевернути чашу терезів на вашу голову.

  Василина Володіна застерігає прекрасні Ваги – перша половина року загрожує сімейними конфліктами, що може призвести навіть до розриву. Вихід з можливої негативної ситуації тільки один – терпіння, терпіння і ще раз терпіння. Ніякі нові захоплення і романтичні пригоди не замінять ранимим жінкам-Терезам довгострокові, серйозні відносини.

  Гороскоп. Чоловіки

  Гороскоп на 2017 рік радить сильній половині представників цього знака зайнятися важливою справою – розібратися в собі і знайти рівновагу в сім'ї і на роботі. Саме цей рік може стати поворотним у долі багатьох чоловіків-Терезів. Зосередженість і роздуми про власне життя дозволять досягти внутрішньої гармонії і налагодити відносини з навколишнім світом. Для цього м'яким і рухомим Терезам необхідно набратися твердості і впевненості, знайти рішучість.

  У Павла Глоби для чоловіків-Терезів є рада – до початку осені гарненько відпочити і підлікуватися. Якщо робота не приносить задоволення, то краще змінити її. У житті представників цього нестійкого знака не повинно бути невизначеностей і конфліктів.

  Любовний гороскоп

  Ваги знаходяться під впливом Венери і володіють сильною любовної енергією. Сфера тонких почуттів і переживань їм близька і зрозуміла. Вони можуть впиватися приємними емоціями, але любовний гороскоп на 2017 рік застерігає – в цьому році як ніколи важливо дотримувати баланс і краще утриматися від феєрії почуттів на користь стабільних стосунків.

  Чуйність і увагу Ваг до другої половинки не повинна перетворитися в раболепствование, він повинен пам'ятати і про своїх потребах і інтересах. Але важливо не захопитися зустрічами з друзями і індивідуальними розвагами.

  Хорошим рішенням в дотриманні рівноваги буде спільна поїздка на курорт або туристичну подорож. Це і почуття освіжить, і нових вражень принесе.

  Гороскоп для Весов на 2017 год: женщина и мужчина, любовный гороскоп

  Василина Володіна запевняє одиноких Ваг, що гармонія і рівновага в їх душі обов'язково приверне до них представників протилежної статі, серед яких може виявитися друга половинка.

  Складність, правда, в іншому: без супутника життя Терезам складно знайти внутрішню гармонію, а пошук ідеального партнера може стати справою життя для багатьох з них.

  Гороскоп здоров'я

  Ваги – ранимий знак. Вони можуть тривалий час приховувати невдоволення і образи, але це може позначитися на здоров'ї. Конституція у них тендітна і в 2017 році представникам цього знаку можуть загрожувати:

 • ниркові хвороби;
 • хвороби нервової системи;
 • проблеми з попереком;
 • очні хвороби;
 • загострення хронічних захворювань.
 • Терезам необхідно піклуватися про здоров'я постійно, а не від випадку до випадку. Профілактика простудних захворювань, здоровий спосіб життя, своєчасне лікування повинні вберегти «повітряний» знак від хвороб і додати сили для рішучих змін. Але головна умова успіху це знака – психологічна гармонія. Допоможуть в цьому заняття йогою і медитацією.

  Гороскоп 2017 року для Терезів розкриває головний секрет благополуччя представників цього знака зодіаку у майбутньому році: щоб досягти гармонійних відносин у суспільстві і сім'ї їм слід бути більш рішучими і, як це ні дивно, егоцентричним.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...