ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік для Кози (Вівці)жінки і чоловіки

Рекламний блок

Східний гороскоп на 2017 рік Козі обіцяє «богемне життя». Зніжена вередник Вівця себе прекрасно почуває, її таланти забезпечують спокійне існування. У Кози багато прекрасних якостей:

 • Чуйність
 • Доброта
 • Артистичність
 • Мудрість
 • Сталість
 • Відповідальність
 • Один нюанс: ці якості проявляються у випадку, коли Вівця «пасеться» на гарному лузі. Життєві труднощі здатні перетворити чарівну Козу в примхливу, вічно жалующуюся і незадоволену. Вівця – песиміст. Їй не можна впадати в депресію, ризикує там і залишитися.

  В іншому – це чудові люди. Представники знака настільки чуйні, що готові поділитися останнім шматком з тими, хто ще нещасніший. Вона вислухає, дасть добру пораду, пошкодує, заспокоїть. Коза – товариш, вміє дружити все життя. Воліє мати пару-трійку справжніх друзів, ніж десятки сумнівних приятелів.

  Загальний прогноз на 2017 рік

  гороскоп козыВзаємовідносини Кози і Півня носять суперечливий характер. Обидва знака чуттєві й артистичні, обожнюють веселі тусовки, розважальні заходи. На цьому схожість закінчується. Півень уміє ризикувати, домагатися свого, Вівця схильна сидіти в куточку і чекати кращих часів.

  Тим не менш, для представників знаку в 2017 році прогноз відмінний. Поки інші гарячково вирішують нагальні проблеми, Коза живе розкошуючи. Як їй це вдається, вона і сама не розуміє. Проте рік Вогняного Півня пройде вдало. І їй байдуже, що далі, головне – зараз тепло і затишно.

  Півень дивним чином дає Вівці впевненість у своїх силах, що спонукає її на підкорення нових висот. Представникам знака потрібно вибирати творчі професії. З них виходять талановиті артисти, письменники, художники. Коза успішна в бізнесі, пов'язаному з організацією дозвілля.

  В особистому житті вона затребувана. Коза скрізь потрібна в 2017 році, фантастична необхідність у людей у Козі.

  Гороскоп для чоловіка

  гороскоп козы для мужчинАстрологи вважають Вівцю жіночим знаком. І є підстава: прагнення пристосовуватися. Представники знаку все життя шукають «луг з хорошою травою». Гороскоп на 2017 рік для Кози-чоловіки обіцяє спокійний період.

  У чому секрет успіху цього знака в суперечливому 2017 році? Коза і Півень примудряються без проблем уживатися на одному оборі, у кожного своя територія, вони не заважають один одному. Поки Півень влаштовує «розборки» у пошуках вигоди, Коза в метушні щипає травичку.

  Чоловіки цього знака веселі, з почуттям гумору, вміють причарувати даму. У 2017 році Кози купаються уваги протилежної статі. Півень налаштований на пристрасні романи, Козі передається грайливий настрій. Заповзятливі чоловіки зможуть отримати вигоду з численних знайомств. Знайдеться чимало жінок, готових допомогти Вівці просунутися по службових сходах.

  Але і без покровителів представникам цього знаку везе в 2017 році. Завдяки природній чарівливості, чоловік Коза легко знайде однодумців для реалізації проектів. Астрологи дають пораду: не пасуйте перед першими ж труднощами.

  Гороскоп для жінки

  гороскоп козы для женщиныЖінки цього знаку веселі, легкі в спілкуванні, елегантні, красиві, володіють бездоганним смаком. Коза – жінка-свято. Чоловіки з нею відчувають себе сильними і впевненими. Гороскоп на 2017 рік для Кози-жінки обіцяє цікавий період.

  Нові знайомства з успішними чоловіками допоможуть Вівці досягти бажаного. Існує ймовірність у натовпі шанувальників зустріти майбутнього чоловіка. Самотні дами в 2017 році оточені увагою. Сімейні Кози також не страждають від відсутності кавалерів, однак будьте обережніше! Пам'ятайте про ревнивом дружині.

  Коза обожнює робити покупки. У деяких дам пристрасть до шопінгу переростає в манію. Акуратніше з придбаннями в рік Півня. Ні в якому разі не позичайте гроші на дорогі покупки. Особливо, у знайомих – ризикуєте зіпсувати стосунки з друзями.

  Коза в 2017 році сповнена оптимізму, незважаючи на природну схильність до депресії. Вона з легкістю долає труднощі, вірить у щасливе майбутнє. Це найкраще, що Коза може зробити в рік Червоного Півня. Що б не сталося – не впадайте у відчай. В результаті, все вирішиться благополучно.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  любовный гороскоп овцыКоза – хороший партнер в сімейному житті. Якщо не грає роль першої скрипки. По натурі Коза не лідер, вона доповнює партнера. В шлюбі представники знака не прагнуть командувати, але і не дозволяють собою маніпулювати, їм потрібна для гармонії золота середина.

  У 2017 році Вівця несподівано вирішить «перетасувати карти. Прагнення вирішувати питання поставить в безвихідь другу половину. На цьому ґрунті виникне непорозуміння і, як підсумок, постійні сварки. Астрологи застерігають Кіз від конфліктів у сім'ї – є ризик поставити шлюб на межі розлучення. Проявіть дипломатію, рік Вогняного Півня сповнений випробувань. Не «діставайте» з себе негативні риси характеру: образливість, капризи, вічне невдоволення чоловіком. Використовуйте кращі якості, зберегти мир в сім'ї.

  У холостих представників знаку «гаряча пора». Знаходяться у вирі подій, у них багато прихильників. Деякі Кози отримають пропозицію руки і серця. Не відкидайте непрезентабельний на перший погляд кандидата, придивіться. Можливо це любов на все життя. І не дуже захоплюйтеся, перебираючи партнерів.

  Грошовий гороскоп на 2017 рік

  денежный гороскоп для козыПопередній рік не приніс відчутних фінансових результатів, в рік Півня Коза сподівається поправити положення. Її не бентежить навколишня обстановка кризи, їй потрібно вирішувати свої проблеми. Навіть за чужий рахунок. Гороскоп на 2017 рік для Вівці не обіцяє золоті гори. Проблема в тому, що потрібно багато і наполегливо працювати. Чого представники знаку Кози не люблять робити.

  Їм потрібен результат, досягнутий за рахунок чужих зусиль. У 2017 році цей номер не пройде. І чим раніше Коза усвідомить собі це, тим краще. Перша половина року пройде в роздумах, де взяти гроші. Друга сокрушениях про нездійснених мріях. Класична картина для Кози. Але ситуацію можна змінити.

  Переборіть природну лінь. Шукайте можливості заробити скрізь, не гребуйте пропозиціями. Важливий момент: посміхайтеся! Який б не був настрій, переконуйте себе, що все добре. Посміхайтеся партнерам, співробітникам, конкурентам. У 2017 році важливий позитивний настрій, ніякого негативу і песимізму. Фінанси прийдуть несподівано, як результат наполегливої праці. Головна порада: працюйте, багато.

  Гороскоп кар'єри на 2017 рік


  У Кози дивовижна здатність – вміння стукати в потрібні двері. Протягом життя у неї немає проблем з насущними потребами, вона вміє добути собі прожиток. Гірше справи йдуть з веденням бізнесу. З Кози виходять погані продавці, в ній немає комерційної жилки, щоб «втюхувати», нав'язувати свій товар.

  Такі здібності в 2017 році їй і не знадобляться. Справи йдуть добре самі собою. У Вівці маса потрібних знайомств, завдяки яким представникам знаку не доведеться турбуватися про кар'єру. Але слід уникати участі у відповідальних, великих проектах. Не прагніть на керівні посади у рік Вогняного Півня. Занадто велика ймовірність стати жертвою закулісних ігор.

  Коза дуже добре проявить себе у творчих стартапах. Вкладайте сили і гроші в проекти організації дозвілля. Приватні дитячі садочки/школи, проведення урочистих заходів і т. д. У Кози відмінний смак і відчуття прекрасного. Вона вміє знаходити спільну мову з творчими особистостями. Ось краще застосування для представників знаку в 2017 році.

  Уникайте будь-якого роду конфлікти, особливо з товаришами по службі і на новій роботі. Таку пораду загальновідомий, але Козу він особливо стосується рік Вогняного Півня. Господар наступних 12-ти місяців – конфліктний товариш, не реагуйте на його провокації.

  Гороскоп здоров'я на 2107 рік

  гороскоп здоровьяУ Кіз відмінне здоров'я. В першу чергу, це особиста заслуга. Представники знака не дозволяють собі втратити форму. Жінки цього знака після пологів відразу беруться за зовнішній вигляд. Чоловіки не відрощують собі пузо. Коза стежить за собою і своїм здоров'ям.

  Гороскоп на 2017 рік для Вівці не віщує проблем зі здоров'ям. Дрібні недуги типу сезонного нежиті або застуди пройдуть для представників знаку непомітно. У рік Вогняного Півня Козі не вдасться ухилятися від роботи на лікарняному.

  Астрологи рекомендують стежити за психічним здоров'ям. Коза – неагресивний осіб, проте в цьому році гострий язик здатний наламати дров. Невдачі виводять її з себе, вона звинувачує всіх підряд у своїх проблемах. Це неминуче веде до конфліктних ситуацій. Відчуваєте, що «взорветесь»? Відійдіть в сторону. Поїдьте на вихідні дні на пікнік, влітку обов'язково влаштуйте відпустку. Нехай бюджетний. Вам необхідно відволіктися.

  В житті Кози обов'язково присутність спорту. Займайтеся ранковим бігом. Пробіжки на повітрі заряджають на позитивний лад і відволікають від депресивних думок.

  Знаменитості, народжені в рік Кози:

  Христофор Колумб, Оноре де Бальзак, Марк Твен, Поль Гоген, Брюс Вілліс, Джулія Робертс, Ніколь Кідман, Курт Кобейн, Філіп Кіркоров, Михайло Галустян.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...