ГоловнаКонтакти

Тости на Новий рік 2017 - все для Нового року 2017

Рекламний блок

Тосты на Новый год 2017

ЗМІСТ

 • Застосування тостів
 • Секрети складання
 • Особливості 2017 року
 • Приклади
 • На епіграф
 • Важко сказати рік походження першого в історії людства тосту. Але ця практика вже активно використовувалася в Римській імперії. Тост - це коротка промова перед розпиванням хмільних напоїв. Він повинен бути коротким, ємким, зрозумілим, інтригуючим. Через тост можна привернути увагу гостей, проявити себе, показати повагу до оточуючих.

  Застосування тостів

  Хороший тост - атрибут якісного веселощів. Їх вимовляють на весіллях, ювілеях, професійних святах, корпоративах. Навіть на похоронах перед поминальним обідом прийнято говорити невелику ємну мова, гарні слова про померлого. Тост - це частина багатьох культур народів, у яких прийнято вживати міцні напої. Будь тост має свої завдання:

 • Надає урочистість заходу.
 • Дає можливість красиво висловитися.
 • Ставить у рівні умови всіх присутніх.
 • Акцентує увагу.
 • Піднімає настрій.
 • Згуртовує колектив, знімає перепони між незнайомими людьми.
 • Наповнює інтелектом банальне застілля.
 • Тосты на Новый год 2017

  Секрети складання

  Для створення тосту не треба бути генієм, крутим поетом або філософом. Є кілька основних фішок, які допоможуть за кілька хвилин придумати унікальний тост. Основні принципи складання:

 • Тематика. Текст тосту зобов'язаний відповідати типу свята.
 • Актуальність. Зміст тосту повинні розуміти всі присутні. Адже він відображає те, що відбувається в світі, країні, колективі.
 • Етика. Тост зобов'язаний поважати всіх присутніх.
 • Тост повинен бути побудований у вигляді маленького оповіданнячко з декількох пропозицій. Воно вносить елемент інтриги, привертає увагу. • Особливою славою користуються кавказькі тости. Вони не завжди відрізняються тривалістю, але в них завжди є родзинка, соковитість, відповідність тематиці відбувається, іронія і краса. А ось які новорічні тости звучали з екранів телевізорів в середині минулого століття:

  Особливості 2017 року

  Наступний рік - рік Вогняного Червоного Півня. Це яскравий рік, який обов'язково увійде в історію всього людства. Новорічний тост можна сміливо пов'язати з цим яскравим персонажем живого світу. Без праці можна скласти тост у віршах:

  Якщо буде нафту 75,

  Півень не буде нас клювати,

  Ми знову круто заживемо,

  І санкції нам байдуже!

  Або такий універсальний варіант:

  Піднімаємо ми фужери,

  Щоб працювали інженери,

  Щоб тугий був гаманець,

  День багатства недалекий!

  Нам Півень подарує щастя,

  Позабудем про негоду,

  Вип'ємо дружно за удачу,

  А веселощі нам на здачу!

  Є традиція - не ставити на новорічний стіл у рік Півня курятину. Це явний косяк і прекрасний привід для тосту: «Новорічної ночі, напередодні року Півня не прийнято їсти курятину. Давайте вип'ємо за те, щоб увесь рік ми спокійно могли їсти свинину, яловичину, червону рибу заморські морепродукти. Адже грошей у нас буде багато, як пір'я на його яскравому тілі!»

  2017 рік - століття Великої Жовтневої революції. Багато людей чекають повторення історичних подій, найбільш радикальні налаштовані на повалення чинної влади 5 листопада. Можна тост зробити історичним: «Історія людства переживає революції і війни. Одні формації змінюють інші, змінюються лідери і правителі. Давайте вип'ємо за те, щоб і через рік, і через два ми знову зібралися в цей день, залишаючись друзями та людьми, незважаючи на погляди і переконання.»

  Що найбільше турбує росіян в майбутньому році? Ціни на нафту, продовження санкцій, вартість їжі в магазинах, нові податки і побори. Це все можна згадати у тості. Але не можна забувати про те, що тост повинен не затьмарювати, а прикрашати свято. Будь-яка проблема може бути порушена делікатно, лояльно. Адже якщо над нею посміються, то вона може вирішитися. Це закон природи.

  Новорічний тост зобов'язаний відповідати градусу компанії, вміти виділити кожного, зробити приємне всім. Якщо в компанії є творча людина, то він обов'язково після третьої чарки міцного зілля придумає багато цікавого, що підходить під те, що відбувається.

  Тосты на Новый год 2017

  Приклади

  Для корпоративу банківських працівників можна вимовити такий тост: «Ніяка криза не скасовує грошові знаки. І якщо вони ходять по країні, то їх повинно бути у кого-то дуже багато. Так вип'ємо за те, щоб ці багаті люди пізнавали радість депозиту з нашою високою процентною ставкою

  Прикольні тости для працівників корисливих професій складати дуже легко. Що може вимовити працівник ГИБДД в новорічну ніч: «Сьогодні я зупинив п'яного Діда Мороза. Він пропонував мені свій чарівний посох, але у мене є своя смугаста чарівна паличка. Він хотів відкупитися Снігуронькою, але я вірний своїй дружині. Він пропонував теплу зиму без снігу, але я завжди переживаю за майбутній урожай. Давайте вип'ємо за те, щоб у Новому році ми залишалися такими ж вірними, відданими і чесними. А Дідові Морозу обов'язково мати машину, адже не все життя йому пішки по холоду ходити!»

  Можна вимовити і короткий тост, адже стислість - сестра таланту! У колі підприємців можна видати: «За Новий рік, за нову прибуток!». Вчителям можна сказати: «Розумних дітей, хороших зарплат!».

  Тривалість дуже довгого тосту: більше 10 хвилин
  Самий традиційний тост: За здоров'я!
  Вік тосту: більше 2000 років
  Забороняється під час тосту: розмовляти, їсти, доливати напої, запалювати сигарету.
  В якому положенні зачитують тост: тільки стоячи
  Дію після дуже важливого тосту: бій посуду
  Фільми з великою кількістю тостів: «Особливості національного полювання», «Кавказька полонянка», «Як народжуються тости».

  На епіграф:

  «Є швидкісний Інтернет, але гальмує комп'ютер. Є багато контенту, але немає потрібної і важливої інформації. Так вип'ємо за те, щоб цей текст був Вам корисний, і Ви залишалися на нашій сторінці як можна довше!»

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...