ГоловнаКонтакти

Флеш – фільм 2017 року

Рекламний блок

Фільм «Флеш» вийде вже після 2017 року. На цей рік у DC запланований реліз продовження «На зорі справедливості» — «Ліга справедливості». І вже після нього планується до виходу окремий фільм про Баррі Аллена.

Надшвидкісні супергерої двох комікс-видавництв

Зауважте, перший трейлер кінокоміксу «Флеш» вийде десь у другій половині 2017 року. Тоді ми й оцінимо старання авторів, які лише на кілька секунд представили фанатам їх улюбленого героя в недавньому «Бетмена проти Супермена». Втім, любителям надшвидкостей рекомендується до перегляду кіно «Люди Ікс: Апокаліпсис», в якому, на нашу скромну думку, кращим епізодом за весь більш ніж двогодинної перегляд було появу Ртуті, він же П'єтро Максимофф, у виконанні Евана Пітерса. Напевно фанати досі пам'ятають його перша поява в «Дні минулого майбутнього», яке назавжди залишиться в їх пам'яті, як один з кращих епізодів в кіно, знятому за коміксами, за весь час.

Так от, ми заговорилися, але все ж пішли в правильному напрямку. Починати потрібно саме з того, щоб не упустити порівняння Ртуті і Флеша. Перший супергерой придуманий видавництвом Marvel, другий — DC Comics. У першого є відразу два пам'ятних появи у фільмах про «Людей Ікс» і одне, чесно кажучи, не особливо прикметне (тут ми маємо на увазі саме Аарона Тейлора Джонсона і його поява в «Ері Альтрона», нехай і не швидкоплинне). У другого, у свою чергу, є два серіалу, різних за якістю в силу того, що вони були зняті в різні часи: один — родом з 90-их (проіснував всього один сезон), другий — сучасний, запущений до показів на американському телеканалі The CW (щойно завершився другий сезон, а восени виходить третій). Ну і в скарбничку Флеша слід також додати швидкоплинне поява Езри Міллера в «Бетмена проти Супермена».

Флеш

До речі, «Людина-мураха» і то краще Ртуті, показаного у другому фільмі про «Месниках». Цікаво, в Marvel зрозуміли, що допустили помилку, і саме тому в «Протистоянні» нам представили Скотта Ленга в несподіваному світлі? Окремий фільм з ним в якості протагоніста був видатним, тоді як його участь у третьому «Першому месника» таке ж розкішне, як, власне, і епізод з новою Людиною-павуком, нарешті представленим так, як треба, але то вже зовсім інша історія.

Виконавець ролі Флеша

Повернемося до Эзре Міллеру. Саме цей актор, який, до речі, родом з Нью-Джерсі, отримає набагато більше екранного часу у «Лізі справедливості», окремому фільмі про однойменної команді супергероїв (своєрідний аналог Месників, придуманих DC), щоб повністю розкрити свого персонажа і передати глядачам його емоції і переживання. Скажімо, що Езра Міллер хороший актор, а його ролі в таких фільмах, як «щось не так з Кевіном» і «Добре бути тихонею» здобули вдячність і з боку критиків (у першому випадку), і у шанувальників «правильного» молодіжного кіно (у другому випадку). Попереду у нього, крім Флеша, буде ще участь у проекті «Фантастичні тварини і де вони живуть», який в свою чергу стане одночасно і продовженням, і приквелом «Гаррі Поттера». Зазначимо, що дія цієї картини стане розвиватися за кілька десятків років до народження хлопчика зі шрамом на лобі, який він отримав від «того, чиє ім'я не можна називати вголос».

Флеш

Режисер першого повнометражного проекту про Баррі Аллена

Знову ми захопилися, але знову обрали вірний курс для оповідання. Всі ці фільми, перераховані вище у тексті, здебільшого створюються для підлітків. Це апріорі свідчить про те, що вони розважальні. Значить, і режисер «Флеша» повинен добре розбиратися в молодому поколінні. Так от, їм було призначено Рік Фамуйива. Давайте згадаємо, що в 2015 р., тобто рівно рік тому, він привозив у Канни свій фільм «Наркотик». Картина не брала участь в основному конкурсі, зате напевно привернула увагу громадськості. Стрічка оповідає про хлопчика, мрія якого — вибратися зі злочинного оточення, в якому він росте, що називається, в люди. Цікаво, що додатково, крім основної сюжетної лінії, в ній була висвітлена ЛГБТ-тематика, ніж режисерові слід віддати належне.

Рік Фамуйива і до цього знімав фільми, тоді як саме після «Наркотику» йому зробили пропозицію зрежисирувати «Флеша». Хочеться, щоб він обійшовся з улюбленим персонажем великого числа прихильників по всьому світу належним чином. Хто знає, можливо, саме Ріку вдасться першим показати Баррі Аллена у всій красі, не поступаючись Ртуті, його основного конкурента: саме того, що становить команду Людей Ікс, а не того, який «бігає» разом з Месниками. Втім, вже і не «бігає».

Флеш

Діалоги для персонажа, що порушує всі закони фізики

Сценаристів у проекту поки що немає. Інсайдери стверджують, що Гарднер Фокс, автор супергероя Флеша, і Гаррі Ламперт, художник, який намалював «Блискавку» (або «Спалах» — переводите, як хочете), візьмуть безпосередню участь у створенні першого повнометражного проекту, задействующего в якості протагоніста їх персонажа. Цікаво, що першим, кого намалював Гаррі Ламперт, був Джей Гаррік, він же перший Флеш, який, втім, як показав час, не прижився так, як того хотілося. Хоча і він до цих пір існує на сторінках коміксів.

Оператор «Флеша»

Найцікавіше — картинка. Хочеться задати таке питання: хто буде знімати «Флеша»? Адже не в останню чергу від оператора тут буде багато чого залежати. Хотілося б, щоб ним став Еммануель Любецький, перший, кому вдалося завоювати три «Оскара» поспіль, довго ж він до цього йшов, але це вже щось зовсім фантастичних домислів. Вже цей мексиканець у всій красі розкрив би персонажа, але у нього якщо не спільна робота з Терренсом Маліком, то з Алехандро Гонсалес Іньярріту.

Флеш

Заради жарту: велика частина виробничого матеріалу для створення будь-якого фільму про супергероїв знімається в павільйонах на зеленому екрані, тоді як Любецький любить працювати на природі, коли навколо суворий холод, згадаємо недавнього «Вижив» з Леонардо Дікапріо в головній ролі. Ну так за нього, власне, Лео і отримав довгоочікувану статуетку «Оскара».

P. S. «Флеш» вийде на екрани кінотеатрів по всьому світу в 2018 році. Світова прем'єра призначена на 16 березня.

Трейлер до фільму «Флеш»:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...