ГоловнаКонтакти

"ЧужийЗаповіт" – фільм 2017 року

Рекламний блок

Останнім проектом Рідлі Скотта, який сподобався і глядачам, і критикам, був «Гангстер» 2007 року. У 2015 році вийшов «Марсіанин», і все навколо "заспівали", що сер Рідлі нарешті повернувся. Тепер фанати можуть бути спокійні за «Чужого». Вони навіть простять йому «Прометея», лише б британський режисер показав, з чого все починалося.

Втрачений фільм, або чужий серед своїх

«Чужий: Заповіт» — попередня назва майбутнього проекту, вихід якого запланований на 2017 рік (хоча до цього пропонувався варіант «Втрачений рай»). Він повинен буде стати продовженням «Прометея», але в той же час і спін-оффом «Чужого» 1979 року. Спочатку роботу над подібним проектом вів Ніл Бломкамп, південноафриканський режисер, який подарував світу чи не шедевральний «Район №9». Він навіть заручився підтримкою Сігурні Уівер, беззмінною виконавиці ролі Еллен Ріплі, яка погодилася зніматися в «Чужому 5» (саме так називався проект Бломкампа на стадії виробництва), покликав Майкла Біна, який грав у «Чужих» Джеймса Кемерона капрала Дуейна Хікса, придумав унікальну історію для продовження, розробив ряд технічних нововведень для проекту, в загальному, горів бажанням поставити нову частину легендарної франшизи. Але всі карти сплутав Рідлі Скотт. Англієць спочатку довго загравав з постановкою продовження «Прометея», хотів навіть зняти відразу кілька частин, а потім студійні боси вирішили, що краще всього віддати перевагу проекту Рідлі Скотта. Звичайно, шкода Ніла Бломкампа, але фанати все ж у будь-якому випадку стануть на бік продюсерів.

чужойТак починалася історія «Заповіту». Виходить, що з не зовсім вдалого «Прометея» вийшов новий «Чужий». У майбутньому проекті ми не побачимо ні Сігурні Уівер, ні Майкла Біна. Принаймні, поки що інсайдери не володіють такою інформацією. Зате в продовженні повернеться Майкл Фассбендер. Ви запитаєте, а як же Нумі Рапас, адже її героїня полетіла разом з андроїдом Девідом? До цього моменту офіційної інформації про участь у проекті шведської актриси немає.

Хто буде відповідальним за завіт?


Синопсис «Заповіту» говорить, що Елізабет Шоу і андроїд Девід все ж дісталися до планети Рай. Тут вони сподіваються, що зустрінуть Інженерів і розгадають таємницю створення людства. Бути може, в студії хочуть знайти заміну Нумі Рапас і тим самим повністю абстрагуватися від «Прометея». Участь Майкла Фассбендера можна виправдати лише тим, що він грав робота і, слід визнати, зіграв свою роль на відмінно.

Цікаво, що вже зараз до проекту приєдналися Кетрін Уотерстон і Денні МакБрайд. Перша буде грати персонажа по імені Деніелс, тоді як роль Денні МакБрайда поки не розголошується. Але рівним рахунком все це не говорить ні про що.

монстрЗате імена авторів сценарію вимагають окремої згадки. І якщо Джек Паглен поки ніяк не проявив себе, так як не мав можливості працювати на великих проектах, то Майкл Грін встиг набратися досвіду в команді співавторів сценарію «Зеленого ліхтаря». Це хоч і був невдалий досвід, зате він набив руку. А ось Джон Логан вже співпрацював з Рідлі Скоттом на «Гладіаторі». Також він був відповідальний за тексти до «Хранитель часу» Мартіна Скорсезе і двох останніх фільмів про агента 007 Джеймса Бонда.

Оператором «Чужого: Заповіт» був обраний Даріуш Вольський, який співпрацював раніше з Рідлі Скоттом на його чотирьох останніх проектах. Він же відповідальний за картинку «Прометея». Тут не посперечаєшся: види у фільмі були красиві.

Рідлі Скотт повернувся?

Ридли СкоттІншої інформації щодо довгоочікуваного проекту про «Чужому» поки що немає. Хочеться просто вірити в те, що Рідлі Скотт не підведе шанувальників франшизи і нарешті зніме гідне продовження, як це зробив Джеймс Кемерон у свій час. Власне, тоді і був поставлений єдиний гідний продовження ситуації франшизі, так як фанати досі не визнають ні частини третьої, ні четвертої, не кажучи вже про те, що Девід Фінчер, срежиссировав «Чужого 3», згодом сам плювався і сказав, що не визнає цю картину, так як був молодий і наївний, а студія обмежувала його таланти у всьому.

Раз «Марсіанин» зайшов на ура як глядачам, так і критикам, то це може говорити лише про одне: Рідлі Скотт повернувся. І поки він не послав всіх куди подалі, глибше і дуже темне місце, ми будемо сподіватися, що його таланти ще порадують нас хорошими фільмами.

І наостанок трейлер до очікуваного фільму:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...