Гороскоп на 2017 рік для Козерогажінки і чоловіки

Зовні скромні і поступливі, при близькому знайомстві демонструють непохитну силу характеру і тверду волю – так часто описують Козерогів їх близькі та друзі. Що готує гороскоп на 2017 рік Козерогові? Про це пізніше. Нижче представлена характеристика зодіакального знаку.

Люди-Козероги наділені незвичайним завзяттям і завжди досягають своєї мети, правда, вони діють не як воїни, а як дипломати.

Характер знаку під керуванням планети Сатурн накладає відбиток і на його зовнішність. Козеріг – добродушний, м'який і податливий, він не прагне вступати в кровопролитну боротьбу за перше місце і спішно рватися вперед. Що ви, знак не буде порушувати свою карму, «йдучи по головах». Він буде досягати своєї мети планомірно, а час буде його найкращим помічником.

Впевненість і спокій Козероги виявляють у всіх сферах життя. Це неконфліктні люди, вони будуть уникати сварок і суперечок. Якщо уникнути конфлікту не вдасться, проявляють холоднокровність.

Консервативному і практичному Козерогові не властиві імпульсні рішення і невиправдані ризики. Перш ніж прийняти рішення, знак зважить всі «за» і «проти». Він здатний приймати оперативні рішення, незалежно від результату, бере відповідальність за те, що відбувається на себе.

Завзятість Козерога має і зворотний бік – це непомірне впертість. Гордість і самолюбство не дозволяють знаку визнати поразку. Він до останнього буде відстоювати свою точку зору, не зізнаючись самому собі в неправоті.

Козероги честолюбні, вони твердо переконані, що життя – це рух вперед і вгору. Уявляючи своє майбутнє, бачать себе стоять на 2 сходинки вище, ніж зараз.

Знак працьовитий, вміє концентруватися на проблемі, здатний до кропіткої роботи, прекрасно вміє підкоряти і підкорятися.

В особистих стосунках Козеріг завжди проявляє обережність. Але якщо він розуміє, що знаходиться в безпеці і може довіряти своєму партнерові, його холодність відразу зникає. Будучи вірним другом, підставить плече у важку хвилину.

Земля – стихія знака – відповідає за твердість і впевненість у собі, а планета Сатурн змушує ставитися до всього з серйозністю і відповідальністю.

Гороскоп на 2017 рік для Козерогів

З перших днів року Вогненний Півень радить придивлятися до кожного, хто входить у коло ваших знайомств. До нещастя, найближчі друзі будуть викриті в заздрості і корисливості. Відрізнити вірність від фальші допоможе притаманна Козерогові здатність вникати в саму суть речей.

Навесні, коли недруги віддаляться від вас, прилив позитивної енергії і життєвої сили спонукає до досягнення нових вершин. Якщо лицемірів вчасно розгледіти не вдасться, вже восени вони проявлять своє справжнє обличчя.

Влітку постарайтеся проводити якомога більше часу з сім'єю. Не забувайте і про друзів – відвідуйте вечірки, організовуйте поїздки за місто, збирайтеся в затишному барі по п'ятницях.

Зближення з одним або кількома колегами по роботі віщує взаємовигідне співробітництво.

Якщо першу половину року Козеріг попрацювати на славу, восени зможе відпочити, а справи продовжать йти самі по собі. Навіть перебуваючи на відпочинку, аналізуйте потік інформації, що надходить, в подальшому ці відомості знадобляться для плідної роботи.

До кінця осені будьте готові до нових приємних знайомств з протилежною статтю. Зірки сприяють тим представникам знака, які дозріли для серйозних стосунків.

У 2017 році вам особливо вдаватиметься роль громовідводу – будь-які конфлікти в колективі і домашньому колі будете зводити нанівець. Роль миротворця буде приносити лише задоволення.

Гороскоп на 2017 рік для Козерога-чоловіки

гороскоп для козерога мужчиныУ рік Вогняного Півня у сильної половини знака Козеріг з'явиться реальний шанс відкрити успішний бізнес. Зростаюча конкуренція може спричинити за собою допущення непоправних помилок.

Любовні переживання проявлять риси характеру не властиві вам. Захоплення буде відволікати від справ насущних. Тому, перш ніж поринути у вир з головою, подумайте, чи готові ви пожертвувати частиною прибутку або кар'єрним благополуччям.

Щоб досягти успіху, чоловік повинен чітко розмежовувати роботу і любов, ті, хто поженеться за двома зайцями, не зловлять жодного.

Гороскоп на 2017 рік для Козерога-жінки

гороскоп для козерога женщиныВ цьому році прекрасна половина знака буде категоричною і особливо вимогливою. Риси характеру, з якими складно впоратися, зможуть зіграти з вами злий жарт. Це призведе до конфліктів із членами сім'ї вже в середині весни. Щоб зберегти гармонію і благополуччя з рідними, проявляйте ніжність, терпимість і любов до своїм близьким людям.

Маючи намір зробити дорогу покупку, подумайте 10 разів, чи потрібна вона вам. Необачний крок принесе суттєве фінансова скрута.

Самотні жінки отримають реальний шанс зустріти свою половину, нові знайомства будуть мати серйозне продовження.

Щоб не зациклюватися на домашніх роботах, заміжнім жінкам-Козерогам зірки рекомендують знайти активну хобі.

Гороскоп любові для Козерога на 2017 рік

любовный гороскоп для козерогаРік Вогняного Півня радить представниками знаку проявляти якомога більше уваги і любові до коханим. Другі половинки вже давно знаходяться в очікуванні романтичного кроку від вас, ігнорування цього факту може призвести до скандалів і суперечок. Не скупіться на ніжність і ласку, таким чином ви виявите подяку за вчасно надану моральну підтримку.

Якщо у вас завелися думки випробувати нові відчуття в любові за спиною у другої половинки, женіть їх геть. Все таємне скоро стане явним, а швидкоплинне захоплення викличе тільки біль і розчарування.

Козерогам-одиначкам представиться можливість звити сімейне гніздечко. Ближче до літа у вашому житті з'явиться гідна людина.

Не віщує труднощів 2017 рік і парам з дітьми. Чада будуть радувати свого батька-Козерога досягненнями в навчанні та спорті. Не «тисніть» на дітей своїм авторитетом, позитивного результату це не дасть, зате принесе холод у відносини і суттєво віддалить вас один від одного.

Гороскоп фінансів для Козерога на 2017 рік

финансовый гороскоп для козерогаЗа самовіддану працю в першій половині року грошову компенсацію Козероги отримають восени. Використовуйте ці кошти раціонально, не витрачайте все відразу: частина відкладіть, якщо є можливість, інвестуйте, купуйте меблі, зробіть ремонт.

Фінансові вливання в 2017 році будуть мати відношення до вашої роботи і ділової активності, на подарунки долі розраховувати не варто.

Не прагніть до отримання «легких» грошей, зароблених чужою працею. Не вплутуйтеся в грошові авантюри – втратите більше, ніж знайдеш.

З побоюванням ставитися до людей, які пропонують вигідні вкладення з мінімальними ризиками, якщо інтуїція підказує, що довіряти їм не варто, прислухайтеся до неї.

У рік Вогняного Півня Козероги будуть більш схильні до накопичення, а не до марнотратства.

Якщо друзі просять у борг, не відмовляйте. Підходьте до таких витрат філософськи – сьогодні ви допомогли їм, а завтра вони підтримають вас.

Гороскоп кар'єри для Козерога на 2017 рік


Ретельно поміркувавши над розстановкою пріоритетів у 2017 році, Козероги в черговий раз прийдуть до висновку, що роботу варто приділити першорядне значення. Не виключена сильна завантаженість, робота у вихідні і святкові дні підніме вас в очах начальства.

Керівництво поставить перед Козерогами завдання, які по праву будуть вважатися професійним викликом. Для позитивного вирішення подібних завдань згадайте все, що коли-небудь знали або вміли. Якщо ви докладете достатньо зусиль, будь-яка задача, навіть здавалася спочатку нерозв'язною, піддасться вашому гострому розуму.

Нові проекти, розпочаті у рік Вогняного Півня, будуть успішними, проте їх реалізація не буде дуже швидкою. Запасіться терпінням, і тривале очікування не принесе вам нервових переживань і потрясінь.

Гороскоп здоров'я для Козерога на 2017 рік

гороскоп здоровья для козерогов2017-й має стати роком здоров'я для Козерогів. Вже на початку року існує ризик підхопити серйозне захворювання, що вимагає тривалого лікування. При правильній терапії «встати на ноги» вдасться ближче до осені, але навіть зараз стежте за своїм самопочуттям і не припиняйте профілактику.

Самопочуття знака прямо пропорційно його способу життя. Відмовтеся від зловживання алкогольними напоями, більше відпочивайте, не спіть, повноцінно харчуйтеся.

Особливу увагу приділіть нервовій системі – стреси і перевтома на роботі позначаться на ній не кращим чином. На початку осені організуйте собі відпочинок на морі або в сосновому бору.

Козероги – знамениті особистості

Ісаак Ньютон, Едуард Успенський, Стефані Майєр, Рікі Мартін, Діма Білан, Конрад Хілтон, Армін ван Бюрен, Михайло Боярський, Джаред Літо, Мао Цзедун, Марлен Дітріх, Сергій Бодров-молодший, Жерар Депардьє, Дензел Вашингтон, Редьярд Кіплінг, Ентоні Хопкінс, Олег Дерипаска, Мел Гібсон, Мерилін Менсон, Адріано Челентано.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: