ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік для Тигражінки і чоловіки

Рекламний блок

У гороскопі на 2017 рік для Тигра є важливий момент: це час революцій. А представники знаку по натурі своїй борці. Тигр завжди готовий до стрибка, повстання проти несправедливості. У цього знака яскраві риси характеру:

 • Смак до ризику
 • Магнетизм
 • Авторитарність
 • Пристрасність
 • Войовничість
 • Саме сильне тварина східного гороскопу. Єдиний, хто може йому протистояти – це Бик. Інші побоюються агресивності Тигра. У представників знаку незвичайна доля. Все життя вони ходять по краю прірви, але не відчувають страху. Тигру необхідно відчувати на губах смак небезпеки, вони готові у будь-який момент ризикнути всім, що у них є. Здатні на глибокі почуття, але їх партнерам потрібно вміти урізноманітнити своє життя. Тигру до вподоби битовуха. З таких людей виходять революціонери, завойовники, повстанці.

  Загальний прогноз

  Тигр і Вогненний Півень близькі по духу. Обидва готові брати участь в повстанні і очолити його. Все б добре, але два «вождя» на одній території схильні до конфліктів. Півень, як господар, не дасть душі Тигра «розвернутися» по повній програмі.

  Незважаючи на те, що планам Тигра в 2017 році не завжди судилося збутися, йому подобається те, що відбувається. Він обожнює такі настрої, сам готовий хоч зараз схопити транспарант і на барикади. Тигр постійно рветься в лідери, йому подобається працювати під чиїмось керівництвом. Така якість йому заважає досягти серйозних успіхів. Півень весь рік буде ставити Тигра на місце, не час йому зараз бути командиром. Тигр злиться і робить помилку за помилкою.

  Астрологи попереджають представників знаку: якщо не стримуєте запал і не обуздаете амбіції – будете весь рік потрапляти в конфліктні ситуації. Тиграм потрібно керуватися холодним розумом, а не почуттями. Якщо ви в минулому році включилися в нову роботу, то не кидайте почате на півдорозі.

  Гороскоп для чоловіка

  гороскоп тигра для мужчиныТигр – завойовник. Для нього вподобана жінка перетворюється в мету. Він зробить все, щоб добитися прихильності. Чоловіки цього знака готові і зірку з неба подарувати, та поїздку на острови, і діаманти. Що відбувається після завоювання? Тигр байдужіє. Йому стає нецікаво і він шукає новий об'єкт. На жаль, через роки, Тигр ризикує опинитися в самоті. Йому необхідно втихомирювати свою тягу до пригод.

  Гороскоп на 2017 рік для Тигра-чоловіки обіцяє нескінченну низку цікавих знайомств. У поле зору потрапляють шикарні дами, які кружляють голову Тигра. Обережніше, панночка може бути невільна, і самовпевнений Тигр ризикує нарватися на ревнивого чоловіка. Холості представники знака перебувають у вирі пристрастей, градус емоцій зашкалює. Їх це шалено тішить.

  Сімейні Тигри також готові захопитися новою пасією. Це загрожує привести до розриву з дружиною. Держате себе в руках. Зрозуміло, що вам до вподоби щоденна побутова рутина, але навіщо з-за цього руйнувати міцний шлюб? В кінці кінців, ви в змозі самі «розпалити» згаслий вогонь сімейної пристрасті. Це набагато краще, ніж зрада.

  Гороскоп для жінки

  гороскоп тигра для женщиныУ гороскопі на 2017 рік для Тигра-жінки явно намічаються зміни в сімейному статусі. Це стосується самотніх дам. Ви довго шукали свою другу половину, і ось, нарешті, у рік Вогняного Півня вам посміхнеться удача. Астрологи кажуть, що ймовірність вийти заміж у цей період дуже висока. Є один нюанс: Тигри бояться походу в ЗАГС. Їм здається, після штампу в паспорті все піде прахом. Це не так, зрештою сімейне щастя залежить від обох членів подружжя.

  Для жінок знака дуже важливо, що про них думають оточуючі. Тигри шалено бояться упустити свою репутацію, хоча часто самі докладають до цього зусиль. Ваша амбітність, схильність до скандалів, прагнення до мети будь-якою ціною бентежить людей. Доведеться вибирати: або успіх, або любов оточуючих. Як відомо, влада – це завжди самотність.

  Сімейні Тигриці раптово відчують бажання змін. Причому їм захочеться шукати пригоди поза шлюбом. Обережно з такими бажаннями, ви дуже ризикуєте. Краще спрямуйте свою енергію в творчому напрямку: зробіть ремонт, поміняйте меблі, займіться зовнішністю. З часом «згубні» пристрасті вас залишать.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  любовный гороскоп для тиграНезважаючи на зайнятість громадськими справами, Півень приділяє велику увагу любовній аспекту. Тигрів він весь рік «підштовхує» до рішення створити сім'ю. Ці великі кішки дуже волелюбні, будь-яке обмеження прав і свобод викликає у них захисну реакцію.

  Партнерам Тигрів потрібно проявляти винахідливість, щоб підтримувати постійний інтерес. Представникам знака важлива духовна зв'язок з партнером. Якщо при першій зустрічі Тигр звертає увагу на зовнішність, то в подальшому його більше цікавить душа. Знайомства в 2017 році несуть в собі заряд на довгострокові відносини. Тигр познайомиться з майбутньою другою половиною, і йому повинно вистачити витримки і розуму, щоб не втратити цю людину майже відразу ж.

  У сімейному колі Тиграм потрібно зменшити пиху. Бажання нав'язувати свої правила, і вимога беззаперечного підпорядкування породжують лише негативну реакцію. Особливо яскравим буде обурення нащадків. Дорослі діти можуть влаштувати справжній бунт. Тигру потрібно зберігати сімейні зв'язки, їм наприкінці року знадобиться допомога рідних.

  Грошовий гороскоп на 2017 рік

  финансовый гороскоп для тиграТигр не просто трудяга, він готовий повністю віддавати себе справі. Може орати з ранку і до вечора. Що характерно, він ніколи не ставить собі за мету саме фінансову винагороду, його цікавить сам процес. Як результат, у Тигра завжди водяться гроші. І також багато знайомих з високим положенням, які поважають його і готові допомогти фінансово, в обмін на послуги. Гороскоп на 2017 рік для Тигрів обіцяє серйозну грошову компенсацію праці. Ті представники знаку, у яких за останні роки утворилася заборгованість за кредитом, зможуть повністю розрахуватися з нею. Це зніме з плечей важкий тягар, і Тигр зможе спокійно планувати подальше життя.

  У цього знака східного гороскопу сильна пристрасть до всякого роду авантюр. Він, не замислюючись, віддасть останні гроші на нове, як йому здається, прибуткова справа. У 2017 році слід 100 разів подумати, перш ніж розлучитися з накопиченнями – великий ризик «прогоріти».

  Продовжуйте займатися тим, чим займалися. Не кидайтеся з однієї крайності в іншу, і Півень обов'язково забезпечить вам серйозну фінансову «подушку».

  Гороскоп кар'єри на 2017 рік


  Якщо Тигр береться за справу – його чекає успіх. Головне, не відволікатися по дрібницях. Тигри постійно озираються по сторонах у пошуках заняття цікавіше. На жаль, вам потрібно зосередитися, щоб домогтися успіху.

  Ще одна складова роботи – колектив. Тигр вміє керувати. Він готовий навіть самих розпущених співробітників закликати до порядку. Але у нього жорсткі методи. Тигр конфліктна людина і не терпить суперечок. З таким характером можна залишитися в гордій самоті, що погано позначається на роботі. У 2017 році йому слід бути лояльнішими до співробітників.

  У рік Вогняного Півня у Тигра всі шанси піти на підвищення. Йому запропонують нову посаду, можливо, доведеться переїхати в інше місто. Тигр не боїться змін, йому вони в цьому році тільки на користь. Ті ж представники знаку, у яких бізнес, змушені шукати нових партнерів. 2017 рік невдалий в плані стабільності, потрібно перечекати цей несприятливий період. За умови гнучкості Тигра у питаннях співпраці, велика ймовірність розширити бізнес. Обставини змушують бути толерантнішими.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  гороскоп здоровья для тиграУ Тигрів невгамовна енергія. Вони працюють цілими днями і зовсім не відчувають втоми. Але рано чи пізно організм влаштовує «бунт». Представникам знака потрібно організовувати собі якісний відпочинок.

  Тигри страждають любов'ю до надмірностей. Вони можуть зловживати спиртним, поглинати у величезних кількостях фастфуд. У організму Тигра величезний запас міцності, він швидко відновлює сили. Однак за такого «байдужого» відносини підносить хазяїнові сюрпризи. Тигри часто страждають зайвою вагою, внаслідок чого у них проблеми з серцем, судинами, хребтом. Беріть себе в руки в 2017 році і починайте шлях до стрункості і здоров'я.

  Представникам знаку слід обов'язково займатися спортом. Кардіотренування – прекрасний спосіб профілактики хвороб. На відпочинку не варто нескінченно лежати на піску біля моря. Відвідуйте екскурсії, ходите в походи, проводите час в басейні. Відпочинок обов'язково повинен бути активним, щоб організм відчув прилив сил. Слідкуйте за їжею: вживайте овочі та фрукти, забудьте про фаст-фуді.

  Знаменитості, народжені в рік Тигра:

  Іван Грозний, Карл Маркс, Шарль Де Голль, Юрій Андропов, Фідель Кастро, Мерилін Монро, Євген Євстигнєєв, Володимир Висоцький, Наталя Крачковська, Адріано Челентано, Борис Невзоров, Сергій Лавров.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...