ГоловнаКонтакти

BMW M5 2017 року

Рекламний блок

BMW M5 2017 був помічений на недавніх тестах, проведених у себе на батьківщині. В цілому, «п'ятірка» у своєму новому обличчі показала добрі результати. Ми не маємо на увазі те, що вона була прихована від очей шпигунів під захисним камуфляжем, в нашому уявленні новий зовнішній вигляд — це самий що ні на є оновлений екстер'єр. Так, навіть під захисною сіткою нам, як і більшості журналістів, вдалося розгледіти нововведення, про яких ми і хочемо розповісти вам.

Коротка інформація про моделі M5

Німецький виробник авто з Баварії в кінці 70-х — на початку 80-х рр. минулого століття віддав розпорядження підрозділу Motorsport доопрацювати 5 серію (прим.: BMW 5 Series). Власне, саме тому в назві моделі авто перед цифрою красується буква M. Також не можна не відзначити, що з плином часу саме підрозділ змінило свою назву з Motorsport на більш короткий — M. До 1985 року, коли у світ вийшла перша версія M5, німці розробили кілька прототипів автомобіля. Об'єднавши все найкраще, що було в них, вони змогли зробити спортивний седан, який здобув окрему популярність у шанувальників по всьому світу.

2017 БМВ М5 сзади

Екстер'єр БМВ М5 2017 року

Сьогодні BMW M5, оновлення якого чекають у наступному 2017 році багато фанатів, розпроданий по всій земній кулі великими партіями. За свою довгу історію автомобіль пережив шість поколінь, і, схоже, незабаром нас чекає сьоме. І здається, що воно стане самим «худим» з усіх раніше поданих.

Зовнішній вигляд нової «п'ятірки», як вдалося дізнатися інсайдерам, багато в чому зобов'язаний нового шасі, назва якому — CLAR. За рахунок цього сам автомобіль тепер в змозі здійснювати всілякі маневри, не втрачаючи при цьому ні в чому. Зовні наочно простежується його своєрідний темперамент, став тепер більш зухвалим.

2017 БМВ М5 на дороге

Передній бампер змінився, і це вже практично підтверджена інформація. Багато чуток було щодо того, чи правда, що ця деталь пережила певні зміни, тоді як окремі журналісти, які побажали залишитися анонімними джерелами, в підсумку підтвердили їх.

Звичайно, якщо змінюється зовнішність бампера, в такому випадку віддається наказ по зміні зовнішнього вигляду решітки радіатора. Так і тут: фальшрадіаторная решітка стала виразніше, принаймні, якщо поставити в один ряд знімки шпигунів і фото поточної версії, то складається саме таке враження.

2017 БМВ М5 сзади

Її збільшені розміри нам ще доведеться уточнити, зате на фотографіях видно, що повітрозабірники точно стали масивніше, на відміну від попереднього варіанту свого оформлення.

Інтер'єр BMW M5 2017

З такими проведеними змінами БМВ М5 2017 року випуску, звичайно, не зможе конкурувати на ринку з ідентичними авто інших виробників, тому давайте розглянемо, можливо, інтер'єр салону в стані зачепити увагу водія.

Чесно зізнатися, у нас на руках тільки інсайдерська інформація. Та й то, джерела, які передали нам ці відомості, раніше не були помічені в подібному, тобто вони ніколи не ділилися ніякими даними з громадськістю. Загалом, за їх словами, новинка залишить внутрішнє оздоблення таким, яким воно і було, зате додасть в нього нові елементи управління.

2017 БМВ М5 интерьер

Так, водієві буде запропоновано мультимедійна система і приладова панель з максимально можливим набором функцій. Кажуть, що крісла на передньому ряду обзаведуться регуляторами положення тіла. Сидіння ззаду, посилаючись на інформацію інсайдерів, не матимуть такої можливості. Втім, до презентації ще все може змінитися.

Оздоблення салону авто, того, що був засвічений не тестових заїздах, виконана в тих же колірних рішеннях із застосуванням аналогічних матеріалів, що застосовувалися при створенні поточного покоління.

2017 БМВ М5 интерьер 2

Технічні характеристики оновленої моделі спортивного седана

Можливо, спортивний седан BMW M5 2017 став краще в контексті продуктивності? І правда, тут, що не кажи, у нього не відняти того, що є. Бути може, «схуднення» на 100 кг дало такі результати, або ж інженери насправді корпіли над «начинкою», але на виході ми отримали майже 630 (!) кінських сил потужності.

2017 БМВ М5 мотор

Тепер скажемо ще про одну особливість новинки: розгін до «сотні» оновлений седан бере за якісь 4 секунди або менше того. Всього-то. Втім, мало місце бути в ранніх версіях обмеження швидкості до приблизно 330 км/год, як і раніше є. Хоча, з іншого боку, це і не такий вже огріх, так як і того значення, що є, цілком достатньо. Ви як вважаєте?

Початок продажів в Росії і ціна новинки

Поява в Росії БМВ М5 заплановано на другу половину 2017 року. Вартість спортивного седана, як вважають аналітики автомобільно світу, збережеться. Вони вважають, що ціна автомобіля для російського водія, встановлена на рівні, починаючи з 5,5 млн рублів, більш ніж прийнятна. Якщо враховувати, що зміни в кращу сторону все ж були, то ми, мабуть, погодимося з ними.


2017-BMW-M5-front-road 2017 БМВ М5 левая сторона сзади 2017 БМВ М5 правая сторона сзади 2017 БМВ М5 серая

Відео нового автомобіля:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...