Три іксиповернення Ксандера Кейджа 2017 року

Фільм «Три ікси: Повернення Ксандера Кейджа» вийде в прокат у 2017 році. Одночасно майбутній проект ознаменує і повернення у франшизу Вина Дизеля. Власне, тому у стрічки така назва.

Актор Він Дизель

Останнім часом Вин Дизель переживає черговий зліт у своїй кар'єрі. Цьому посприяло його участь в інший франшизі — «Форсаж». «Лисий нянька» може грати не тільки качків, а й драматичні ролі, в чому можна переконатися самостійно, подивившись фільми з участю американського актора на зорі його кар'єри, наприклад, «Врятувати рядового Райана», «Бойлерна» або «Визнайте мене винним».

Все ж більшість глядачів знають Вина Дизеля як виконавця ролі Домініка Торетто і Ріддіка. Ну і по образу Ксандера Кейджа. Власне, останній був проміжним етапом в кінокар'єрі актора: у 2001 році вийшов перший «Форсаж», в 2002 — перші «Три ікси», а в 2004 — «Хроніки Ріддіка».

Вин Дизель

Кіношні герої Вина Дизеля

Франшиза «Форсаж» складається з семи фільмів, в той час як продюсери вже уклали контракти з багатьма акторами, в тому числі і з Вином Дизелем, для швидкого створення продовження. Інсайдери і зовсім роздобули інформацію про те, що слідом за восьмою частиною плануються зйомки дев'ятого і десятого «Форсажу». Вин Дизель брав участь у всіх без винятку частинах франшизи і планує залишатися головним героєм до того моменту, поки це буде розумно. У третьому фільмі, який фанати досі не можуть пробачити його творцям, американського актора не було на екрані аж до появи фінальних титрів. Тим самим таке камео ознаменувало новий курс розвитку франшизи, що і довели подальші продовження: відхід від гонок і рух у бік пограбувань.

У 2013 році на екрани кінотеатрів вийшов «Ріддік» — третій повнометражний фільм про цього героя. Природно, він Дізель знову виконав образ Ріддіка. Після цього питання про запуск у виробництво продовження «Трьох іксів» залишався практично вирішеною, адже актор на той час перебував на піку популярності. Роком після вийшли «Вартові Галактики», де Вин Дизель озвучив Грута — дерево і підкріпив свою репутацію видатного екшн-героя свого часу, довівши, що може робити це навіть голосом. Відомо, що свої репліки він говорив не тільки на рідному англійською, але і на більшості інших мовах світу, включаючи російську і українську, а також китайський. До речі, вираз «я є Грут» і є вся репліка.

Три икса

Акторський склад продовження «Трьох іксів»

Майбутній проект «Три ікси: Повернення Ксандера Кейджа» ще не обзавівся трейлером, так як на даному етапі виробництва проходять зйомки необхідного матеріалу. Однак творці не виключають того, що перші уривки з майбутнього фільму будуть продемонстровані вже в цьому (2016) році, можливо, влітку, перед показом одного з запланованих до виходу в літній сезон блокбастерів. Прем'єра картини відбудеться в майбутньому — 2017 — році, конкретно в січні.

Акторський склад продовження «Трьох іксів» укомплектований. У ньому, крім Вина Дизеля, знову знайшлося місце Семюелю Л. Джексону. Також в роботі над створенням картини зайняті Ніна Добрев, Тоні Коллетт і Тоні Джа. Останній, до речі, виходячи з інсайдерською інформацією, потрапив в проект після того, як з нього вибув Джет Лі. Тайський актор, відомий за фільмами «Онг Бак» і «Форсаж 7», де йому вдалося у всій красі показати своє володіння бойовими мистецтвами, здається, виправдає покладені на нього очікування продюсерів і гідно замінить колегу по цеху, китайського маестро східних єдиноборств.

Друга частина франшизи

Варто зазначити, що перший фільм, незважаючи на опубліковані негативні відгуки критиків, глядачам сподобався. У ньому було все, що потрібно для глядацького щастя: простий і захоплюючий сюжет, екшн, перестрілки, зіткнення і т. д. Звичайно, про другий фільм, який вийшов у російський прокат з підзаголовком «Новий рівень», можна сказати те ж саме, але на ділі шанувальники франшизи не оцінили старання творців і з величезною часткою негативу сприйняли побачене. Навіть участь у проекті таких зірок, як Віллем Дефо, Айс Кьюб і Иксзибит не допомогли йому, в результаті чого фільм так і не окупився в світовому прокаті.

xXx 2017

Творці третього фільму

А ось перша частина принесла її творцям величезну прибуток, заробивши майже 300 мільйонів доларів по світу при бюджеті в 70 млн. Третій фільм, в надії на повторення успіху оригінального проекту, поставить Ді Джей Карузо. Саме він відповідальний за створення таких картин, як «Параноя», «На гачку», «Забираючи життя», «Я — четвертий» та ін. В той же час починав американський постановник з режисурування окремих епізодів серіалів, у тому числі був причетний до створення 10 серії першого сезону «Таємниць Смолвіля».

Сценаристами «Повернення Ксандера Кейджа» виступлять Ф. Скотт Фрейзер і Чад Ст. Джон. Річ Уїлкс, який придумав персонажів оригінального фільму «Три ікси», на цей раз не є автором тексту. А от оператор у фільму більш ніж культовий — Рассел Карпентер, що знімав, до речі, «Титанік», за роботу над яким згодом і отримав від американської кіноакадемії заслужену статуетку «Оскар».
Трейлер до фільму «Три ікси: повернення Ксандера Кейджа 2017 року»:


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: