ГоловнаКонтакти

Фільм Кіборг City 2017

Рекламний блок

Киборг City 2017

ЗМІСТ

 • Місто Кіборгів: час штучного інтелекту прийшло
 • Короткометражка-тизер Envoy
 • Творці фільму
 • Преса про фільм
 • Відео
 • Місто Кіборгів: час штучного інтелекту прийшло

  «Іноді тобі потрібно загубитися, щоб знайти себе» — говорить слоган цього нового масштабного проекту. «Кіборг. City» в 2017 році виходить на екрани. Це історія незвичайного хлопчика, одного разу повстречавшего інопланетного бойового кіборга під час прогулянки. А за кіборгом цим гналися військові.

  Дата виходу фільму поки не розголошується, статус виробництва точно не відомий. Але шанувальники у проекту вже знайшлися, адже ще в 2014 році було випущено ігрове короткометражне відео з назвою «Посланець». Це повноцінна короткометражка, але вона в той же час є не менш повноцінним тизером до майбутнього фільму.

  Країна: США
  Режисер: Девід Ванштейн
  Жанр: фантастика, драма, сімейний
  Дата виходу: 2017 рік

  Короткометражка-тизер Envoy

  Тизер 2014 року був названий Envoy, що перекладається як «Посланець». За короткометражці можна припустити, що сюжет повнометражного фільму буде побудований навколо тієї цивілізації, яка послала на Землю робота, зустрінутого хлопчиком. Перші подробиці, що з'явилися в мережі, стосуються дизайну величезного людиноподібного робота, про розробку графічної складової фільму.

  Фильм Киборг City 2017

  Головний герой короткометражки-тізера, маленький хлопчик Кайл, не так давно втратив батьків. Разом зі своїм старшим братом він прямує до кукурудзяного поля, де хоче показати йому щось незвичайне. Кайл запускає баскетбольний м'яч в кукурудзу і чекає, поки його старший брат дратується і кличе його додому. Через деякий час м'яч з кукурудзи прилітає до нього назад. З боку поля перед братами з'являється величезний кіборг. Але всупереч побоюванням і нагнітанню обстановки, робот не прагне заподіяти хлопчикам шкоди.

  Виробники короткого метра обіцяють, що історія на цьому не закінчується. Кіборг повернеться в 2017 році.

  А поки можна дивитися саму короткометражку, а заодно ігровий трейлер майбутнього повноцінного фільму. Саму короткометражку виробники називають «любовним посланням» до науково-фантастичним фільмам 80-90-х років минулого століття, незважаючи на те, що вона виглядає дуже сучасно.


  Творці фільму

  Тізер, який вже можна подивитися онлайн і навіть російською, схвилював шанувальників наукової фантастики. Всього дев'ять хвилин екранного часу, невідомі актори і досить бюджетна графіка, а на сторінці фільму на Фейсбуці вже з'явилося багато коментарів про те, як здорово було б побачити повнометражку або серіал за мотивами цього ролика. Питання «коли вийде фільм?» знімальній команді задаються регулярно. Сьогодні відомо, що вийде «Кіборг City» в 2017 році. А свою руку до нього доклали:

 • Девід Ванштейн — режисер і сценарист.
 • Маріо Контіні — оператор.
 • Філ Буччи — монтаж.
 • Едвін Вендлер — композитор.
 • Фильм Киборг City 2017. Дата выхода в России

  Ці імена зовсім не на слуху. Для багатьох учасників знімального процесу короткий метр Envoy, а з ним і майбутній повноцінний фільм — дебют і прорив в світ великого кіно. При невеликому бюджеті ці люди змогли зробити короткометражний тизер, який може конкурувати з фільмами маститих режисерів, витрачають дуже багато на візуальні спецефекти.

  Невідомо, чи повернутися ті ж актори на свої ролі, коли повнометражна стрічка почне вироблятися. Поки можна лише будувати здогадки і сподіватися на те, що фільм виправдає очікування своїх прихильників.

  Преса про фільм

  Короткометражка Envoy, яка має лягти в основу повноцінного фільму, зібрала з моменту випуску безліч публікацій в мережній пресі. В публікації розповідається про сюжет ролика, а також основному його ідеї. Посил полягає в пильному розгляді відносин маленького земної хлопчика з величезним бойовим роботом. У ролику є явні відсилання до тих класичних фільмів, так улюбленими багатьма шанувальниками жанру. Наприклад, ті звуки, які видає кіборг, можуть нагадати гарчання Хижака з однойменного фільму.

  Тізер, який вже можна дивитися (він триває всього 9 хвилин, а включає в себе цілу історію), зібрав у пресі безліч позитивних відгуків до нього. «Кіборг City» стане однією з найбільш очікуваних новинок. І нехай сюжетна фабула не нова, а взаємини дитини з прибульцем вже розкрив свого часу культовий «Інопланетянин», виглядати повнометражка повинна свіжо і цікаво. На бойовик краще всього відправитися всією сім'єю, більш за все він повинен сподобатися дітям. Він і розрахований на дитячу аудиторію, це стає зрозуміло вже з короткометражці.

  Запускати спочатку короткий метр, а потім — повнометражку, останнім часом почали багато виробників. Це відмінний спосіб зібрати навколо проекту аудиторію наперед і передбачити, як буде реагувати публіка. Для Envoy сьогодні можна сміливо пророкувати касовий успіх!

  Дивимося відео

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...