ГоловнаКонтакти

Нова форма Ліверпуля 2016-2017

Рекламний блок

Одразу й не пригадаєш, коли «мерсисайдці» грали у футболках, колір яких був би відмінним від червоного. Форма «Ліверпуля» 2016-2017 роках, в цілому, аналогічна теперішній, хіба що технічний спонсор в особі New Balance вирішив виділити себе і титульного спонсора — Standard Chartered (в сенсі, логотипи) жовтим кольором. Нагадаємо, в нинішньому варіанті всі написи, включаючи клубну емблему, красуються в білому відтінку.

Домашній комплект форми

Нова форма «Ліверпуля» на 2016-2017 роках для ігор на домашньому стадіоні «Енфілд» отримала один ґудзик на комірі. Сам він короткий, доповнено по всьому периметру верхньої частини тонкої лінією жовтого кольору. Оновлене обмундирування, як нам здається, і справді краще, принаймні, зовні. Горизонтальні темно-червоні смужки по всьому периметру футболки розширюються знизу вгору, тим самим привертаючи до себе чималу увагу. У поточному варіанті вони і тонше, і вертикальні, і переходять в дрібні квадратики вгорі футболки. Як і належить «Червоним» (нехай і не «дияволам»), шорти і гетри теж червоного кольору з жовтими вставками емблеми клубу і логотипу NB.


Домашняя форма Ливерпуля 2016-2017

Домашня форма


Виїзний варіант форми

Форма «Ліверпуля» на сезон 2016/2017 для ігор на виїзді буде чорною, а не білою, як це було в цьому і минулому році. Тут «мерсисайдці» часто «зраджують своїм традиціям. На чорній футболці, як, втім, і на трусах, будуть красуватися білі вставки логотипу титульного спонсора та бренду New Balance, який відповідальний за дизайн.


Выездная форма Ливерпуля 2016-2017

Виїзна


Воротар одягне на себе яскраву салатову футболку з чорними вставками в деяких місцях її. На ній вже логотипи і клубна емблема виконані в білому кольорі. Запасний — третій варіант форми темно-зеленим з яскраво-салатового кольору вставками. Бути може, саме ці варіанти форми допоможуть «Ліверпулю» виграти Лігу Європи.


Вратарская форма Ливерпуля 2016-2017

Воротарська форма


Вратарская форма Ливерпуля 2016-2017

Воротарська форма


Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...